درک کمپوست ده امتیاز و نیازی به خرید کود را ندارید

- Jun 20, 2018-

ده نقطه کمپوست را درک کنید و نیاز به خرید کود دیگر ندارید

کمپوست یک روش بسیار سازگار با محیط زیست برای صرفه جویی در هزینه است. در همان زمان، گیاهان شما می توانند رشد کنند. پاییز بهترین زمان برای کمپوست شدن است.

با توجه به روش کمپوست زیر، کمپوست نباید خفیف باشد و بهترین و موثر ترین کمپوست را می توان به دست آورد.

تابلوی کمپوست:

گوشت، محصولات لبنی، پلاستیک، ترشحات حیوانی (انگل)، روغن های خوراکی، غذاهای فرآوری شده یا پخته شده را به کمپوست وارد نکنید. به جای کمپوست، آنها کمپوست را گاز می دهند و تخریب می کنند.

blob.png

در اینجا چند نکته برای کمپوست وجود دارد:

1، خرد شده

برگ، برگ، چمن، روزنامه های قدیمی و غیره باید به طور کامل خرد شده و به داخل کمپوست بگذارید. کل بلوک ناچیز است و دشوار است به تجزیه. شما باید زمان زیادی را صرف کنید تا این چیزها به اندازه کافی شکسته شوند. شکسته تر، سریع تر آن تجزیه خواهد شد.

2. موقعیت جایگزینی

مخازن کمپوست بهترین در حیاط یا بالکن قرار می گیرند، لازم نیست که اغلب وضعیت را بررسی کنید، تنها زمان اضافه کردن زباله های خانگی را اضافه کنید و بعد از استفاده کامل، می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید.

این محصولات گوشت را به بنبست کمپوست ندهید، آن را آسان به خارش و اشکالات.

3، ظرف کمپوست

شما می توانید حصار کمپوست را با تخته های چوبی بسازید. البته، لازم است که یک حیاط داشته باشید. این یک راه بسیار خوبی است. اگر می خواهید در یک فضای کوچک کمپوست کنید، می توانید کمپوست سیاه چینی را انتخاب کنید (گرمای سیاه گرم سریع)، پایین تر بهتر است که تخلیه سوراخ داشته باشید.

هر هفته کمپوست را به طوری که مواد زیر را نیز می توانید اکسیژن و سرعت تخمیر را افزایش دهید.)

4، کمپوست و رطوبت

اگر مواد کامپوزیت کاملا خشک باشد، خوب نیست. شما نیاز به اضافه کردن آب به آنها دارید. کمپوست به محیط مرطوب نیاز دارد، اما نمیتواند کاملا خیس شود، بنابراین برای حفظ مقدار مشخصی از رطوبت ضروری است. اگر احساس می کنید که کمپوست خیلی خشک است، می توانید آب آن را اضافه کنید.

5، اهمیت زهکشی

اگر کمپوست شما در یک ظرف بسته باشد، قطعا می تواند سرعت فرآیند تخمیر را افزایش دهد، اما توجه به زهکشی، پایین سوراخ زهکشی نیاز به اضافه کردن سه لایه سیم خاردار یا گاز دار، اجازه می دهد که آب نفوذ کند، بنابراین کمپوست بیش از حد مرطوب نیست، اما برای حفظ مقدار مشخصی از آب، سوراخ های زهکشی باید در دسترس باشند.

6 رنگ کمپوست

هنگام کمپوست، آنها به تدریج تجزیه می شوند و شما می توانید رنگ در کمپوست را مشاهده کنید. آنها معمولا سبز و قهوه ای هستند. شما باید اطمینان حاصل کنید که دو مقدار متوسط هستند. مواد سبز چیزی با نیتروژن زیاد است و قهوه ای ماده ها متعلق به دسته کربن هستند، این مواد مغذی لازم برای کمپوست هستند.

7، توجه مواد

قبل از اینکه علف را برگردانید، برگ و کمپوست را برگردانید، باید مطمئن شوید که این چیزها حشره کش ها و علف کش ها را ندارند. اگر بیش از حد مواد باقی مانده سموم شیمیایی وجود داشته باشد، کل کمپوست را خرد خواهد کرد. کود نیز بی فایده و حتی مضر است.

8، فرآیند کمپوست را سرعت بخشید

کمپوست بن می تواند به درستی فرایند تخمیر را سریع کند. ممکن است مقدار رطوبت در بالای کمپوست افزایش یابد، و اگر یک هدف وجود دارد، می تواند روند کمپوست را سریعتر کند.

9. چگونه برای کمپوست کمک کند

Wolfberry می تواند روند کمپوست را سریعتر کند، بلکه کمپوست را بارورتر می کند. اثر گلدهی گیاهان نیز بیشتر است. البته، شما همچنین می توانید آزمایش کنید که آیا مواد کمپوست شما حاوی مقدار زیادی از آفت کش ها است. اگر بیشتر، همه آنها خواهند مرد.

10، تعیین اینکه آیا کمپوست تکمیل شده است

blob.png

آیا کمپوست شدن کامل شده است یا نه، بستگی به اینکه آیا ماده تجزیه می شود، تجزیه کامل شده است، تخمیر تکمیل شده است، و درجه حرارت به دمای اتاق بازگردانده می شود و منجر به کمپوست می شود که می تواند به طور مستقیم استفاده شود.