زیست شناسی چینی: 11 نفر با درمان اختصاصی پلاسما برای بیماران توانبخشی

- Feb 14, 2020-

زیست شناسی چینی:

11 نفر با درمان اختصاصی پلاسما برای بیماران توانبخشی

پکن نیوز اکسپرس در غروب 13 فوریه ، چین بیو گفت که آنتی بادی های خنثی کننده ویروس با تیتر بالا در پلاسمای بیماران تازه ذهنی ذات الریه پنومونی تشخیص داده شده است. این آزمایش ثابت کرد که می تواند Coronavirus جدید را بطور موثری از بین ببرد. درمان 11 بیمار مبتلا به بیماری بحرانی نتایج قابل توجهی کسب کرده است. "


بیولوژیکی چین ادعا می کند که پس از آزمایش دقیق ایمنی بیولوژیکی خون ، غیرفعال سازی ویروس و آزمایش فعالیت ضد ویروسی ، با موفقیت پلاسما عاری از ویژه را برای درمان بالینی آماده کرده است. در چین ، موسسه بیولوژیکی ووهان ، محصولات بیولوژیکی ، Sinopharm Wuhan Blood Products Co.، Ltd. ، بیمارستان اولان ووهان منطقه جیانگشیا ، مرکز خون ووهان ، انستیتوی ویروس شناسی ووهان ، آکادمی علوم چین و انستیتو تحقیقات آزمایش مواد غذایی و دارویی چین ، با همكاری نزدیك ، معالجه كلینیك بیماران مبتلا به بیماری بحرانی قرار داده می شود.


در 8 فوریه ، با استفاده از برنامه جدید تشخیص و درمان ذات الریه پنومونی آلوده به کورو ویروس (چاپ پنجم) به عنوان راهنمای ، اولین مرحله از درمان جدید پلاسما بدون تاج از 3 بیمار مبتلا به بحرانی در بیمارستان اول مردم جیانگشیا انجام شد منطقه ، و در حال حاضر با بیمارستان های بعدی تحت درمان قرار می گیرد. بیش از 10 بیمار مبتلا به بیماری بحرانی. از نظر کلینیکی ، پس از 12 تا 24 ساعت درمان ، شاخص های التهابی اصلی در آزمایشگاه به میزان قابل توجهی کاهش یافته ، نسبت لنفوسیت ها افزایش یافته ، شاخص های کلیدی مانند اشباع اکسیژن خون و بار ویروسی بهبود یافته و علائم و علائم بالینی به طور قابل توجهی بهبود یافته است.


"محصولات پلاسمائی ویژه رایگان زینگوان پلاسمائی اهدا شده توسط آنتی بادی های ویژه ویروس تاج جدید با اهدای خون توسط بیماران توانبخشی ، پردازش شده پس از غیرفعال سازی ویروس ، و در برابر آنتی بادی های خنثی کننده ویروس تاج جدید و میکروارگانیسم های بیماری زا متعدد آزمایش شده برای پنومونی تاج جدید آزمایش می شوند. "


زیست شناسی چینی همچنین خاطرنشان کرد: از نظر کارشناسان پاتوژنز بالینی ، بیشتر بیماران مبتلا به ذات الریه پنومونی بعد از درمان و توانبخشی ، آنتی بادی های خاصی را علیه نئوکرونوویروس در بدن تولید می کنند ، که می تواند ویروس را بکشد و پاک کند. در حال حاضر ، با فرض عدم واکسن و داروهای درمانی خاص ، استفاده از این محصول پلاسمائی رایگان برای درمان عفونت نئوکروون ویروس موثرترین روش است که می تواند مرگ و میر بیماران مریض را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.


طبق گفته چین بیولوژیک ، به فرض فقدان فعلی واکسنها و داروهای خاص ، پلاسما بیماران احتمالی که از پنومونی نوزادان بهبود می یابند ، در دسترس ترین منبع برای درمان خاص بالینی است.


ابتکار بیولوژیکی چین تازه گیرندگان پنومونی کرونر جدید پلاسما را اهدا کردند. شرایط اهدای عضو شامل "توانبخشی بیماران مبتلا به پنومونی کرونر جدید در سنین 18 تا 60 سال ، عفونت تایید شده با کروناویروس جدید ، وضعیت فعلی سلامتی بعد از ترخیص ، هیچ ناراحتی دیگری نیست و تمایل به اهدای پلاسمای خود به دیگران کمک می کند" و بیشتر.

با توجه به مطالب پیشنهادی ، آدرس اهدای اهدا فعلی در خانه اهدای خون (نقطه اهدای پلاسما برای بیماران توانبخشی پنومونی کرونری جدید) (شماره 234 جاده جیفانگ ، منطقه ووچانگ ، شهر ووهان) و شماره تلفن تماس با اهدای عضو است. 13871360262 (وو شیائو) ، 17771457302 (مائو مین) ، 13886033659 (می یو).


شامگاه 13 فوریه ، یک خبرنگار از اخبار پکن ، تماس اهدای عضو فوق را نام برد. کارمندان به خبرنگار گفتند که خانه اهدای خون ساخته شده است و فردا می تواند به طور رسمی اهدا شود. اکنون تلفن او نیز 24 ساعته روشن است. برای اهدای خون درخواست ملاقات کنید.


براساس داده های موجود ، استان هوبئی 48206 بیمار مبتلا به ذات الریه کرونری جدید را به صورت تجمعی تأیید کرده است و 3441 بیمار را درمان کرده است