فیدر پرنده باغبان خانگی باایل خانگی

BK-7256 چینی فیدر پرنده style {1}}. 9 * 17. 7 * 15. 5 BK-7256-A پرنده به سبک چینی فیدر-بدنه بالا {{1} {. 9 * 17. {{4} * * 19. {{14} BK-7156-B سبک پرنده فیدر-پایین بدن ∅17 {14 {} * 4 7 نام: فیدر پرنده باغ به سبک چینی مواد: پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و چوب رنگ: ...
چت کن

جزئیات محصول

BK-72 {6}} 6 فیدر پرنده سبک چینی {1}} 9 * {{1} {. {4}} * {5}}} 6 { }

K {3} Bird * 17 7 * {6} B B K 5 {K K K K K K K K K K K K K K K K

BK-7156-B به سبک چینی فیدر پرنده-بدنه پایین ∅ 178 * {{3}

نام: فیدر پرنده باغ به سبک چینی

جنس: پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و کلوچه

رنگ:چند رنگ

آمپول&Origin؛ تحویل: تایژو

ویژگی های نمایشگاه: حفاظت از فضای سبز و محیط زیست

نمایشگاه مقدمه: فیدر پرنده BK-7256 محصول جدیدی است که توسط Taizhou Baike Biology Technology Co. Ltd. برای خانه پرنده طراحی شده است و در نیمه دوم {1 {}

{0}. طراحی: این محصول طراحی حلق آویز طناب کنف را اتخاذ می کند. ظاهر آن مانند یک قوری چینی به نظر می رسد. با تهویه مناسب و روشنایی ، راحت تر است. طراحی شکل ملایم و زیبا ، خطوط سبک و ساده و صاف ، به زندگی پرنده اجازه می دهد کیفیت بالاتری داشته باشد ، و در عین حال سوراخ هایی در پایین باشد.

{0}. جنس ماده: با مواد موجود در بازار متفاوت است ، زیرا ما از پسماندهای کشاورزی سازگار با محیط زیست به عنوان مواد اصلی تولید مانند پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و چوب استفاده می کنیم.

{0}. عملکرد: محصول باید با طناب کنف یا سایر لوازم جانبی روی درخت آویزان شود ، همچنین برای تمیز کردن محصول نیز مناسب است.

{{0} Color: رنگ: انواع رنگ مواد اولیه {{1}، وجود دارد ، علاوه بر این ، می توان چند رنگ را مطابق کارت رنگ Pantone تهیه کرد و رنگ آن مطابق با محیط های مختلف قابل انتخاب است.

{0}. موارد استفاده: مناسب برای انواع مختلفی از پرندگان کوچک و متوسط ​​، مکان های بسیاری در آن وجود دارد ، مانند فضای باز ، باغ های کوچک ، درختان ، یا بالکن و غیره.

{0}. اندازه: اندازه واحد

{0}. دوره استفاده: 2-3 سال

تولید کننده: شرکت فناوری بیولوژیک Taizhou Baike، Ltd.


Hot Tags: baike خانگی چینی فیدر پرنده باغ ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like