لامپ میز ، لامپ میز با پایه آهن سیاه ، نور مناسب برای خانه

لامپ میز ، لامپ میز با پایه آهن سیاه ، نور مناسب برای خانه

توضیحات لامپ میز ، چراغ رومیزی با پایه آهن سیاه ، چراغ ایده آل برای منزل یا محل کار Brand * مارک: Baike * جنس مواد: پودر بامبو , محصولات ما همه با مواد طبیعی مانند نی ، پوسته های قهوه ، پوسته های آجیل و چوب درست می شود. (75٪ مواد و 25٪ رزین پلی) * رنگ اصلی: هر رنگ پنتون ...
چت کن

جزئیات محصول

شرح   جدول لامپ ، لامپ میز با پایه آهن سیاه ، نور مناسب برای خانه یا محل کار

مورد شماره

اندازه کالا

وزن مورد

NW

GW

قطعه / Ctn

BK-8107

Φ 222 * 212 میلی متر

337 گرم
* مارک: Baike

 

* مواد: پودر بامبو - محصولات ما همه با مواد طبیعی مانند نی ، پوسته های قهوه ، پوسته های آجیل و کلم تهیه می شود. (75٪ مواد و 25٪ رزین پلی)

 

* رنگ اصلی: هر رنگ پنتون با توجه به مشتریان.

 

* مزایای:

1. طراحی منحصر به فرد و عملکرد چند منظوره : این لامپ جدول با پایه آهن سیاه ،   بسیار مفید و زیبا در خانه یا محل کار است.


2. مواد بیولوژیکی: پس از خرد کردن ، ترکیب کردن و ریختن در روغن ، از 6 ماه بعد تخریب می شوند و از طریق عمل جوش شیرین در داخل خاک در آب و دی اکسید کربن تجزیه می شوند.


3. فضای خود را ذخیره کنید و آن را حفظ کنید : می توانید تلفن و پد ، ساعت و سایر موارد کوچک خود را قرار دهید   در زیر این پایه لامپ Nightstand ، فضای ایستاده در شب یا میز یا میز کار خود را ذخیره کنید.  

 

ملاحظات

ما لامپ ها و سیم برق را تأمین نمی کنیم زیرا وضعیت برق در هر کشور متفاوت است.

 

پرسش و پاسخ

س: آیا سایه روشن است؟

جواب: بله ، می توان آن را به راحتی خاموش کرد؟

 

س: آیا پایه به اندازه کافی سنگین است که " برآمدگی " نباشد ؟

جواب: بله ، اگر مواظب باشید

 

س: بالاترین میزان دستمزد لامپ چیست؟

جواب: بستگی به مشتری دارد. ما فقط لامپ را بدون لامپ و سیم تهیه می کنیم. شما می توانید با توجه به وضعیت کشور خود انتخاب کنید.


C وام F eedback

1. این لامپ جدول برای آنچه در نظر گرفته شده بود - به خوبی قادر است تا لامپ را روشن کند. چراغ جدول او اکنون روی میز کنار تخت خواب من است و املاک و مستغلات بیشتری را در اشغال خود دارد. همچنین به نظر می رسد خوب است اگرچه فضای زیر لامپ کافی نیست ، اما در بخش های دیگر هنوز هم به خوبی کار می کند. بنابراین ، در کل ، نمی توان شکایت کرد.


2. این یک ایده عالی است ، با این حال نیاز به مقدماتی دارد. فضا برای چیزها خیلی باریک است و باید سیم را در معرض هوا قرار داد که کمی خطرناک است . این فضای کوچک و زیبایی شناختی است.

ویرایش شده برای اضافه کردن: سازنده به نگرانی های ما رسید و رسیدگی کرد. آنها بسیار بخشنده بودند و بنا به درخواست مصرف کنندگان ، تغییراتی را انجام می دهند.


3. ما با شارژر در اولین لامپ دریافت شده مشكل داشتیم. با فروشنده تماس گرفتم و آنها خیلی مفید بودند و سریع جواب دادند


Hot Tags: لامپ میز ، لامپ میز با پایه آهن سیاه ، نور مناسب برای خانه ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like