چگونه می توان گل را قوی کرد؟

- May 17, 2018-

چگونه گل را قوی کنیم؟

بسیاری از مردم هرگز فراموش نخواهند کرد که وقتی گلها رشد می کنند آب می خورند و بارور می شوند، اما گل ها و علف ها به نظر می رسند که به نظر می رسد سوءتغذیه - برگ های مرده، جوانه زدن و گل خوردن نیست. پس از چند سوال از من پرسید که چکار باید بکنم گاهی اوقات من می توانم نور، دما، آبیاری، باروری و غیره را تجزیه و تحلیل کنم، اما اغلب خاک گلدان های گل را نادیده گرفتیم، چه اینکه وضعیت سختی بود و گیاهان بر اساس زندگی ساخته شده بودند. خاک یکی از مجرمان کشت گیاهان ضعیف است. بگذارید امروز دانش خاكی از کشت گل را با شما به اشتراک بگذاریم:

blob.png

در ابتدا، رطوبت خاک و نفوذ پذیری هوا، پایه ای برای بالا بردن گل های خوب هستند. اگر ریشه گیاهان در خاک های سخت و سخت گیر دفن شده اند، مواد مغذی جذب دشوار است، ریشه ها نمی توانند تنفس کنند و به طور طبیعی رشد کنند، و ممکن است تجزیه اکسایش رخ دهد. در نهایت، سیستم ریشه آسیب دیده است. سنگین، حتی باعث مرگ کل گیاه شد. علاوه بر این، خاک فشرده دارای ضایعات آب و باروری ضعیف است که باعث می شود آب آشامیدنی و باروری شما بی معنی باشد.

دوم اینکه چرا خاك گره خورده است، اولین انتخاب طولانی مدت بیش از حد آبیاری است. دلیل اصلی تراکم خاک، از دست دادن باروری است، بیشتر به این دلیل است که معمولا گیاهان را آب می کنیم و باروری به تدریج از پایین حوضه تخلیه می شود. به دنبال آب آشامیدنی بسیار عالی است. "آب سخت" آب حاوی ترکیبات کلسیم و منیزیم محلول مانند آب شیرین است. ترکیبات غیرحلال کننده آب در آب سخت در گلدان ها و خاک ها انباشته می شوند و گلدان ها را سخت و سخت می کنند. همچنین لقاح نادرست وجود دارد. تنها استفاده از کودهای شیمیایی درازمدت، هوموس نمی تواند به موقع دوباره پر شود، منجر به تراکم خاک خواهد شد. برای خاک هایی با محتوای کلسیم بالا، استفاده از سولفات آمونیوم همچنین می تواند خاک گلدان را به آگلومر تبدیل کند.

blob.png

سوم، چگونگی حل مشکلات گره خاک:


1. خاک را به آرامی بشویید و نفوذ پذیری خاک گلدان را حفظ کنید. آبیاری گیاهان با آب کم و آهسته ریختن آنها و رد شدن از نوع سیلاب آبیاری؛ با توجه به نیاز اساسی و قلیایی گیاهان، لقاح مناسب لازم است. آبیاری آب شیرین بهتر است برای 2 روز قبل از آبیاری.


2. استفاده از کود آلی، به ویژه کود زیستی آلی، می تواند ماده آلی خاک را افزایش دهد و ساده و موثر باشد.


3. اضافه کردن عوامل میکروبی این می تواند باکتری های مفید در خاک را افزایش دهد و مواد مغذی ثابت را در خاک فشرده شده فعال کند تا خاک را از بین ببرد و باروری را افزایش دهد.


4. شما می توانید گلدان را با پد پایه، آب به طور مستقیم زمانی که آب ریخته در پد پایه می دهد، به طوری که آب از طریق کف لگن مرطوب، منجر به توسعه ریشه، برای جلوگیری از تراکم خاک اثر خاصی دارد.