فضای سبز سبز بسیار مهم است

- Sep 11, 2017-

به عنوان یک فضای حداقل هشت ساعت در روز، اداره نیاز به ایجاد یک محیط کاری دارد که می تواند خلاقیت را پشتیبانی و الهام بخش کند، بنابراین مهم است که یک فضای دفتر سبز ایجاد شود. با گیاه، حیاتی از گاز وجود دارد، شما می توانید محیط زیست را تنظیم کنید. گیاهان فنگ شویی از دفتر چه هستند؟ فضای دفتر محدود است، فنگ شویی گیاه چگونه به آن را طرح بندی؟

سبز کردن فضای اداری باید نمایش برخی از گیاهان باشد، گیاهان در محیط داخلی بهترین گیاهان جنگلی هستند، مانند درختان درختان، همیشه سبز، درختان غنی و غیره، به دلیل اینکه Ye Da می تواند بدی را جذب کند، انرژی نامناسب را جذب کند، محیط داخلی کوچک، کوچک را تنظیم کند برگ و انگور، اما انرژی مردم را جذب می کند، به راحتی منجر به اختلاف زبان می شود. و بامبو سبز و زیبا، هر دو برای پرورش خلق و خوی، نماد صلح است.

1، نوع ثروت پیشداوری

گل های غنی، بامبو غنی، درخت خون اژدها، تخته چند لایه، کاج Penglai، هفت برگ لوتوس، آرام، بامبو قهوه ای، کلوییا، آبی، سیکلامن، مرکبات، آبی ببر، سرخس حشرات، و غیره، این گیاهان در دفتر فنگ شویی ، اثر ثروت.

2، نوع آرام و ملایم

لیلی، کلروفیتوم، گل رز، لیالی کولا، پادشاه دودی بخور، لاله و غیره، Zhiyuan آرام و اثر وجود دارد.

3، قوی Wang Wenchang نوع

بامبو، بامبو، بامبو و غیره، این گیاهان می توانند توانایی تفکر مردم، Ning Shen Tongqiao، توانایی Zhuang Wang Wenchang را افزایش دهد.

4، نوع سالم و طراوت

گل رز، گچ بری، میلان، بگونیا، camellia، تمیز و مرتب، می تواند سلامت خوبی را ارتقاء بخشید، متعلق به Messenger بهداشت و درمان فضای اداری.

5، شیطانی شیطانی

توپ تک شاخ جید، طوقه های طلایی، خارهای طلایی، چوب، گلدان گلدان و همینطور یک نیروی شریر قوی، به شرارت خارجی محدودیت، متعلق به فضای اداری حامی صلح است.