نام محصول: دکوراسیون منزل Baike ، میز کوچک ، میز جانبی کوچک چوبی ساق

نام محصول: Bai ke دکوراسیون منزل ، میز کوچک ، میز چوبی پاهای چوبی مواد کوچک: پودر بامبو ، کاه ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و چوب لبه دار: رنگی چند رنگ ، دکوراسیون منشاء&آمپول. تحویل: چین ، ویژگی های Taizhou: سازگار با محیط زیست و محافظت از محیط زیست سازنده: Taizhou Baike ...
چت کن

جزئیات محصول

نام محصول: بایkدکوراسیون منزل ، میز کوچک ، میز چوبی ساق کوچک چوبی

جنس: پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و کلوچه

رنگ: چند رنگ ، عکس برداری

آمپول&Origin؛ تحویل: چین ، تایزو

امکانات:سازگار با محیط زیستو حفاظت از محیط زیست

سازنده: شرکت فناوری بیولوژیک Taizhou Baike، Ltd.BSCI: {{0}

وب سایت: http://www.baikeflowerpot.com

اطلاعات تماس:امیلی چی /sales@baikeflowerpot.com/0086-15858613278

مقدمه: BK-20046 Baikصفحه اصلیدکورمیز کوچک ، میز جانبی چوبی کوچک یک محصول جدید است که توسط Taizhou Baike Biological Technology Co.، Ltd. طراحی و تولید شده است.

{0}. طراحی: طراحی میز مستطیل سنتی ، پاهای چوبی با سینی با پیچ وصل می شوند ، جداسازی آنها به راحتی مونتاژ و مونتاژ می شود ، به کاهش هزینه های حمل و نقل کمک می کند و همچنین برای حمل روزانه مناسب است.

1.{0}. مواد: با استفاده از ، پیشرفت جدیدی در مواد وجود داردزباله های کشاورزی، پسندیدنپودر بامبو ، نی ، قهوهپوسته، مهرهپوسته ،مواد چف و رزین با کیفیت بالا به عنوان مواد تولید ، مواد الکترونیکی استمشترکمهربان.Wاودنپاهاساخته شدهتوسطچوب راش، کهسازesزندگی خانگی نزدیک به طبیعت.

3. مزیت - فایده - سود - منفعت: میز کوچک مستطیل با چهار پا چوبی و بیرونساختار پاها باعث می شود که قرارگیری جدول پایدار و ایمن تر باشد. این محصول همچنین از نظر اسید و قلیایی مقاوم است ،موادUV استمقاومت، و دامنه دما از -10 تا {1} درجه است. به طور کلی پیشنهاد نمی شود که به طور مستقیم با غذا تماس بگیرید ، اما همچنین می تواند FDA ، LFGB را مطابق با نیاز مشتری منتقل کند.

{0}. رنگ: 1 material 1} انواع رنگ مواد خام وجود دارد ، علاوه بر این می توان مطابق کارت رنگ Pantone و طراحی Decal نیز تهیه کرد

{0}. موارد استفاده: جدول دارای انواع مختلفی از رنگ و حتی عکسبرداری است. می توان از آن به عنوان یک مکان روشن برای دکوراسیون در اتاق ها یا در باغ استفاده کرد. می توان از آن به عنوان یک میز کوچک برای فنجان ، مجله ها ، کتاب ها ، میان وعده ها و غیره استفاده کرد. همچنین بدون داشتن پاهای چوبی می توانید از آن به عنوان سینی استفاده کنید.

{0}. اندازه: این میز مربع دارای دو اندازه است و همچنین می تواند با توجه به نیاز مشتری تنظیم شود.

BK-2032859.6*40*50.4سانتی متر

BK-20046 49.0*36*41.7سانتی متر

{0}. عمر سرویس: 2-3 سال

Q {0}}. MOQ:500PCS

9. MOA: USD 5000 / Bبیمار

10.تاریخ ددریافت مجوز: 40 روز پس از تایید سفارش و دریافت deposit 1} deposit deposit سپرده.

11ما نصب شده را می پذیریم.

12. ما سفارشی سازی محصول را می پذیریم.

Payment {0}} مدت پرداخت: L / C در دید ، TT (1 {} deposit deposit سپرده وpay موجودی در برابر کپی لایحه.)


Hot Tags: نام محصول: دکوراسیون منزل بائیک ، میز کوچک ، میز چوبی پا کوچک ، چوبی ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like