گلدان کوچک آروماتراپی 3 تکه بوستون

گلدان گل 2. کاغذ گل می تواند برای اهداف تزئینی روی سطح پخش شود 3. پاره نمی شود ، رنگ روشن می ماند و محو نمی شود. 4- مناسب برای چندین صحنه و دکوراسیون 5. روندهای فعلی و الگوهای و رنگهای موجود را دنبال کنید. هر آرزوی خلاق و تزئینی خوب است.
چت کن

جزئیات محصول


توضیحات گلدان کوچک آروماتراپی 3 تکه بوستون image

ابعاد محصول 4.8 * 6/6 * 3.3 * 7.4 / 7.8 * 7.1 * 7.1 cm
مورد شماره. BK- 7184/7183/7182
نام رنگ 5 رنگ اصلی مواد و رنگ پنتون
نوع مواد

مواد طبیعی (پودر بامبو ، نی ، چلو ، پوسته های قهوه

و پوسته های آجیل

image

محصولات: سه تکه آروماتراپی بوتون سبک گلدان کوچک

موارد استفاده: برای افزودن دکوراسیون به دکوراسیون اتاق بسیار مناسب است. طراحی شده است تا بطری عطر مورد علاقه خود را با مواد دوستدار محیط زیست برای یک عطر زیبا جفت کنید. ایده آل برای استفاده روزمره ، عروسی ها ، رویدادها ، عطرها ، اسپا ، ریکی ، مراقبه ، تنظیمات حمام.

جوانب مثبت: از روغنهای اساسی آروماتراپی و بطری های زیبایی آروماتراپی استفاده کنید تا رایحه ای دلپذیر و زیبا را به خانه خود بیاورید. هنگامی که به عنوان دکوراسیون و دکوراسیون رایحه در خانه استفاده می شود.

اندازه / مواد: هر اندازه کوچک است و فضای آن را نمی گیرد. مجموعه ای از 3 قطعه از زباله های کشاورزی سازگار با محیط زیست ساخته شده است.

محصولات با مارک بایک: محصولات مارک بایک با مواد اولیه مرغوب ساخته می شوند و هر قدم باعث اتلاف نمی شود. برای تحقق بخشیدن به مفهوم محافظت از محیط زیست چین ، بازیافت و کمک کنید تا مادر زمین برای نسلهای بعدی مناسب تر باشد.


Hot Tags: گلدان های کوچک و سبک آروماتراپی بوستون ، گلدان های کوچک ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like