مهم ترین مسائل امروز چه کسانی هستند؟

- Oct 28, 2017-

به نظر من، مهمترین مساله ای که با آنها روبرو می شود، این است که آیا مردم حتی باید خود را به عنوان کلیسا در نظر بگیرند.

من در چهار سال گذشته در کلیساهای کاشته شده حضور داشتم. در واقع، به دلائلی مختلف، من فقط به کلیسا های کاشته شده مراجعه کردم، بنابراین ممکن است یک متخصص را در نظر بگیرید!

  1. کلیسای پیرو موفق (2000 جماعت، 4 خدمات و غیره)

  2. یک کلیسای کاشته شده به میزان قابل ملاحظه ای تأمین شده توسط یک فرقه که در آن کشیش توسط HQ b / c اخراج شد، او به عنوان یک کشیش رشد درک نمی شد.

  3. همان کلیسا با موفقيت نسبت به موفقيت آميز، با يک کشیش که توسط حاکم شرعيه ترجیح داده می شود و با سرمايه داری بازنشسته می شود. در نهایت تغییر در جهت گیری از جهت گیری فرعی به وجود آوردن یک کلیسای جوان تبدیل شد.

  4. یک کلیسا که به جای کاشت آغاز شد، توسط پاستور در گلوله دوم اخراج شد و بیش از هفت سال طول کشید. آن را هنوز در یک جلسه کوچک مدرسه ابتدایی ملاقات می کند، اگرچه ممکن است آن را از بین ببرد.


مشکل بزرگ با کلیساها 1 و 3 با آن کلیسا خود را به عنوان "کلیسای گیاهان" درک کردند. در کلیساها 2 و 4، کشیش واقعا در مورد به اشتراک گذاشتن کلمه متمرکز بود. من متوجه می شوم که تجربه ی مسیحی بسیار صریح تر وجود دارد وقتی تمرکز بر پرستش و خداوند به جای اضافه کردن اعداد در اینجا وجود دارد.

Baike Biological Tech. شرکت آموزشی ویبولیتین یک شرکت تولید دانه زیستی است که به عنوان تامین کننده گیاهان سازگار با محیط زیست، نوآورانه، مد روز، مرسوم، مد رنگارنگ و رنگارنگ است.

گیاهان ما از کامپوزیت های پیشرفته زیست تخریب پذیر ساخته شده از بقایای کشاورزی استفاده می کنند و مواد اصلی فیبر گیاهی هستند. ما بهترین کارشناسان تحقیق و توسعه را همراه با سرمایه های قابل توجه سرمایه گذاری کردیم تا به فناوری فعلی دست یابیم. این فن آوری کاملا قابل کنترل و پایدار برای Baike منحصر به فرد است. کل فرآیند تولید به طور ذهنی طراحی شده تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما واقعا سازگار با محیط زیست هستند.

تیم تولید حرفه ای ما دارای تجهیزات مکانیکی عالی، طراحی علمی فرآیند تولید، کنترل کیفیت دقیق، مدیریت کارخانه دقیق و مدیریت سایت 5S

 

Baike اهمیت زیادی برای محصولات نه تنها، بلکه خدمات مشتری نیز دارد، که بعنوان بخشی از محصولات Baike محسوب می شود. نخستین مشتری اولین اصل خدمات بیکر است.