چگونگی استفاده از گل های رنگارنگ خیره کننده در مقیاس بزرگ برای تزئین صحنه بهار در باغ؟

- Apr 12, 2018-

چگونه به استفاده از گل های رنگارنگ خیره کننده در مقیاس بزرگ تزئین

صحنه بهار در باغ

از منظر منظره و میزان سفر گردشگران، بهار من صحبت می کند بهترین زمان برای جشنواره بهار از ابتدای ماه مارس تا آغاز ماه ژوئن است. نیمکره شمالی یک ساله چشم انداز بهترین فصل. گیاهان طبیعت از درخت گرم و مرطوب به شکل شکوفه پرورده استفاده می کنند، بنابراین احساس در بهار برای همه، صحنه با شکوه گل های گل بهار است! چشم انداز باغی به عنوان بخشی از محوطه مصنوعی، از طبیعت، اما بالاتر از طبیعت است. این به اصطلاح "highness" صرفا به نیازهای بصری زیبایی شناسی مردم کمک می کند. بنابراین، مقاله "دریا گل" به بازسازی مصنوعی اشاره دارد. ، به منظور بهتر دیدار با نیازهای مشاهده محصولات.

       محيط طبيعي و اقليمي محلي در مناطقي كه "حزب حفاظت از آب و خاك متفاوت است، يكسان نيست". مثلا یک تمدن شرقی و غربی را ببینید. شرق (که ممکن است به طور خاص به منطقه چینی اشاره کند) دارای تاریخ و فرهنگ طولانی است و فرهنگ سنتی کشت متمرکز بر سرزمین ساکنان تاثیر می گذارد. هزاران سال از کشت مداوم، آگاهی کامل از تغییرات گیاهی وجود دارد (می توان از خواص گیاهان طبیعت برای استفاده من استفاده کرد، مانند رژیم، مراقبت های پزشکی، زندگی و غیره)، تمدن غربی برجسته تر ساخت تمدن صنعتی است این همچنین باعث ایجاد اختلاف در چیزهایی می شود که در مناطق مختلف شناسایی می شوند و استانداردهای زیبایی شناسی برای درمان چشم انداز و دریا همانند نیست. به عنوان مثال، اروپا و ایالات متحده درک از Huahai است که بیشتر در مورد wildness و بیشتر در مورد نزدیک بودن آن به طبیعت، بدون کار زیاد دستکاری متمرکز است. اصلاح تداخل، بنابراین در ایالات متحده در هر دو طرف بسیاری از جاده ها و یا پارک های ملی ملی طبیعی گل وحشی و چشم انداز دریا. قطعا این نوع گل به چین نمی رود (اگر برای چند ماه اهمیتی نمی دهید، تخمین زده می شود که علف های هرز بالاتر از ارتفاع شما هستند)، بنابراین گلهایی که در چین می بینیم بیشتر شدید هستند. دریای گل

هر توسعه صنعت دارای یک مدل کسب و کار مبتنی بر فضیلت است. پس از همه، Huahai سودآور چیزی جز یک فلش در تابه نیست. مدل های سود از Huahai چیست؟ در حال حاضر، Huahai سه مدل عمده کسب و کار را بررسی کرده است: بازی تم، علم محبوب و استراحت چشم انداز. بازی موضوعی یک مدل توسعه است که چشم انداز گل را به عنوان یک ویژگی زیست محیطی و سرگرمی Huatian به عنوان موضوع پیشرو خود می گیرد. مانند مانور لوانته، پارک شیکاگو ساکورا، پارک ساکورا و غیره؛ علم نوعی گردشگری: زمینه علم و فن آوری گردشگری، ویژگی های گل های چهار فصل، تحقیق، مدل توسعه علمی علمی مانند معروف بریتانیا هیل پارک، ادن، باغ گیاه شناسی شانگهای چنشان و غیره؛ اوقات فراغت چشم انداز: یک مدل توسعه به رهبری اقتصاد گل و به دنبال جشنواره های خاص، مانند باغ Butchart در کانادا و باغ Juyuan در پکن. در بالا، سه مدل سود عمده Huahai هستند. با توسعه عمیق Huahai، بسیاری از مدل های سود جدید در بسیاری از پارک های چشم انداز محیطی در چین ظهور کرده اند، مانند سفرهای تحقیقاتی، آموزش فروش DIY، عکاسی عروسی و غیره. مدل سود دهی Huahai در مدل ترکیبی بیشتر توسعه یافته است.

