مجموعه مخصوص سینی چای چای خانگی سفرهای سازگار با محیط زیست مواد ویژه

گلدان گل 2. کاغذ گل می تواند برای اهداف تزئینی روی سطح پخش شود 3. پاره نمی شود ، رنگ روشن می ماند و محو نمی شود. 4- مناسب برای چندین صحنه و دکوراسیون 5. روندهای فعلی و الگوهای و رنگهای موجود را دنبال کنید. هر آرزوی خلاق و تزئینی خوب است.
چت کن

جزئیات محصول


توضیحات سینی چای سفره ای خانگی مواد سازگار با محیط زیست طراحی ویژه

image

image

ابعاد محصول تصویر بالا را ببینید
مورد شماره. BK- 8127/8128 / 8129/8124/8125/8126
نام رنگ 5 رنگ اصلی مواد و رنگ پنتون
نوع مواد

مواد طبیعی (پودر بامبو ، نی ، چلو ، پوسته های قهوه

و پوسته های آجیل

image


محصولات: Eco- مواد اولیه چای خانگی سفره چای مجموعه طراحی ویژه

قوری و قوری چوبی دست ساز چینی کونگ فو از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده اند. بدنه قوری رنگ اصلی مواد اولیه ، پوشش قوری و فنجان است. به طور طبیعی مواد اولیه فرآوری شده و دستگاه پرس می تواند بیشتر طعم چای را حفظ کند. می توان برای مجالس خانوادگی ، جلسات تجاری ، مجموعه چای اداری ، هدایا برای موارد مختلف استفاده کرد.


مجموعه چای چینی شامل: قوری ، لیوان چای ، سینی چای ، کیت سنگ شکنی است. از لیوان ها می توان برای تمیز کردن چای یا به اشتراک گذاری استفاده کرد. سینی مجموعه را به شکلی عالی تکمیل می کند و هنوز هم در هنگام مسافرت بارگیری خوبی دارد. تمام بسته ها در یک کارتن با روکش های کف ضخیم بسته بندی می شوند تا بتوانند چای را مرتب و راحت حمل کنند.


دستگیره های بامبو و گلدان های قابلمه از هر طرف ، درک و برداشتن گرما از انگشتان را آسان می کند.

استفاده از آن به عنوان یک ویترین ، بخشی از یک ناهار خوری خانگی آسیایی ، بخشی از یک مراسم یا یک ساکت بسیار خوب است و هر کجا که هستید احساس راحتی می کنید.


توجه: لطفا قبل از استفاده اول با آب گرم یا سرد بشویید


Hot Tags: سینی چای قوری چای سفر خانگی مواد سازگار با محیط زیست طراحی ویژه ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like