آیا شما می دانید سه ناسازگاری از گل های در حال رشد در تابستان؟

- Aug 15, 2018-

آیا شما می دانید سه ناسازگاری از گل های در حال رشد در تابستان؟


در تابستان، روش حفاظت به طور طبیعی متفاوت از روزهای هفته است. بیایید نگاهی به سه سوء تفاهم از کشت گل تابستان و سه چیز که باید توجه به زمانی که تازه کارها گل را افزایش می دهد نگاه کنید. پس از فهمیدن، برای پرورش گلها موثرتر است

سه سوء تفاهم در تابستان

سوء تفاهم

1: آبیاری بیشتر

برخی از دوستان گل فکر می کنند که خروپف گل به علت کمبود آب است، به طوری که بدون توجه به زمان، آب زیاد می شود. مقدار آب در تابستان باید متناسب با نوع و اندازه گیاه باشد. گیاهان آبزی و گیاهی باید بیش از حد آبیاری شوند و گل های خشک و چوب باید کمتر مصرف شوند.

آبیاری در فصل های مختلف رشد یکسان نیست. به عنوان مثال، گلهای تابستانه خواب، گل لاله ها، سیکلمن ها، geraniums، narcissus و غیره باید کمتر آب بندی شوند.

به طور کلی زمان برای آبیاری ترجیحا پس از ساعت 6 بعد از ظهر است. پس از هر آبیاری، صبر کنید تا سطح خاک خشک شود و وقتی خاک داخلی خشک نشود، آب دوم را بریزید. سطحی از خاک گلدان را مرطوب نکنید، که منبع ریشه گل را ناکافی می سازد و منجر به تبخیر یا حتی مرگ می شود. blob.png اسطوره

2: برای مدت طولانی در داخل خانه قرار دهید

آفتاب تابستان قوی، باعث ایجاد سوختگی در برگ ها و ریشه ها می شود که بر رشد آن تأثیر می گذارد. بعضی از دوستان گل فقط گل را به اتاق می برند، اما در داخل خانه، گیاهان برای انجام فتوسنتز دشوار است. علاوه بر این، سیستم تهویه هوا در فصل تابستان روشن می شود و هوا خشک می شود. شما می توانید یک سایه خالص را تهیه کنید، یک گلبرگ برای گل ها بسازید، و تهویه کنید و نفس بکشید.

مقدار سایه بستگی به ویژگی های گونه گیاهی دارد. به عنوان مثال، osmanthus شیرین عطر مانند روشنایی است، و آن را می توان بیشتر در زمانی که آن را بیش از حد گرم در ظهر پوشیده شده است؛ گیاهان مانند یین مانند ردودندرون و باغیا می توانند در تابستان سایه دار قرار گیرند؛ Wenzhu، Fortune Tree، Chlorophytum و Clivia باید قرار داده شوند. در محیط خانه، دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید.

اسطوره

3: بیش از حد پیرایش

بسیاری از گلها پس از ورود به تابستان بسیار سریع رشد می کنند. به منظور حفظ زیبایی شکل گیاه، باید برش داده شود. همچنین توصیه می شود که گل ها را بچسبانید. هرس بیش از حد اغلب بر رشد طبیعی گلها تاثیر می گذارد.

گل های تازه کار

ابتدا به جایی که بتوان گل ها را افزایش داد، نگاه کنید

گل های تازه کار باید به جایی که گل ها پرورش می دهند نگاه کنند. در خانه، فضا نسبتا بزرگ است. گیاهان می توانند رشد کنند، مانند درختان غنی، درختان پول و غیره. اما اگر آنها در دفتر هستند، زیرا فضای محدودی دارند و مکان های عمومی هستند، آنها مناسب برای پرورش گیاهان سبز گلدانی کوچک مانند کف دست سفید، سرخس، سوسن و غیره هستند.

دوم، گل ها و عقلانیت را افزایش می دهند 1

از لحاظ حفاظت، گیاهان نباید هر روز بخورند و آب هر بار یک بار در هر سه تا پنج روز ریخته می شود. آب زیاد نگذارید. کود را یک بار در ماه به یک ماه اضافه کنید، آن را به آب بشویید یا ذرات را مستقیما قرار دهید. 7 می تواند باشد

اگر در بالکن خانه خود گیاهان را برداشتید، می توانید برخی از cockscombs، طاووس، گلبرگ ها، کلوپترا، گل مصنوعی گل، petunias و یک دسته قرمز را بگنجانید. این گیاهان دارای گیاهان مثبت هستند و باید تضمین شوند. گیاهان آفتابی هستند و مقدار آب زیادی دارند.

اگر در مواجهه با تابستان مواجه شدید، تبخیر آب گیاه سریعتر است، شما باید هر روز آب بخورید، تعداد آبیاری دو بار در روز، یک بار در صبح و یک بار در بعدازظهر است.

سوم، پرورش گل و عقلانیت 2

هنگام آبیاری گیاهان، می توانید قبل از آبیاری برگ گیاهان را بچشید، یک چوب چوبی یا چپستیک ها را درون گلدان ها قرار داده و خاک را خیس کنید. اگر خاک در حال خشک شدن است، گل ها را آب کنید و آنها را به گل ببرید. نشت آب در پایین حوضچه متوقف می شود.

علاوه بر این، برای گیاهان مانند آب مانند سرخس، آویشن، و غیره آنها را می توان با بطری های اسپری کوچک با فرکانس 2 تا 3 روزه اسپری کرد.

از لحاظ باروری، به عنوان یک تازه کار، بهتر است که گلها را به راحتی بارور نکنید، زیرا هنگامی که مقدار به درستی کنترل می شود، باعث آسیب به گیاهان می شود.

علاوه بر این، اگر گل کمی رشد کند، می توانید گیاه را در آستانه قرار دهید یا آن را به آینه پنجره حرکت دهید یا میزان آبیاری گیاه را تغییر دهید تا گیاه بتواند انرژی و مواد مغذی مربوطه را از هوا جذب کند و آب برای کمک به گیاه به خرج کردن مشکلات.