از گلدان های گلوله ای استفاده نکنید

- Jul 17, 2019-

گلدان های گل را بدون استفاده از گلدان استفاده نکنید

اگر شما میگویید "یک اسب خوب باید دارای یک زین خوب باشد"، پس "یک گل خوب باید با یک حوضچه خوب مجهز شود". گل های در حال رشد نه تنها از آبیاری و خیساندن، بلکه همچنین قرار دادن گلدان گل مناسب برای گلهاست.

اول از همه، مهمترین عامل در هنگام انتخاب گلدان گلدان - نفوذ پذیری آب، نفوذ پذیری گاز، که ضروری ترین پایه برای اکثر محیط های رشد گیاهی، به ویژه برای ریشه های گیاهی است، باید در نظر گرفته شود. سپس با توجه به وضعیت خود، انتخاب نهایی از عوامل دیگر مانند بافت، ظاهر و قیمت گلدان گل را انتخاب کنید.

حوضه 1.Pottery

دلیل این که حوضه سفالی محبوب است، زیرا دارای نفوذپذیری هوا مناسب است. شما می توانید بر اساس ضخامت حوضه سفال انتخاب کنید. ضخامت کوچکتر (یعنی، ضخامت گلدان)، تنفس آن بهتر است. البته، مزایا و معایب وجود دارد. اگر بیش از حد نفوذپذیری حوضه را دنبال کنید، باید بدانید که احتباس آب موجود در حوضه ممکن است بسیار خوب باشد.

2. حوضه دیوار

حوضچه کاشی در عملکرد حوضچه سفال شبیه است و بهتر است نفوذ پذیری گاز، بدتر نگه داشتن آب، اما قیمت ارزان تر است. آنچه که باید شناخته شود این است که خاک گلدان حوضچه کاشی همیشه خشک می شود، که می تواند ریشه گیاهان را در لبه حوضچه آسیب برساند. علاوه بر این، کاشی خود شکننده است، نیاز به مراقبت دارد و در ظاهر خشن است.

3.Tub

این وان از درختان ساخته شده است و برای گلدانها بسیار زیست محیطی و مناسب است و همچنین تنفس است. اما این مضرات این است که باعث ایجاد حشرات و باکتری ها می شود و ریشه های گیاهان را از بین می برد.

4. حوضه چینی

گلدان های گلدان چینی باید سبک باشند که بیشتر خانواده های پرورش گل را انتخاب می کنند، اما گلدان ها تنفس ندارند، بنابراین اگر شما یک گلدان چینی برای افزایش گل ها را انتخاب کنید، باید توجه داشته باشید که آیا منافذ در پایین گلدان وجود دارد.

5. حوضه پلاستیک

با توجه به مزایای استفاده از مواد پلاستیکی - وزن سبک و غیر شکننده، گلدان های پلاستیکی نیز به فروش می رسند، اما خوب پلاستیسیستم به معنای نفوذپذیری گاز بد است، بنابراین استفاده طولانی مدت برای رشد گیاه مفید نیست.

6. ذغال سنگ ذغال سنگ ذغال سنگ بادی

این گلدان گل بسیار کاربردی است. ذرات زغال چوب بامبو خود منافذ دارند، که می تواند محتوای آب پایدار را تامین کند، و همچنین می تواند رطوبت را تنظیم کند تا به طور موثر جلوگیری از تخریب ریشه گیاهان باشد. در همان زمان، زغال چوب بامبو نیز می تواند از کود محافظت کند، حشرات را جذب کند، باکتری ها نداشته باشد، این نوع جدیدی از گلدان است، قیمت نسبتا بالا است، مناسب برای سوسن های کوچک است.

7. گلدان ماسه ای بنفش

ارزش زینتی این حوضه بالا است، و احساس زیبایی و ظرافت را به ارمغان می آورد. نفوذپذیری آب آن نیز خوب است، اما قیمت آن کم نیست، می توان آن را برای کشت انواع گرانبها تر مورد استفاده قرار داد.

8، گلدان گلدان حفاظت از محیط زیست

همانطور که از نامش بر می آید، این گلدان از یک گلدان مواد قابل تجزیه استفاده می کند. فیبر گیاهی مواد اولیه اصلی است و دارای نفوذپذیری خوب گاز است. در مقایسه با گلدان های دیگر، مزیت گلدان گل سازگار با محیط زیست این است که آنها می توانند در طول روز اشعه های مادون قرمز خورشید را جذب کنند، به طوری که حتی در زمستان های کم دما، گیاهان می توانند زمستان را در چنین گلدان های هوشمند گرم کنند!

image

image