از گلدان های گلوله ای استفاده نکنید

- Jul 23, 2018-

از گلدان های گلوله ای استفاده نکنید

اگر می گوئید "یک اسب خوب باید دارای یک زین خوب باشد"، پس "یک گل خوب باید با یک حوضه خوب مجهز شود". پرورش گل نه تنها به دلیل آبیاری و خیساندن، بلکه همچنین قرار دادن گلدان گل مناسب برای گلهاست.


از گلدان های گل بدون هیچ گونه تفکیک استفاده نکنید.

اول از همه، هنگام انتخاب یک گلدان گل، باید مهمترین عوامل - نفوذپذیری آب، نفوذپذیری را که نیاز اساسی بسیاری از محیط های رشد گیاه، به ویژه برای ریشه های گیاه است، در نظر بگیریم. سپس با توجه به وضعیت خود، انتخاب نهایی از عوامل دیگر مانند بافت، ظاهر، قیمت و سایر عوامل گلدان گل را انتخاب کنید.


حوضه 1.Pottery

دلیل این که حوضه سفالی محبوب است به این دلیل است که نفوذ پذیری هوا خوب است. شما می توانید بر اساس ضخامت حوضه سفال انتخاب کنید. ضخامت کوچکتر (یعنی، ضخامت گلدان)، تنفس آن بهتر است. البته، مزایا و معایب وجود دارد. اگر بیش از حد نفوذپذیری حوضه را دنبال کنید، باید بدانید که احتباس آب موجود در حوضه ممکن است بسیار خوب باشد.


2. حوضه دیوار

حوضه کاشی در عملکرد حوضچه سفال مشابه است و هرچه نفوذ پذیری گاز بدست آید، بدتر نگه داشتن آب، اما قیمت ارزان تر است. آنچه که باید شناخته شود این است که خاک گلدان حوضه کاشی همیشه خشک می شود، که می تواند ریشه گیاهان را در لبه حوضه آسیب برساند. علاوه بر این، کاشی خود را شکننده، نیاز به مراقبت، و ظاهر خشن است.


3.Tub

وان ساخته شده از درختان است، و آن را بسیار زیست محیطی و ساخته شده است برای ساخت گلدان، و همچنین تنفس است. اما این مضرات این است که باعث ایجاد حشرات و باکتری ها می شود و ریشه های گیاهان را از بین می برد.


4. حوض چینی

گلدان های چینی باید سبک باشند که بیشتر خانواده های پرورش گل انتخاب خواهند کرد، اما گلدان ها تنفس نمی شوند، بنابراین اگر شما یک گلدان چینی برای افزایش گل ها را انتخاب کنید، باید توجه داشته باشید که آیا منافذ در پایین گلدان وجود دارد.


5. حوضه پلاستیک

با توجه به مزایای استفاده از مواد پلاستیکی - وزن سبک و غیر شکننده، گلدان های پلاستیکی نیز به فروش می رسند، اما خوب پلاستیسیستم به معنی نفوذ پذیری گاز است، بنابراین استفاده طولانی مدت باعث رشد گیاه نمی شود.


6. گرانول زغال چوب بامبو

این یک گلدان گل بسیار کاربردی است. ذرات زغال چوب بامبو خود منافذ دارند، که می تواند محتوای آب پایدار را تامین کند و همچنین می تواند رطوبت را تنظیم کند تا به طور موثر جلوگیری از پوسیدگی ریشه گیاهان باشد. در همان زمان، زغال چوب بامبو نیز می تواند از کود محافظت کند، حشرات را جذب نمی کند، باکتری تولید نمی کند، نوع جدیدی از گلدان ها محسوب می شود، قیمت نسبتا بالا است، مناسب برای سوسن های کوچک.


7. گلدان شن و ماسه بنفش

این گلدان ارزش زینتی بالا دارد و احساس ظرافت و زیبایی می دهد. نفوذپذیری آب آن نیز خوب است، اما قیمت آن کم نیست، می توان آن را برای کشت انواع گرانبها تر مورد استفاده قرار داد.


8. حفاظت از محیط زیست گل گلدان

همانطور که از نامش بر می آید، این گلدان از یک گلدان مواد قابل تجزیه استفاده می کند. فیبر گیاهی مواد اولیه اصلی است و دارای نفوذپذیری خوب گاز است. در مقایسه با گلدان های دیگر، مزیت گلدان گل سازگار با محیط زیست این است که آنها می توانند در طول روز اشعه های مادون قرمز خورشید را جذب کنند، به طوری که حتی در زمستان های کم دما، گیاهان می توانند در چنین گلدان های هوشمند گرم و زمستان گرم شوند!

BK-8077,  BK-J471U.jpg

نکات:

مانند گیاهان مرطوب، توصیه می شود پلاستیک، چینی، حوضچه حفاظت از محیط زیست را انتخاب کنید. اگر این یک گیاه است که به طور خاص به آب مقاوم نیست، مانند گیاه عنکبوت، درخت غنی، درخت خوش شانس و گیاهان گوشتی بیشتر، بهتر است حوضه سفال و حوضچه کاشی را انتخاب کنید. گلدانها.


به طور کلی، گلدان نوع لوله با گلدان کوچک گلدان کوچک و عمیق در داخل مناسب برای آویزان کردن گیاهان (Changlan، و غیره) است. برای گیاهان با برگ های افقی و افقی بزرگ، بهترین انتخاب گلدان با حوضه های بزرگ است. همانطور که برای اندازه گلدان گل، به اندازه گیاه بستگی دارد. بهتر است توجه به زیبایی گلدان گل را با توجه به رنگ محیط قرار داده شود.