شکستن از فضای یکنواخت نکات برجسته

- Sep 11, 2017-

چه کسی می گوید گلدان فقط در جدول، کف و پنجره می تواند باشد؟

چرا سعی کنید به قطع کردن گیاهان

طوری که خود سقف و دیوارها نیز زیبا تا

امروز برای همه توصیه چندین سبک های مختلف از حلق آویز گلدان

صرف حداقل پول و علم، موثر، افزایش سرعت سبک فضا!

ابتدا به بحث در مورد مزایای حلق آویز گلدان، بزرگترین مزیت فضا ه نیست!

حتی اگر گیاهان پراکنده طولانی، بالا و پایین می ترسند نه برجسته تر فضای سطح گیاهان،

و حتی تبدیل شدن به نقطه روشن برای شکستن فضای یکنواخت.

به خصوص برای Chlorophytum، سرخس، فیکوس pumila پیچک

مانند حلق آویز در گیاهان

حلق آویز گلدان بهتر استقرار کامل گیاهان نشان می دهد

گلدان شیشه ای شفاف مانند توپ کریستال، گل معلق عالی است، اجازه دهید قلب دختران پشت سر هم. گل شیشه ای کوچک و نفیس مناسب برای این گروه ایجاد حس مبهوت فضا گلدان. حلق آویز با کتانی بسیار تازه, ظریف, حلق آویز به طور مستقیم در جا رختی مدرن و شیک تر به نظر می رسد.

گل شیشه ای معلق در گیاهان کوچک مانند آناناس هوا خزه میکرو-چشم و برخی را می توان گیاهان تارو هیدراته بامبو کوچک، مردم بیش از حد بزرگ زندگی می کنند!

گلدان سفید گلدان گل وحشی ترین، مناسب برای سبک فضا و انواع گیاهان، فضای سفید است بهترین مکان برای قرار دادن هنر نه قریب به اتفاق قربانیان، و نه آن خواهد شد به نظر می رسد بی حال, اگر شما نمی دانید که چه گل گلدان که سفید است که مناسب ترین را انتخاب کنید اما آن!

گلدان بافته فهرست همه توهمات زندگی معنوی من طناب چمن طبیعی یا بید با گیاهان سبز را برای بازگشت به دوران کودکی که سن خالص و بد بو که اگر تامین می کند.

سرخس Chlorophytum، پیچک، دانه های بودا، سبز تربچه است گلدان گل های بافته شده از مطابقت کامل، مانند بلند، بلکه با یک قابلمه بزرگ ابریشم نی متعلق به کارخانه به کاکتوس بامبو، نام تجاری بودند نیز نام بولیوی و مانند آن شاخ و برگ های بلند و باریک بخور ، مانند بل سنج حلق آویز در سقف و یا دیوار فضای هنری ضخیم exudes.