نه به تهویه خنک نگه داشتن در معرض

- Sep 11, 2017-

بسیاری از گل های دوستان در پس زمینه پیام که چگونه به گیاه گوشت تغییر? بترس از خود راه درست برای و كسانى كه آنها... بدون توجه Xiaobian امروز با همه به اشتراک گذاری چگونه به گوشت بیشتر برای گلدان نیست.

به گوشت چند گیاه قبل از حوضه را برای 3-5 روز به آبیاری را متوقف کنید. سیب زمینی در حوضه زمانی که گیاه از گلدان دست و پنجه نرم، ریشه در خاک پاک لرزش. ریشه, ریشه های پوسیده, ریشه های مرده همه کسانی که قوی، حفظ توانایی خوبی برای جذب ریشه قطع.

گیاهان بشویید. پایه خاک در گیاه دلیل خاک حاوی تعداد زیادی از باکتری ها و تخم مرغ است، تمام. زمان به نور، به عنوان کوچک که ممکن است کمتر آسیب بشویید. شما می توانید قرار دادن ریشه در قابلمه آب به آرامی پشت و جلو لرزش. اگر شما شستن که ریشه بسیاری از آسیب نمی شیر بزرگ با آب بسیار قوی برای شستن، باز و شکسته. تمیز کردن به طور کلی ریشه اصلی سفید در آن ببينيد.

پس از تمیز کردن سیستم ریشه اگر شما بقای کلمات را درک نمی, تعمیر, تا زمانی که ریشه های مرده برش علت ریشه می تواند ریشه. اگر شما احساس می کنید لازم به ریشه. قطع به آن ریشه, ریشه, ریشه های مرده و کسانی که بیش از حد طولانی رشد بسیاری از ریشه های جانبی سیم پیچ. این ریشه تمام نگاه را به طور مساوی توزیع منظمی و رشد ریشه های جدید حمایت می کنند. طوری که گیاه رشد می کند قوی تر پس از درمان ریشه جوانه زني مجدد ریشه های جدید قوی، تبدیل خواهد شد.

بعد عقیم سازی است و می تواند در استقرار حلال عقیم سازی خوب داخل خیس خوردن برای حدود یک ساعت. غلظت نباید بیش از حد بالا, شما می توانید حوضه های کوچک از گياهان مختلف را خیس خوردن. Carbendazim، chlorothalonil می تواند استفاده شود. پس از عقیم است تکمیل وظیفه، به طور طبیعی خشک ریشه گیاه. تحت شرایط عادی می تواند در همان روز انتقال داده شود.

گلدان خوب را انتخاب کنید، یک بار دیگر عقیم سازی عامل اسپری. پس از گیاه را در گلدان اول در کف لگن چند قطعه کاشی شن بلوک زغال چوب، و غیره، اندازه مواد از پایین به تدریج کاهش می یابد قرار داده خواهد شد ضد عفونی. این منجر به زهکشی است.

محل کارخانه در مرکز گلدان گل, پوشش خاک به طور کامل پوشش موقعیت ریشه از لبه گلدان گل را می توان 2-3 سانتی متر. با انگشتان دست خود را به آرامی فشردگی خاک و سپس اسپری لايه لايه نازك از قارچ، طوری که خاک کمی رطوبت کمی روی خط تسهیل جوانه ریشه جدید.

بالا کار گیاه قرار گیرد در آستيگماتيسم تکمیل خواهد شد، در معرض. برای حفظ داغ تهویه مناسب به آب نيست.

پس از یک هفته می تواند در آب آشامیدنی، بازگرداندن آفتاب (اما نه خورشید)، حفاظت از محیط زیست طبیعی. در گياهچه آهسته دوره اگر حوضه بیش از حد خشک است، شما یک لایه نازک آب غبار در سطح حوضه هر روز تنها برای افزایش رطوبت می توانید اسپری مناسب است! پس از دوره آهسته نهال ها باید به پر آب کافی و یا گیاهان خواهد شد به دلیل کمبود آب منجر به برگ های مداوم، تنبل، و غیره، مرگ روبرو خواهد شد.