پاک محیط تنفس، شستشوی ذهن

- Sep 11, 2017-

زندگی در جنگل شهر بتن مسلح، باغ در محیط داخلی را می توانید برای کمبود فضای سبز محیط تنفس پاک کردن، شستن ذهن. به هنرمند اصلی برای ایجاد باغ های داخلی خود را به گل و نشاط خانه اضافه کنید.

کانتر آشپزخانه را می توان همچنین زیبا گل پایه گیاه سبز مورد علاقه خود را در کشو قرار داده.

مبل پس از اتمام گل، گل هرگز پژمرده، آبیاری لازم نیست، اما نیازی به نگرانی در مورد مراقبت. هر روز برای لذت بردن از گل مورد علاقه خود را بسیار ساده است.

با نیمکت گیاه برای رسیدن به رویای "سبز انگشت"، گیاهان می توان آن را انتخاب، مجموعه ای از گلدان های چشم نواز بر روی سه پایه قرار پس به چهل تکه، نور و روشن.

گوشه ای در گوشه ای از بافت حصیر صندلی با فضای طبیعی قرمز و سه بعدی و غنی.

در قفسه های گیاهان سبز به سمت انرژی و زنده دلی دیوار, ایجاد شکل و اندازه کارخانه کشتی برای مطابقت با درستی، ایجاد حس سه بعدی.

جامد جدول از داخل به خارج از نشان می دهد احساس مختلف, جلا سنگ دسکتاپ، آکاسیا جدول پاها گرم اتاق.

صندلی پیله لازم نیست برای آویزان کردن بی سر و صدا در گوشه آفتابی دراز کشیده، شکل زیبا لذت ببرید.

تخت مجهز به چهار ستون معنی گلخانه ای است. Beding سبز، مانند نقاشی های نفت، اثری از احساس مونه است.

حصار، آن است که همیشه بی سر و صدا در اختصاصی گل چمن میرسد، همیشه محافظت می کند رشد گیاهان، آن نیز می تواند چشم انداز در باغ.

قطعه بامبو در باغبان با دقت برش، بخش درج قوی به موقعیت پاکت و با خط سیم نازک. سبز که زندگی، طبیعت سبز، رنگ حصار به سبز حیات بیشتر. هنرمند جدی و دقیق. به باغبان مراقب ترتیب، بعد از نقاشي و شسته و رفته و مبهوت بامبو سبز در حال حاضر به پادشاه. لازم است به اثر، بلکه به طور موثر جلوگیری از مشکلات امنیتی است. بالا حصار نصب شده بر روی قلم مو زرد پی وی سی لوله، سالم و زیبا. باغبان به پرداخت، ایجاد یک چشم انداز زیبا است.