2019 چین پکن نمایشگاه باغبانی جو شبکه جهانی صورتحساب

- Mar 14, 2019-

2019 چین پکن نمایشگاه باغبانی جو شبکه جهانی صورتحساب

  

در تاریخ 13 مارس 2019 چین پکن جهان نمایشگاه باغبانی رسما در Damai صورتحساب است. پس از Damai.com انحصاری فروش بلیط آژانس و منحصر به فرد تامین کننده سیستم بلیط جام جهانی بسکتبال فیبا 2019 برنده این پروژه ملی دیگر است. .


در 2019، پکن چین جهان نمایشگاه باغبانی در Yanqing پکن از 29 آوریل به 7 اكتبر برگزار خواهد شد. 110 سازمان های ملی و بین المللی و سازمان های غیر رسمی بیش از 120 شرکت کننده در این نمایشگاه که در بالاترین سطح نمایشگاه باغبانی در چین پس از کونمینگ نمایشگاه جهانی در سال 1999 برگزار شد.


مسـئول مربوطه Damai.com گفت که به عنوان رسمی آنلاین بلیط عامل جهانی اکسپو، Damai.com مصرف کنندگان از فروش بلیط عملیات و کاربر لمسی, ایجاد یک تجربه در حال مشاهده راحت و لذت بخش برای مخاطبان خدمت می کنند.


به منظور اجازه مصرف کنندگان بیشتر مراجعه کنید به سبک پکن جهانی اکسپو Damai.com استراتژی توسعه منحصر به فرد برای نمایشگاه جهانی پکن بر اساس آن سال تجربه در فروش بلیط عملیات و توانایی های بازاریابی دیجیتال طراحی شده است. در مرحله ثبت نام پیش فروش با کمک صفحه ویژگی "جشنواره بهار گرم" Damai.com، محتوای پروژه به معرض نکات کلیدی و علاقه کاربران خانگی از طریق سرگرم کننده بازاریابی جذب، و سپس تبدیل به انتصاب ثبت نام.


در عین حال جو خالص اثر زیست محیطی ارتباط با کمک مجبور Alipay، Taobao بلیط، پرواز خوک و پورتال های دیگر ترافیک، زهکشی دقیق و گسترش گروه مصرف کننده از نمایشگاه کاربران که کاربران عمیق برای رسوب خواهد کرد نمایشگاه جهانی پکن. علاوه بر این، Damai.com همچنین قابلیت تجزیه و تحلیل داده های بزرگ علی را به مخاطبان بالقوه نمایشگاه جهانی پکن با ترکیبی از منابع مانند ناخن و دهان به دهان و Youku و Gaode به منظور افزایش میزان نمایشگاه لینک استفاده کنید.


آن گزارش شده است که بلیط چین پکن جهان نمایشگاه باغبانی 2019 به دو دسته تقسیم می شوند: تعیین روز بلیط روز بلیط و صلح. تعطیلات بلیط روز باز کردن تعطیلات روز مه جشنواره قایق اژدها اواسط جشنواره پاییز و "یازدهم" تعطیلات (از جمله روز باغ بسته) بلیط روز که روز روز تعیین شده و یا هر دیدار روز هفته داده می شود. بلیط روز هفته فقط علاوه بر تعیین روز هفته وارد پارک کند; هر نوع بلیط به دو بلیط روز تعیین شده بلیط عادی یوان 160 تخفیف بلیط 100 یوان، روز هفته بلیط بلیط عادی 120 یوان، بلیط های تخفیف 80 یوان تقسیم شده است.