آیا می دانید که زباله های کشاورزی نیز می تواند گنجینه ای تبدیل شود؟

- Apr 04, 2018-

آیا می دانید که زباله های زراعتی نیز می توانند به یک گنج تبدیل شوند؟

زباله های کشاورزی، به عنوان مثال زباله های کشاورزی، به مواد آلی اشاره دارد که در طول فرایند تولید محصولات کشاورزی دور انداخته می شوند. زباله های زراعی که ما معمولا به آنها اشاره می کنیم عمدتا به نی نی های زراعی و دام و دفع مرغ اشاره دارد و همچنین شامل حیوانات مرده، فیلم های زباله های کشاورزی و بسته های زباله های آفت کش است.

هنگامی که از کاه فکر می کنید، ابتدا در ذهن شما منعکس می شود؟ بیشتر آن ممکن است به عنوان سوخت استفاده شود، اما در حال حاضر بسیاری از شهرها این رفتار را از بین می برند. چگونه ساقه ها باید به "چرخش با شکوه" دست پیدا کنند؟ در حقیقت، بیش از نیمی از محصولات فتوسنتز محصول در نی، غنی از نیتروژن، فسفر، پتاسیم، کلسیم، منیزیم و مواد آلی وجود دارد و منابع بیولوژیکی ارزشمندی هستند.

       آیا استفاده جادویی از نی به غیر از کود وجود دارد؟ در چین، تولید آجرهای خاک رس هر سال نیاز به مصرف بیش از 70 میلیون تن زغال سنگ استاندارد دارد و مصرف انرژی تهویه هوا برای ساختمان ها با استفاده از مواد آجری سنتی نیز باید به طور قابل توجهی افزایش یابد. بنابراین، جایگزین کردن آجرهای کاه با کاه بدون شک روش خوبی برای حفاظت از محیط زیست و حفاظت از انرژی است. علاوه بر این، کاه نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ریون و ریحان، فورفورال، کارامل و الکل.

بر اساس نتایج تحقیقات آزمایشگاه انرژی پاک انرژی دانشگاه علم و صنعت چین، می توان از کاه نیز برای تولید روغن زیتون استفاده کرد. میزان تولید نفت بیش از 50٪ است و قیمت ها تنها 43.2٪ و 63.1٪ از نفت دیزلی و سنگین است. در "اظهارات نظري در مورد ساختن پروژه بهره برداري از انرژي خالص گازسياسي خاك"، مشخص شده است كه تا سال 2020، تعدادی از مناطق گازي سازي و تصفیه خالص خاك و مناطق اجرا، و ميزان استفاده جامع از كاه در منطقه پیاده سازی بیش از 85 درصد خواهد رسید، به طور موثر جایگزین مواد پراکنده روستایی. زغال سنگ گرمایش و گاز پاک را به خانوارها و امکانات عمومی مانند مدارس شهر، بیمارستان ها و خانه های سالمندان می دهد.

نحوه استفاده از کاه در خارج از کشور واقعا سوراخ بزرگ است!


1. دانمارک: نیویورک تا "دایره طلایی"

دانمارک اولین کشور جهان است که برای تولید برق از نی استفاده می کند. نیروگاه Avedo، واقع در جنوب کپنهاگ در پایتخت دانمارک، در دهه 1990 ساخته شده است و به عنوان یکی از نیروگاه های کارآمد و سازگار با محیط زیست در جهان محسوب می شود. نیروگاه آئودو هر سال 150،000 تن کاه میسوزد تا نیازهای گرمایش و برق را به صدها هزار کاربر برساند.

در مقایسه با زغال سنگ، نفت و گاز طبیعی، کاه با هزینه پایین و آلودگی کمتر، و توسط گیاه به عنوان سوخت ارزان تر شناخته می شود. علاوه بر این، خاکسترهای نی کره نیز می تواند به کشاورزان به عنوان کود بدون جبران بازگردانده شود. استفاده از کاه برای تولید برق، نیروگاه ها هزینه های مواد اولیه را کاهش داده اند، مردم از قیمت های ارزان قیمت برق برخوردار بوده اند، محیط زیست محافظت شده است، انرژی جدید توسعه یافته است، و کشاورزان درآمد خود را افزایش داده اند، ایجاد یک دایره طلایی در کنار هم .


2. ایالات متحده: نیتراتنول تبدیل می شود مورد علاقه جدید

در ایالات متحده 24 مزرعه کشاورزی وجود دارد و هر ساله مقدار زیادی نی باید مورد پردازش قرار گیرد. نیترات طیف گسترده ای از کاربردهای در ایالات متحده دارد. چهار نوع اصلی از کاه وجود دارد: اول، آن را توسط دام خورده است. دوم، کمپوست در زمینه. سوم، هنگامی که لوازم خانگی و مصالح ساختمانی است. چهارم، سوخت سبز را روشن کنید.

اخیرا توسعه و استفاده از سوخت های جایگزین در حال ظهور، به ویژه سوخت های زیستی، از دولت فدرال حمایت شدیدی کرده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط انجمن آمریکایی سوخت های تجدید پذیر، ایالات متحده در حال حاضر 116 تولید پتروشیمی اتانول دارد و می تواند 5.9 میلیارد گالن اتانول در سال تولید کند. همچنین 81 کارخانه جدید در دست ساخت وجود دارد.


3. ژاپن: جشنواره هنر نیویورک

در ژاپن، نی در این زمینه نیز به شکل شگفت انگیز ماموت و لاک پشت ساخته شده است. این نوع هنر میدان می تواند نی و جاذبه گردشگران خارجی را جذب کند.

در نیگاتا، مردم برداشت برنج را جشن گرفتند، مقدار زیادی از کاه را با برداشت برنج خشک کرد، و خلاقانه مجسمه های نی کاه ساخته شد. در محلی "جشنواره هنرهای شمالی"، مردم نیز هزاران مجسمه کاه را نمایش دادند. بازدید کنندگان به تماشای می روند.