باغبانی در محیط داخلی: چگونه می توان سبزیجات خود را در داخل خانه رشد داد

- Mar 14, 2019-

باغبانی در محیط داخلی: چگونه می توان سبزیجات خود را در داخل خانه رشد داد

ما از یک متخصص باغبانی دراز مدت خواستیم که یک نهال موفق داشته باشیم. هیچ وقت برای رشد چنین چیزی وجود ندارد.


اگر فقط نمی توانید صبر کنید تا هوا گرم شود و باغبانی را شروع کنید، نترسید. باغبانی در منزل یک راه عالی برای صرفه جویی در پول است و یک سر برای شروع باغ تابستان خود را. ما با مشاوره طولانی مدت در زمینه باغبانی مشورت کردیم.

یک سریع خشک! این هنوز سرد در خارج است، و بعضی از ما هنوز با تهدید طوفان زمستانی مواجه هستیم. اما بهار می آید، و در حال حاضر بهترین زمان برای کاشت و باغ در داخل خانه است.


باغبانی داخل سالن تنها چند هفته پیش از تابستان چندان سرگرم کننده نیست. با کاشت گیاه در داخل خانه، می توانید در فصل تابستان رشد کنید و هنگامی که آب و هوای گرم می آید، می توانید اولین نفر در شهر باشید تا سبزیجات و گل های تازه داشته باشید.


دوم، گیاه خود را انتخاب کنید و دانه ها را خریداری کنید. مرکز خانه و باغ، دانه های زیادی را به فروش می رساند. اما ملیندا میرز، باغبان در میلواکی و نویسنده بیش از 20 کتاب باغبانی، می گوید شما می توانید گیاهان بیشتری را به صورت آنلاین یا پست الکترونیکی دریافت کنید.


او گفت: "برخی از گیاهان شناخته شده یا کمتر محبوب و یا انواع جدیدتر در حال حاضر در فروشگاه ها موجود نیست، بنابراین شما باید با دانه ها شروع کنید." با دانه ها، می توانید چیزی را که می خواهید دریافت کنید. میرز گفت که باغبان باید از طریق آنلاین یا پست الکترونیکی برای خرید چیزی منحصر به فرد، به جای خرید آسان تر برای پیدا کردن تربچه یا گل رز که در هر مرکز خانواده حمل می شود.


دانه ها از گیاهان ارزان ترند، بنابراین شما پول را ذخیره خواهید کرد، اما بسته بندی ممکن است حاوی دانه های بیشتری از شما باشد. در این مورد، مایرز گفت، تا چند سال دیگر ادامه خواهد داشت. یا، همه آنها را بزارید و نهال ها را با دوستانتان عوض کنید، وقتی که بیرون می روید.

3. ساخت، خرید و یا استفاده مجدد از ظروف هنگامی که شما بذر را در داخل خانه بذر می کنید، هر مقدار چیزها می تواند یک ظرف مناسب باشد. اندازه فنجان ماست خالص کامل است، در حدود 2 اینچ مربع، 2 تا 3 اینچ عمیق است. میرز همچنین دوست دارد که روزنامه را به صورت ضخیم در گلدان 2.5 اینچ ضخیم بچسبانید، پایین ترین قسمت روزنامه را با فشار دادن پایین پایین فشار دهید، سپس چوب را بردارید و جام روزنامه را با ترکیب گلدان پر کنید. این باعث می شود پیوند آسان باشد زیرا کل ظرف کاغذ قابل تجزیه است و می تواند در باغ قرار گیرد. او توضیح داد: "این یک راه برای بازیافت و استفاده مجدد است." همیشه از ظروف استفاده کنید تا آب بیش از حد تخلیه شود. اگر ریشه ها در آب بیش از حد قرار داده شوند، آنها پوسیدگی خواهند داشت. بنابراین اگر در ظرف وجود ندارد، سوراخ در ظرف را باز کنید.

همچنین استفاده از گلدانهای خریداری شده در سال گذشته موثر است، اما برای اولین بار باید از گلدانها برای پاک کردن هر گونه باکتری یا بیماریهایی که ممکن است به نهالها آسیب برساند. بخشی از سفید کننده با 9 قسمت آب مخلوط شده و ظرف در محلول غوطه ور می شود. سپس ظرف را با آب بشویید و بشویید. مایرز گفت: "این یک اثر ضد عفونی کننده بر روی بیماری است، بنابراین شما باید با چیزی تمیز شروع کنید." مایرز همچنین کوزه های گاو خرد شده را دوست دارد، که، به عنوان نام آن، ظروف ساخته شده از کود گاو کمپوست شده است. درست مانند ظروف روزنامه ها، وقتی که آنها نیاز به پیوند دارند، می توانند به باغ بیرون بیایند.

