چگونه بهترین گلدان های داخل گیاه را انتخاب کنم؟

- Dec 07, 2017-

یکی از دلایل اصلی داشتن گیاهان در داخل، حصول اطمینان از اینکه خاک و آب از گلدان های گیاهان داخل ساختمان و روی زمین نشت نمی کنند. بنابراین، هنگام جستجو برای گلدان های گیاهان داخل سالن، باید مراقب انتخاب گلدان هایی باشید که به خوبی ساخته شده اند و مقاوم در برابر نشت هستند. بسیاری از گلدانهای داخلی با یک صفحه یا حوضچه در پایه گلدان طراحی شده اند تا آب یا خاکی را که از گلدان خود فرار می کند، بگیرد. این باعث می شود که کف های خود را تمیز و خشک نگه دارید، در حالیکه مقدار مناسب آب برای گیاهان اجازه می دهد.

اندازه گلدان های گیاهی در محیط های مختلف با توجه به چند عامل، از جمله اندازه گیاه که شما در نظر قرار دادن در گلدان و فضای در دسترس در اتاق، متفاوت است. اندازه گیری جایی که قصد دارید گیاه و گلدان را قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که اندازه مناسب را داشته باشید. گلدان های تبلت بدون شک بسیار کوچکتر از گلدان های کف هستند، به این معنی که گیاهان خود را اغلب به تنهایی متفاوت می کنند. گلدان های آویزان نیز یک اندازه و شکل متفاوت هستند و شما باید قبل از انتخاب بهترین گلدان ها برای چیدن گلدان ها فکر کنید. صرف نظر از جایی که گلدان قرار می گیرد، گلدان های گیاهی در محیط داخلی باید به اندازه کافی بادوام باشند تا وزن گیاه و خاک داخل گلدان را در هر زمانی معین نگه دارند.

البته، خرید گیاهان گلخانه ای در معرض نگرانی است. سعی کنید یک طرح را انتخاب کنید که به دکور اتاق اتاق که در آن گیاهان قرار می گیرد، متناسب باشد. این ممکن است به معنای مطابقت گلدان با مبلمان موجود باشد یا انتخاب یک رنگ که مکمل دکور اتاق عمومی است. طرح گلدان ها می تواند متفاوت باشد، همانطور که می توان رنگ گلدان ها و بهترین طراحی و رنگ را به طور عمده مورد توجه قرار داد. طراحی و رنگی که دوست دارید را انتخاب کنید، اما مطمئن شوید که با دکور اتاق کار می کند.

فکر می کنم در مورد مواد مورد استفاده برای ساخت گلدان های گیاهی در محیط داخلی. اطمینان حاصل کنید که مواد را انتخاب کنید که به هیچ وجه بر خاک یا ریشه گیاه تأثیری نداشته باشد. این به معنی اجتناب از مواد است که ممکن است مواد شیمیایی را در خاک نفوذ کند. اجتناب از مواد، که از رطوبت خاک آسیب دیده است. برخی از انواع فلزات و بعضی از چوبها به علت ادامه در معرض رطوبت، می توانند از پوسیدگی یا پوسیدگی شروع کنند.

تکنولوژی بیو تکنیک Baike. شرکت، با مسئولیت محدود. متخصص در تحقیق و ساخت گیاهان گلخانه ای در فضای باز / فضای سبز با ظاهر زیبا، گلدان گیاهی ما از ترکیبات زراعی زراعی و زراعی جنگلی ساخته شده است.