چگونه می توان گل ها را از بین برد

- May 22, 2018-

چگونه می توان گل ها را پس از محو شدن ذخیره کرد

علت:

1. برای جلوگیری از در معرض قرار گرفتن گیاهان، بسیاری از دوستداران گوشت اجازه می دهند که گیاهان در اتاق قرار گیرند، انتظار نداشتن کمبود نور وجود داشته باشد، دمای محیط محیط داخلی بسیار زیاد است و باعث ریشه های سوزش در دمای بالا می شود.

2. در تابستان، درجه حرارت بالا، برگ های گیاه و رطوبت خاک خیلی سریع خشک می شود. اگر آب در زمان آب ندهد، گیاهان به راحتی تخلیه می شوند.

3. هوا در تابستان به سرعت در حال تغییر است و آسان است که به علت قرار گرفتن در معرض طولانی مدت گیاهان در معرض آفتاب گرم و یا سایه های باران در روزهای بارانی، نادیده گرفته شود.

4. بارش باران در باران در خارج از زمان بیش از حد طولانی است، بیش از حد آب در حوضه، و در نتیجه گیاهان نمی توانند به طور معمول تنفس، مواد مغذی را مصرف کند.

5. رشد گیاه در تابستان، عرضه کود مواد مغذی کافی نیست.

blob.png

درمان:

1. مقدار آب به گیاهان را بطور مداوم افزایش دهید: در حالت گیاهان، بسیاری از صاحبان در یک بار آب کافی آب ریخته می شوند. این یک کار اشتباه است از آنجا که ریشه گل تا زمانی که گل خشک شده است، از بین رفته است، عملکرد اصلی جذب آب از بین رفته است. به تدریج مقدار آب افزایش می یابد، یک بار آبیاری ناگهانی منجر به مرگ سریع گیاه می شود.

2. رطوبت محیط را افزایش دهید: هنگام آبیاری گیاهان، گلدان ها را به یک محل سرد و آب اسپری بر روی برگ گیاهان بکشید. افزایش رطوبت هوا به گیاهان کمک می کند تا آب را جذب کنند.

3. آب و هوا تابستان عمدتا دما و رطوبت بالا است. گیاهان گلدان به شدت در این فصل رشد می کنند، اما همیشه آنها را حفظ می کند. آنها اغلب نادیده گرفته می شوند. Xiao Bian به شما می گوید که چگونه می توانید این کار را برای صرفه جویی در زمان و تلاش، اما همچنین مراقبت از عشق خود را.

blob.png

چگونه برای جلوگیری از:

1. پیش بینی آب و هوا نگاه کنید که آیا هر فرد عادت به تماشای پیش بینی آب و هوا را قبل از رفتن به رختخواب توسعه داده است، شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه گل های عشق را بر روی بالکن خود قرار دهید با توجه به شرایط آب و هوایی روز دوم قبل از رفتن به رختخواب. اگر آب و هوا دوم گرم و آفتابی است، پس شما می توانید سایه خوبی در پیشبرد. اگر باران از روز بعد شروع شود، باید توجه داشته باشید که آیا در حوضه آب زیاد است. با توجه به شرایط آب و هوایی، لازم است به موقع تنظیم گیاهان گلدان، سایه زدن، آبیاری و باروری.

2. برای ایجاد یک محیط تابستانی سرد برای گل ها. تابستان به اوج می رسد و گلدان های روی بالکن در زمان پراکنده شده اند تا گلدهی های داخلی گلدان نیز می توانند هوای تازه را نفس گیرند. بهترین استفاده از یک پایه گل برای جدا کردن ارتفاع گیاهان گلدانی است که به شدت به گردش هوا کمک خواهد کرد. در صبح آب باید بر اساس شرایط گلدان ها و خاک ها ریخته شود. آب گرم را در عصر گرم نگذارید. گیاهان سرد و گرم نیز بیشتر حساس به سرماخوردگی هستند. در روزهای با درجه حرارت بالا، آب اسپری بر روی تیغه ها و محیط اطراف آن را افزایش می دهد تا رطوبت را افزایش دهد و دمای را کاهش دهد.