BaiKe Garden&دکوراسیون منزل ، مجموعه گلدان گل ، OEM

نام محصول: آمپر&باغبان BaiKe ؛ دکوراسیون منزل ، گلدان گل ، مواد OEM: پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و چوب رنگ: رنگی ، رنگی ، دکوها را می توان متصل کرد آمپول&است. تحویل: ویژگی های نمایشگاه Taizhou: معرفی نمایشگاه سازگار با محیط زیست و حفاظت از محیط زیست: BK-7168 ...
چت کن

جزئیات محصول

نام محصول: آمپر&باغ BaiKe ؛ دکوراسیون منزل ، مجموعه گلدان گل ، OEM

جنس: پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و کلوچه

رنگ: چند رنگی ، دکمه ها را می توان وصل کرد

آمپول&Origin؛ تحویل: تایژو

ویژگی های نمایشگاه:سازگار با محیط زیستو حفاظت از محیط زیست

image

معرفی نمایشگاه: آمپر BK-7168 و BK-7169 BaiKe Largr&؛ آمپول باغ کوچک ، تزئینات منزل ، FloweVase توسط شرکت فناوری بیولوژیک Taizhou Baike Biology Technology، Ltd. طراحی و تولید شده است.

{0}. طراحی: محصول&# 39 ؛ شکل کلاسیک و ساده است. این محصول از قسمتهای فوقانی و تحتانی از ویسکوز ساخته شده است و شیار برای جلوگیری از نشت آب طراحی شده است. از قسمت های بالا و پایین می توان برای رنگ جامد یا تطبیق رنگ استفاده کرد. علاوه بر این ، کاغذ تزئینی را می توان به قسمت خارجی قسمت بالای محصول وصل کرد.

{0}. جنس: گلدان های پلاستیکی سنتی ، سفال ، چینی و سایر مواد اولیه را کنار می گذاریم ، با استفاده از پودر بامبو ، نی ، پوسته قهوه ، پوسته مهره و کلوچه و سایر ضایعات کشاورزی و رزین با کیفیت بالا به عنوان مواد اولیه برای تولید ، این ماده سبز و محیطی است. مهربان.

{0}. عملکرد: این گلدان گل از ساختاری پایدار ، مقاومت در برابر اسید و قلیایی ، مقاومت در برابر ماده در برابر اشعه ماوراء بنفش ، دامنه دما از -10 درجه تا 2}}} درجه برخوردار است و می تواند در خارج از منزل قرار بگیرد

{0}. عملکرد: محصول توسط ویسکوز مونتاژ می شود. از لحاظ عملکرد ، ما تا حد زیادی اطمینان حاصل کرده ایم که این محصول بدون نشت و از نظر ظاهری زیبا است.

{0}. رنگ: انواع رنگ مواد اولیه {{0}، وجود دارد ، علاوه بر این ، می توان چند رنگ را مطابق با رنگ Pantone تهیه کرد و بر روی گلدان محصول نیز می توان از دکول ها استفاده کرد که این امر می تواند هر فضایی را روشن تر کرده و به گیاهان شما کمک کند زنده تر باشند. .

{0}. موارد استفاده: مناسب برای نمایش های مختلف گل آرایی و گل آرایشی و همچنین در دکوراسیون باغ فضای باز ، سرپوشیده ، آستانه پنجره ، دفتر و سایر مکان ها قابل نمایش است.

{0}. اندازه: یک قد بلند و یکی دو سایز کوتاه ، sizes 1}} * 18 * 18 / 15 * 15 * {{6 {} {7 { } CM ، با توجه به ترجیحات مختلف مشتریان قابل انتخاب است.

image

{0}. عمر مفید: 2-3 سال

تولید کننده: شرکت فناوری بیولوژیک Taizhou Baike، Ltd.


Hot Tags: baike باغ&دکوراسیون منزل ، گلدان گل ، OEM ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like