Huahai، همانطور که از نامش بر می آید، از اندام های تناسلی زادآور طبیعت-گل (گل) طبیعت تشکیل شده است و دارای منظره گیاه زینتی بزرگ است. بنابراین، حس گسترده ای از دریا گل ها قانع کننده تر است، و به دلیل فضای محدود، اکتشاف Huahai محدود است. در حال حاضر در اینجا، خلاصه ای از طبقه بندی من از دریا گل ها است. اینها گلهایی هستند که از ترکیبی از گیاهان گلدار و گیاهان بابونه ساخته شده از ترکیبی از گیاهان گل و گیاه و گیاهان دوساله تشکیل شده است. یک دریا از گل ها، یک گل دریا یا یک گیاه نیمه چوبی، یک دریا از گل ها و انگورها، یک دریاچه گل ترکیبی از گیاهان و ترکیبی از گیاهان دیگر است. همه عکس ها در بهار قابل مشاهده است. علامت علامت Watermark "J. Rick Zhan" علامت گذاری به عنوان نویسنده است.)

1. ترکیبی از گیاهان تازه و تازه

انواع گل ها و دریاها غنی و رنگارنگ هستند و گل ها و فصل ها برای لذت بردن وجود دارد و ترکیب هر یک از تغییرات گل در هر فصل می تواند به طور مداوم ویژگی های چشم انداز جدید ایجاد کند. کلید انتخاب تکنولوژی به شرح زیر است: اول، طراحان باید با انواع مختلف گل و رنگ در فصول مختلف آشنا شوند. شکل ظاهری بیولوژیکی مانند ارتفاع و ارتفاع؛ دوم، لازم است توجه به تطابق منطقی رنگها توجه شود. دریاها و دریاها کوچکتر به طور کلی می توانند رنگ های مشابه یا همان سری رنگ و سری رنگی تکمیلی را بگیرند؛ آنهایی که بزرگتر می توانند از سری چند رنگی استفاده کنند و گیاهان مجاور معمولا از رنگ های با رنگ های مختلف استفاده می کنند.

2. گل دریا توسط گیاهان بابونه تشکیل شده است

علاوه بر آشنایی با عادت های رشد و ترکیبات رنگی گونه های مختلف، اولین انتخاب این است که از ویژگی های اصلی زینتی و بهترین زمان مشاهده هر گونه گونه برخوردار باشد و بتواند از شکل برگ و شکل گیاه و بافت گیاهی استفاده کند یک بازی منطقی با استفاده از ویژگی های لامپ. به طور خلاصه، نژاد ها (و هورمون ها نیز ممکن است مورد استفاده قرار بگیرند) طول دوره مشاهده را تا حد ممکن افزایش دهند تا تغییرات فصل را نشان دهند یا اثرات چشم انداز یک فصل را برجسته کنند و محتوای تئاتری را تقویت کنند از منطقه

3، ترکیبی از گیاهان چند ساله و دریاچه گل

این نوع از گل های دریایی سنتیترین شکل گل و دریا است. انواع مختلفی از مواد گیاهی، رنگ های غنی و کشت ساده وجود دارد (هرچند که یک گیاه چند ساله است اما چشم انداز به طور کلی فقط برای یک یا دو سال از گیاهان علفی استفاده می شود)، فصلی بودن آن بیشتر است. و اثرات گروه طبیعی. گونه آن چند ساله است، نگهداری و مدیریت ساده است، اما بیشتر زمستان بسیار دشوار است، بنابراین تخصیص باید توجه به ترکیب منطقی گونه های متعارف و توجه بیشتر به نگهداری روزانه و حفظ رطوبت، هرس کردن، باروری به منظور به نفع جوانه زدن سال آینده برای حفظ ثبات دراز مدت در ساحل دریای سیاه.

