نامه ای از کارمندان و دانشجویان فارغ التحصیلان ویروس ووهان

- Feb 20, 2020-

نامه ای از کل

کارکنان و دانشجویان فارغ التحصیل ویروس ووهان

کلیه کارمندان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی:


از زمان شیوع بیماری همه گیر پنومونی تاج جدید ، اعضای حزب ، کادرها ، کارمندان و دانشجویان فارغ التحصیل کل انستیتو با قاطعیت سیاست مرکزی حزب و استقرار گروه این حزب را اجرا کرده اند ، که کاملاً در برابر همه گیری محافظت می شود و ابتکار عمل را به عهده گرفتند. تحقیقات علمی و فناوری. اما اخیراً ، شایعات اینترنتی برخی شایعات مربوط به موسسه ما را درگیر كرده است ، مانند "ویروس تاج جدید كه از سنتز مصنوعی سرچشمه گرفته است" ، "این ویروس از P4 بیرون كشید" ، "ارتش P4 را به دست گرفت" ، "محقق به دلیل ویروس درگذشت. نشت "،" یک دانشجوی فارغ التحصیل "صفر" بیماران است ، "گزارش واقعی یک محقق به رهبری انستیتو" و غیره ، باعث شده است توجه مستمر از همه جنبه های زندگی وجود داشته باشد و صدمات زیادی به کارکنان تحقیق ما وارد کند. پایبند به خط مقدم تحقیقات علمی ، و همچنین به طور جدی در تحقیقات علمی اضطراری که من در جنگ انجام داده ام دخالت داشته باشد.


از زمان شیوع بیماری ، موسسه ما همه را به انجام تحقیقات علمی رفته است. همکاران و همکلاسی های ما به تماس موسسه پاسخ دادند و ابتکار عمل را برای کنار گذاشتن تعطیلات جشنواره بهار برای غلبه بر بسیاری از مشکلات ، اجرای دقیق مقررات پیشگیری و کنترل همه گیر و کنترل و مدیریت ایمنی ایمنی آزمایشگاهی و اقدام به مبارزه با زمان و شب انجام دادند. تلاش در خط مقدم "بیماری همه گیر" و انجام وظایف و مسئولیتهای کارگران علمی و فناوری در "نوآوری علم و فناوری ، خدمت به کشور و خدمت به مردم". بستر خوشه ای زیست محیطی سطح بالا از موسسه ما به هدف گشودن به کشورهای داخلی و خارجی پایبند است و همچنین از تحقیقات علمی مربوط به Coronaviruses جدید در داخل و خارج از کشور پشتیبانی جدی می کند.


در شامگاه 30 دسامبر 2019 ، پس از دریافت نمونه های ذات الریه پنومونی غیر قابل توضیح از بیمارستان جینیینتان ووهان ، مؤسسه ما نیروها را یک شبه ترتیب داد تا برای 72 ساعت متوالی برطرف شود. در 2 ژانویه سال 2020 ، کل توالی ژنوم ویروس تاج جدید مشخص شد. سویه ویروس در 5 مه جدا شد. بانک ملی منابع ویروس در 9 ژانویه در انبار قرار گرفت و استانداردسازی شد و به عنوان یكی از آژانس های تعیین شده كمسیون بهداشت ملی ، توالی ویروس در 11 ژانویه به سازمان بهداشت جهانی ارسال شد. . در همین زمان ، کارهای زیادی در زمینه های شناسایی پاتوژن ، ردیابی ویروس ، تشخیص پاتوژن ، داروهای ضد ویروسی و تولید واکسن ، ایجاد مدل حیوانات و غیره انجام شده و پیشرفت های خوبی حاصل شده است. علاوه بر این ، به عنوان یکی از مؤسسات تعیین شده در ووهان ، مؤسسه ما در آزمایش بیماری زایی پنومونی ویروس تاج جدید شرکت کرده است. از 26 ژانویه ، در مجموع حدود 4000 نمونه سواب گلو از بیماران مشکوک به پنومونی تاج جدید کشف شده است. تیمی از کارمندان و دانشجویان فارغ التحصیل از شناسایی عوامل بیماری زا در شهر Huanggang پشتیبانی می کنند و در پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کمک می کنند.


با نگاهی به کارهای سخت یک ماه گذشته ، وجدان روشنی داریم!


وضعیت اپیدمی در حال حاضر ، تحقیقات علمی و فناوری خط مقدم جنگ است. بگذارید از نزدیک کمیته مرکزی حزب را با رفیق شی جینپینگ در هسته خود متحد کنیم ، با قاطعیت به ندای کمیته مرکزی حزب پاسخ دهیم و بازی نقش کامل قلعه نبرد سازمانهای حزب را در تمام سطوح و نقش برجسته ای ارائه دهیم. اعضای حزب و کادرهای در خط مقدم تحقیقات علمی! از همه می خواهم که اعتماد به نفس خود را تقویت کنند ، تداخل ها را از بین ببرند ، متحد شوند و کار خوبی را در تحقیقات علمی و فناوری و پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر انجام دهند. از نتایج محکم برای بازتاب رسالت و مسئولیتهای "تیم ملی" در علم و فناوری استفاده کنید. پشتیبانی قدرتمند فناوری!


در حال حاضر ، چین سخت کار می کند! بیا در ووهان! موسسه ویروس ووهان ما نیز باید سوخت گیری کند!

همه اعضای تیم رهبری انستیتوی ویروس شناسی ووهان ، آکادمی علوم چین


19 فوریه 19 ، 2020