گلدان های فیبر بامبو: Decompression Decomposing to Earth

- Apr 09, 2018-

گلدان فیبر بامبو: انتشار "تجزیه پذیر" به زمین

       

گلدانهای فیبر بامبو ساخته شده از پودر بامبو به عنوان مواد خام واقعا سبز و محصولات حفاظت از محیط زیست طبیعی است. پس از قرار دادن در بازار، آنها توسط مشتریان اروپایی و آمریکایی بسیار مورد ستایش قرار می گیرند. در مقایسه با محصولات زیست تخریب پذیر از نشاسته ذرت، گلدانهای فیبر بامبو ظاهری بیشتری دارند و ارزانترند و از منابع بامبو غنی استفاده می کنند.

blob.png

گلدان های ساخته شده از فیبر بامبو، اشاره به برگ های بامبو دارد. در مقایسه با کارد و چنگال ساخته شده از نشاسته ذرت، رنگ گلدانهای فیبر بامبو به رنگ شن و ماسه بنفش نزدیکتر است و سطح گلدان نیز دارای یک درخشش مینای دندان است. گلدان فیبر بامبو محصولات قابل تجزیه هستند.


از آنجا که پلاستیک ها دشوار است که تخریب شوند، در پایان این هزاره، زمین ما در آن زندگی می کنیم، توسط زباله های پلاستیکی اشغال می شود. پس از صدها میلیون سال، شاید گونه انسانی برای مدت طولانی منقرض شده است و تنها چیزی که ثابت می کند که تمدن بشری وجود داشته است تنها زباله های پلاستیکی باقی مانده است. هر گاه چنین گزارش هایی در مورد ضایعات پلاستیکی مشاهده می کنید، همیشه عجله دارید. کشور ما و زمین که در آن زندگی می کنیم بستگی به نیاز به محصولات زیست تخریب پذیر دارد. گلدان های بامبو به اروپا، امریکا، آسیای جنوب شرقی و سایر کشورها و مناطق صادر شده و از طرف مشتریان داخلی و خارجی مورد حمایت قرار می گیرند.

blob.png

قبلا، محصولات پلاستیکی سنتی مورد انتقاد قرار گرفته اند که به سختی می توانند به طور طبیعی تخریب شوند و به طور جدی محیط را آلوده کنند، در حالی که گلدان های پودری بامبو در خاک خود را تجزیه می کنند.


منابع بامبو چین بسیار غنی هستند و مواد محلی می توانند مشکل مواد خام را حل کنند. علاوه بر این، بامبو ارزان و قابل تجدید است و این مواد مناسب و مطلوب است.


استفاده از محصولات قابل تجزیه به معنی فشرده کردن زمین است. امید است که بیشتر واحد ها، ادارات، هتل ها و افراد عادی آگاهی آگاهی محیط زیست و استفاده از محصولات قابل تجزیه را تا حد ممکن افزایش دهند.