2019 شانگهای بین المللی گل نمایش

- Mar 05, 2019-

2019 شانگهای بین المللی گل نمایش

2019 شانگهای بین المللی گل نمایش


زمان: 28 مارس - 5 مه


محل: باغ گیاه شناسی شانگهای


زمان بلیط: 7: 00-17: 00


حمل و نقل به پارک: ایستگاه راه Shilong، Metro Line 3


قیمت بلیط: بلیط بزرگ: 15 یوان کوپن: 40 یوان


گل گل 2019 شانگهای (International) Flower Show با استفاده از فرم گل دوطرفه برای تست های بیشتر و نوآوری در قالب نمایش رنگ گل های رنگی و فرم های کاربردی باغبانی استفاده می شود تا باغبانی بتواند خانه های معمولی بیشتری را وارد کند و فرهنگ فرهنگ را غنی سازد. شهروندان. زندگی به نیازهای زندگی بهتر مردم پاسخ می دهد.

در سال 2019، بر اساس باغبانی در فضای باز، آزمایش های بیشتری بر روی گل های داخل سالن انجام می شود. در سال آینده از خوک، ما یک جشن از گل گل Zhu Dinghong را ارائه می دهیم.


ابتدا به Zhu Dinghong نگاه کنید.

Zhu Dinghong، همچنین به عنوان amaryllis شناخته می شود، یک گیاه چند ساله با لامپ است. گلها شبیه شاخها هستند، گل از اواخر زمستان به فصل، گاهی اوقات به اوایل تابستان گسترش یافته است. صفات جامع اولین لامپ ها است و مناسب برای کاشت باغ، کاشت گل و گل کات است. نمایشگاه گل 2019 شانگهای (بین المللی) 84 گونه از Zhu Dinghong و بیش از 5000 گیاه را به نمایش می گذارد. نمایشگاه بر روی اتاق ساختمان کارخانه تمرکز خواهد کرد و هنرمندان معروف گل را دعوت می کند تا زیبایی های هنری گلدار را به نمایش گذاشت. در همان زمان، طبقه بندی خط Zhu Dinghong، تاریخ کشت، فرهنگ گل، و دانش حفاظت در همه جنبه ها معرفی شده است.