جام جهانی 2018 در روسیه: مکزیک هرگز زیرکی نیست

- Jun 19, 2018-

جام جهانی 2018 در روسیه: مکزیک هرگز ناکارآمد نبوده است

   

پس از مسابقه بین آلمان و مکزیک، رهبر آلمان تیم Bierhoff توسط یک روزنامه نگار مشهور آلمانی در منطقه مصاحبه مخلوط شد. صفحه نمایش تلویزیونی پشت قهرمان قهرمان اروپا در جام اروپا 1996 بارها بارها بازی کرد. لسانیو، مکزیکی، روی صفحه نمایش تیم آلمان را دستگیر کرد. به عنوان قهرمان دفاع، تیم مکزیک در اولین بازی مسابقات گروهی جام جهانی روسیه، 1-0 مکزیک را شکست داد. مربی تیم ملی آلمان، لوف، فکر کرد که این یک تصادف بود، اما اوسوریو اصرار داشت که "این یک نتیجه منطقی است". .

blob.png

پس از آنکه جنگهای آلمان و مکزیک روز گذشته صبح در پکن پایان یافت، ورزشگاه لوژنیکی در مسکو برای طرفداران مکزیکی به اقیانوس تبدیل شد. لاهه، کاپیتان سابق، که به تظاهرات برای تیم آلمان دعوت شده بود، از تمام مصاحبه ها رد شد. پس از شکستن "اطراف" طرفداران مکزیکی، او به ماشین ویژه رفت.


مرد کوچولوی مکزیکی کوچولوی لسانانو از دفاع آهسته آلمان رنج می برد. هدف 33 دقیقهای او، رکورد تیم مکزیکی در شکست دادن آلمان در جام جهانی را به پایان رساند. اما این نه تنها لسانی است که موتور مخزن آلمانی را از بین می برد. "اعضای تیم ما از تکنولوژی، بدن و اراده ناتوان نیستند. اگر ما نمی توانیم مشکلات فیزیکی را حل کنیم، ما نمی توانیم به عنوان یک مربی صالح در نظر بگیریم. بیانیه ی Osolio پس از بازی بیشتر شبیه انتقاد تلویحی مربی حریف مربی لوف است.


به عنوان مهمان افتخاری از نخبگان فوتبال مکزیک، در سال 2002 کره جنوبی و ژاپن جام جهانی مکزیک "قهرمان" بورژسی که دروازه تیم ایتالیایی را شکست پس از بازی، پس از آن بازی کراوات آزاد شد. او و یک فن هموطن، یک گلدان آبجو را برای جشن گرفتند. او گفت: "من داده های بازی را دیده ام. علاوه بر این واقعیت که آخرین بار در مسابقه باعث افزایش تعداد عکسها توسط تیم مخالف شد، امشب پیروزی تیم مکزیک کامل است. "

blob.png

شمارش این مسابقات، تیم مکزیکی 16 بار به جام جهانی رسیده است. تعداد بازی های آن فقط به برزیل، ایتالیا، آرژانتین، آلمان و دیگر تیم ها است. از سال 1994 تا 2014، تیم مکزیک شش بار در یک ردیف به 16 بازی جام جهانی رسید. جای تعجب نیست که مارشز، جانشین تیم مکزیک، با افتخار گفت: "تیم مکزیکی هرگز تور ضعیفی از جام جهانی نداشته است."


در منطقه مصاحبه مخلوط پس از مسابقه، اعضای تیم آلمان به نظر نمیرسد که نتایج از بین رفتن مکزیک به جام جهانی فوتبال است. مولر هدست های خود را با هیپ هاپ پرتاب کرد و عصبانی نشد. صرف نظر از عشق، Bierhoff در مورد چشم انداز تیم آلمان همچنان خوش بین است. کریمسی، اوزیل و خدیرا، که توسط رسانه های آلمانی مورد انتقاد قرار گرفتند، یک ظاهر بی هیچ چیز را نشان دادند. اما تقریبا درخواستهای مصاحبه را از همه خبرنگاران رسانه ای رد کرد. لبخند اوزیل طبیعی نیست.


بر خلاف بازیکنان آلمانی که لباس های شلوار و لباس های گاه به گاه پوشیدند، اعضای تیم مکزیک لباس های خود را پوشیدند و از منطقه مصاحبه مخلوط عبور کردند. آنها دیر شده بودند، اما همه آنها به خوبی سخن گفتند و نشانه های خستگی را نشان ندادند. لسانو گفت: "من می دانم که تیم ما در سال گذشته در جام کنفدراسیون ها از 1 تا 4 حذف شد. اما ما همیشه به بازی ها، مردم و مخالفان احترام می گذاریم. ما برای جام جهانی آماده هستیم. پیروزی ما یک دروغ نیست تیم آلمانی باید متقاعد شود. "23 ساله به طور قاطعانه برای یک شاخه زیتون پرتاب شده از غول های اروپایی مانند منچستر یونایتد گفت. "اکنون من هیچ وقت این چیزها را در نظر نمی گیرم شروع کنید. "


یک ساعت پس از آنکه بازی به پایان رسید، هواداران تیم آلمان پراکنده شدند، اما طرفداران تیم مکزیکی هنوز هم یک پیروزی تاریخی برای تیم داشتند. آنها خود پرتره هستند و نمیتوانند عرصه را با آواز و رقص ترک کنند. از استادیوم Luzhniki به میدان سرخ مسکو، طرفداران مکزیکی در کلاه های نی و عینک خود که در کوچکترین افسردگی قرار دارند، می توانند در همه جا دیده شوند. از طرفداران مکزیکی، زمانیکه آهنگهای ملودی را از بانکهای رودخانه مسکو آواز می خوانند.