چگونه می توان گل های کوچک را تولید کرد؟

- Jul 26, 2018-

چگونه می توان گل های کوچک را تولید کرد؟

در نگهداری سوسن ها، گاهی اوقات نگرانی در مورد تغییر گیاهان مکمل خود را نگران نباشید. گلدان های کوچک نیز می توانند قطعات بزرگی از گوشت را تولید کنند. چرا اینو میگی؟ از آنجا که زمانی که ما گوشت را روی میز بزرگ بگذاریم، اگرچه فضای بزرگتر شده است، آبیاری مشکلی ایجاد کرده است. فضای بزرگ است، و آب نیاز به بیش از آب در حوضه کوچک ریخته می شود. اگر شما قادر به تقاضای آب گیاه آبدار نیستید، آب اضافی در خاک گلدان به راحتی تجمع پیدا می کند. هنگامی که گیاه ساکولا نیاز به آب کمتر دارد، انباشت آب درازمدت ممکن است منجر به ریشه های گوشتی شود.


نکته کلیدی در بالا بردن گلدان های کوچک این است که ریتم آبیاری و آبیاری را آسان تر درک کنید. نه تنها این که بسیاری از دوستان گل توجه زیادی به میزان گوشت نداشته اند، اما بیشتر در مورد اینکه چطور گوشت خوب است، خوب نیست. گوشت با ارزش تزئینی از لحاظ رنگ و شکل بسیار زیبا است.


در اینجا ما باید دو امتیاز پیش از آن را بدانیم، میزان آبیاری و فرکانس آبیاری. این دو نقطه را به یک مفهوم آسان آسان است. مقدار آبیاری مقدار آبیاری هر بار است و میزان آبیاری تعداد آبیاری است. آب یکبار در روز یا یک هفته. آبیاری موضوع بسیار پیچیده است. بسیاری از عوامل زیر آبیاری را تحت تأثیر قرار می دهند: اندازه و نوع گیاه، آب و هوای محلی، فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان، نسبت خاك، ماده و اندازه گل و محیط گردش هوا. کنار گذاشتن این عوامل پیچیده، درست مانند تطبیق خاک، مرتب کردن برخی از اساسی ترین نکات، آبیاری آنها را به طور معمول، و انتظار برای درک بیشتر و پالایش گیاهان است.


سوسن های بزرگسالان می توانند در یک روش "تک نفوذ، کشش بلند" استفاده شوند. پور آب را به طور مستقیم به گلدان و یا 2/3 آب در یک گلدان بپزید، یک بار در هفته. ریشه های گیاهان بالغ قوی هستند و برگ های جدید یا حالت بهبودی نیاز به جذب آب دارند، بنابراین مقدار آب آشامیدنی باید افزایش یابد، اما در عین حال می توان آن را اغلب آبیاری نکنید، که به راحتی باعث خارش و لکه دار شدن می شود . نهال ها عموما از روش آبیاری "مقدار کمی مکرر" استفاده می کنند. آبیاری یک بار در روز، هر بار، اجازه دهید سطح خاک مرطوب باشد، زیرا ریشه های گیاهان به ندرت استفاده می شود، آب زیادی نمی تواند جذب شود، اما باکتری ها را پرورش می دهد یا ریشه ها را خیس می کنند تا باعث تجزیه شوند.


اگر تابستان باشد، زمان آب گیری بهتر از صبح است، زمستان باید بعد از ظهر از آب و هوای خوب انجام شود، و بهار و پاییز می توان آب آورد. در شرایط عادی، آب را از بالای آب ریختن، آبیاری باید ریخته شود، بنابراین شما باید اغلب خاک را از بین ببرید، به طوری که خاک گلدان به راحتی می تواند آب کافی را جذب کند. برای رشد گیاهان زمستانی و متوسط، خاک بدون آب باید مرطوب و خشک شود، نه آب، نه بیش از حد خشک شود.


برگ های چروکیده یا نرم شده است. اساسا آنها روز بعد بعد از آبیاری بهبود می یابند. در روز سوم کاهش، آنها بهبود خواهند یافت. با این حال، گاهی اوقات برگها چروکیده و نرم می شوند و لزوما کمبود آب نیستند. زمان آبیاری و شرایط آب و هوایی اخیر مورد قضاوت قرار گرفت. به طور کلی، در صورت عدم وجود آب، آب در شب آب می شود و روز بعد برگ ها پر می شوند.


مقدار آبیاری نمی تواند اشباع شود. الزام این است که گیاهان به طور نیمه کامل در یک زمان نوشیدنی مصرف کنند و مصرف آب باید کمی کمتر از مصرف باشد. به این ترتیب، علاوه بر تحریک رشد ریشه های موئین گیاهی، غلظت قند در گیاهان می تواند افزایش یابد. رشد ریشه های مویرگی گیاهان را سالم تر می کند و انباشت مواد مغذی به رشد تولید مثل کمک می کند. گیاهان وزن را افزایش می دهند، کوتاه تر می شوند و ویژگی های برجسته ای دارند. خوابیدن، پوسته شدن، و دوره گلدهی نیز برای مقابله با استرس فیزیکی کافی است.