گلدانها

- Dec 28, 2017-

گلدان گل، یک گل با یک مخزن، برای دهان بزرگ در پایین یک شکل بزرگ و یا شکل ضخیم پوشیده شده است. گل ها در اشکال مختلف گل، اندازه های مختلف کاشته شده است. تولید کنندگان گل و یا گل سازان می توانند گلدان های گل را با توجه به ویژگی ها و نیاز گل ها و ویژگی های گلدان گل انتخاب کنند. با توجه به مواد مختلف، می توان آنها را به انواع مختلف تقسیم کرد.

گلدان برای حمایت از استفاده از ویلا های خصوصی باغ مانند اشیاء باغ استفاده می شود و به طور گسترده ای در محوطه سازی و مهندسی چشم انداز استفاده می شود، از جمله گلدان گلدان بیشتر اثر هنری. با توجه به چین تنها

گلدان

گلدان گل (2 عکس)

تعریف: گلدان ها ظروف پلاستیکی ساخته شده از خاک رس، پرسلن، پلاستیک، سنگ و محصولات چوب و غیره هستند. آنها عمدتا در محوطه سازی، محوطه سازی، باغ های خصوصی و جنگل های مسکونی استفاده می شود.

طبقه بندی

با توجه به مواد

گل ها در اشکال مختلف گل، اندازه های مختلف کاشته شده است. تولید کنندگان گل و یا گل باغبان می توانند گلدان های گل را بر اساس ویژگی ها و نیاز گل و ویژگی های گلدان گل انتخاب کنند. در اینجا چند گلدان گلدان معمولی استفاده می شود.

گلدان های گلدان FRP: همچنین گلدان های گلبرگ FRP، ساخته شده از مجسمه های ریخته گری یا قالب. سبک های متنوع، با دوام، بدون تغییر شکل، مقاوم در برابر خوردگی. مشخصات کامل سطح می تواند انواع جلوه های رنگی را انجام دهد.

گلدان های ماسه ای: این گلدان از نقاشی های زیبا ماسه ای ساخته شده است، رنگی، بهترین مواد داخل گلدان است، سطح می تواند اثر را انجام دهد.

گلدان های سیمان GRC: این گلدان سنگین است. افزودن گلدان گلدان به ضد خوردگی، تقلید، مصنوعی مواد خورنده به همراه پارچه فیبر، با دوام، اثرات سطحی را می توان از اثر رنگ اسپری رنگ ساخته شده است.

گلدان مگنزیت: مخلوط مگنزیا با آب نمک، افزودن اصلاح کننده، مخلوط دوغاب بر روی یک پارچه مش شیشه ای، پاک کردن گلدان مورد نیاز. این گلدان ارزان است و انواع مختلفی دارد. قوی و محکم. بوتیک دکوراسیون داخلی.

حوضه گلدان: همچنین به عنوان حوضه گلدان، گلدان سوخته شناخته می شود. این گلدان از رس ساخته شده است، با قرمز و خاکستری، زهکشی خوب و تنفس، قیمت پایین، مشخصات کامل، مناسب برای استفاده در منزل.

زیشا: همچنین به عنوان گلدان و تابه شناخته می شود. تولید پیچیده، ساده و سخاوتمندانه، اغلب بنفش، مشخصات کامل، اما نفوذپذیری آن، عملکرد تنفس کمتر از گلدان کاشی است. آن را برای کاشت گل های مرطوب سلام استفاده می شود، همچنین می تواند به عنوان مجموعه ای از گلدان استفاده می شود.

چینی: گلدان چینی، لعاب رنگی. تکنولوژی پیشرفته، تمیز و ظریف، خوش تیپ در ظاهر. ناکارآمدی نفوذ پذیری هوا در تخلیه ضعیف است. حوضه های چند منظوره برای گلدان، برای تزئین گل های داخلی و یا نمایشگاه استفاده می شود.

گلدان های سرامیکی: گلدان های رنگی مختلف در لعاب، ظاهر زیبا، اشکال مختلف. جلا داخل و خارج از گلدان های شیشه ای نفس می کشد فقیر، معادل یک لایه از شیشه در داخل و خارج. همچنین یک گلدان سفالی است که فقط روی دیوار بیرونی لعابیده شده است که برای نمایش و کاشت بلند مدت مناسب است به این دلیل که دیوار داخلی مینا ندارد و طبیعت سفالگری را حفظ می کند و ظاهر زیبایی دارد و خواص درونی هیدروفوب و تنفس. گلدانهای Foshan Shiwan شیوان ساخته شده برای بوتیک، زیبا و زیبا و عملی است.

حوضه آب: در پایین حوضه هیچ سوراخ آب وجود ندارد، بنابراین برای پرورش گل های هیدروپونیک مانند نارسیوس استفاده می شود.

حوضه پلاستیک: مواد سبک وزن، دوام، رنگ های غنی، ارزان، آسان برای استفاده. اما تنفس، نفوذ پذیر نیست، در کشت غیرممکن است. اگر برای گل استفاده شود، باید توجه داشته باشیم که خواص فیزیکی خاک را کشت می کند، بنابراین برای غلبه بر کاستی های گلدانهای پلاستیکی شکننده و تنفس است. گلدان های پلاستیکی مناسب برای کاشت بیشتر گلهای مرطوب مقاوم به آب مانند چمن چمن، Monstera، Calla، Guangdong Evergreen و غیره هستند. در مرحله مهد کودک، معمولا استفاده از حوض پلاستیک نرم نرم (کاسه تغذیه)، آسان برای استفاده است.

حوضه سنگ: سنگ طبیعی، رنگی، انتخابی خوب، اما سنگین تر، نباید روی میز گذاشته شود.