چهار محل قرار دادن باغ در محیط داخلی محل مناسب برای باغ در خانه را پیدا کنید. هنگامی که بذر ها برای اولین بار کاشته می شوند، گرما مهم تر از نور است. میرز گفت که شما می توانید در یک مکان گرم قرار دهید که نیازی به روشن شدن نیست. اما هنگامی که نهال ها از خاک عبور می کنند، به نور نیاز دارند.


شما می توانید در گوشه ای از زیرزمین یا حتی در مقابل یک پنجره بزرگ که اجازه می دهد تا بسیاری از نور خورشید برای گرما وارد شوید. با این حال، اگر پنجره تهویه باشد، نقطه دیگری را انتخاب کنید، و دانه ها و لامپ ها در خاک گرم کار می کنند. هنگامی که نهال قابل مشاهده است، می توانید آنها را به یک مکان روشن تحت نور مصنوعی منتقل کنید. یا، بهتر است، نقطه ای که نور خورشید و نور مصنوعی را دریافت می کند.


5. خاک را آماده کنید و آن را در زمان مناسب بکارید.


برای باغ های داخلی، زمین بسیار مناسب تر از باغ های بیرونی را تهیه می کند، زیرا فضای مورد نیاز برای مقابله با آن بسیار کوچک است. از بذر برای شروع استفاده کنید و یا به آسپتیک درست از کیسه مخلوط شوید.


اکثر بسته های بذر به شما می گویند که آنها را با توجه به منطقه خود و یا بهار سالمندی فراخوانی کنید. اگر مطمئن نیستید، از باغبان محلی خود بپرسید. اگر گیاهان بیش از حد بزرگ در داخل ساختمان رشد کنند، احتمالا به زودی شروع به رشد می کنند و هنگام پیوند آنها تأثیر خواهند داشت. اما اگر خیلی دیر شروع کنید، نهال ها در داخل خانه بالغ نخواهند شد.


باز هم، هنگامی که گیاهان شما شروع به رشد می کنند، آنها را خیلی زود پیوند ندهید. میرز گفت: "ما همه مشتاق هستیم که کار را آغاز کنیم، اما اگر شما خیلی زود حرکت کنید، فراست یا خشك شدن بسیار سرد است، تمام كارهایی كه انجام می دهید از بین خواهد رفت زیرا زمین به اندازه کافی گرم نیست." "

شش آب هوشمند بخش کوچکی از باغبانی در محیط داخلی، دادن گیاه به مقدار مناسب آب به جای آبیاری بیش از حد است. مایرز گفت: "این تقریبا غیرممکن است که به درستی آب را آب بندی کنید، بنابراین حفره های تخلیه در مخزن حیاتی هستند." مایرس گفت، گاهی اوقات او از بطری اسپری برای آب کردن دانه های تازه کاشته استفاده می کند. شما نیاز به آب مناسب برای خیساندن خاک بدون شستن دانه ها دور. "


رطوبت خاک را روزانه بررسی کنید. او گفت: "خاکی که می خواهید، همان ضخامت آن است که اسفنجی است که از آن برداشته شده است." انگشتان دست خود را به خاک می اندازد، راه سریع برای تشخیص اینکه آیا آب کافی دارد، باید آن را مرطوب نگه دارد تا ریشه ها پایین بیفتد. ظرف را با یک روزنامه یا پلاستیک خیس نگه دارید تا گرم شود و مرطوب بماند هنگامی که گیاه به زمین حمله می کند، درب را بردارید.

هفت روشنایی حتی گیاهانی که نور طبیعی را دریافت می کنند می توانند از چراغ های فلورسنت سرد و گرم استفاده کنند. میرز گفت: "اگر نور را از یک لامپ استفاده کنید تا نور طبیعی را بسوزانید، بهترین کار ممکن است." "این به شما طیف کامل نور می دهد." او توصیه می کند که از CFL ها و LED های طیف کامل برای روشنایی مصنوعی کارآمد استفاده کنند.


یک لامپ مصنوعی 6 اینچی روی گیاه قرار دهید. میرز گفت: "هر دو ظرف رشد می کنند و یا روشنایی لامپ افزایش می یابد." "به همین دلیل باغبان اغلب چراغ را در زنجیر قرار می دهند."


میرز گفت که باغبانان سختگیر، فویل آلومینیوم یا تخته سفید را روی سطح اطراف کانتینر قرار دادند تا منعکس کننده نور باشند. این به نور اجازه می دهد تا به نهال ها بازتاب شود تا نور را به حداکثر برساند. "