4، گل جو، بوته گل (گیاهان چوبی) گل دریا

این گل گل به طور کلی توسط گیاهان چوب مانند بوته های مختلف و گل های رنگی ظاهر می شود. این عمدتا از نگرش و رنگ گیاهان برای نشان دادن تغییرات فصلی مختلف استفاده می کند. فن آوری کلیدی تطبیق باید توجه به عادت های رشد گیاهان و شرایط محیطی آنها برای رشد داشته باشد. مانند نور، دما، خاک، و غیره: گیاهان مجاور باید تفاوت بزرگتری در وضعیت، شکل برگ و رنگ انتخاب کنند؛ و باید میزان رشد و قدرت بین گیاهان مختلف را در نظر بگیرند، گیاهان مختلفی را به همراه روانگ سمبوتیک به دست آورده اند.

ترکیبی از گلبرگ ها و درختچه های گل بیشتر خرابکارانه است و از لحاظ هزینه و تکنیک های حفاظت از گیاهان علفی بهتر است. این یک فرایند قالب گیری یک بار است که ترکیبی از استفاده از گیاهان به صورت و گیاهان چوبی است. دریا گل بیشتر شبیه بارش چشم انداز است.

5، ترکیبی از گل های نهنگ

ترکیبی از انگورها و دریاچه های گل در سال های اخیر به شدت مورد توجه بازار قرار گرفته است، بنابراین این دسته را به یک دسته جداگانه قرار داده ام. در میان آنها، نمایندگان انگور و ویستریا رودخانه ها و دریاچه ها تکان نمی خورند. من در مورد آن خیلی نوشتم دوستان که علاقه مند به مقالات فنی فنی گل رز و ویستریا هستند می توانند در صفحه اصلی جستجو کنند، بنابراین من آنها را در اینجا تکرار نخواهم کرد.

6، ترکیبی از گیاهان از دریا گل

این نوع از گل های دریایی شامل دو یا سه نوع گیاه یا انواع گونه های گیاهی می باشد. مواد متداول چوب معمولا به عنوان اسکلت، همراه با گل چند ساله، گل های سال اول و دوم سال، با توجه به سر گل های مختلف، به منظور رسیدن به هدف از هر اثر زینتی چهار فصل است. ترکیبی از فرم های غنی و به طور گسترده ای استفاده می شود. این گونه ها می توانند از انواع مختلف مواد مختلف انتخاب شوند تا جامعه گیاهی کوچک تشکیل شود. بهتر است که به حاشیه های جنگل، مراکز چمن، ساختن پایه های دیوار و غیره اعمال شود. کلیدی برای پیکربندی این است که نکات کلیدی را برجسته کرده و نکات کلیدی را درک کنید تا از درهم شکستگی های ناشی از انواع بیش از حد جلوگیری شود. در عین حال باید به هماهنگی معقول توجه کرد، تا بتواند به طور مداوم از چشم انداز در هر فصل نگاهی بیندازد.

7. دریا از گیاهان دیگر ترکیب شده است

نوع Huahai که در بالا خلاصه نشده است به طور کل به عنوان یکی دیگر از Huahai اشاره خواهد شد. به طور معمول در این نوع از گل های وحشی دریایی استفاده می شود گل زینتی وحشی (به عنوان مثال، ساحل منو جی جی جیانگ Poyang ساحل دریا بزرگ باغبان قرمز بزرگ رشد می کند)، محصولات کشاورزی (مانند کلزا، چهار سایت بزرگ کلزا در کشور، روستای آب چینی Xinghua در استان جیانگسو، چشم انداز Luoping Karst در یوننان، روستاهای باستان در Huizhou و دریاچه چینگهای در فلات) و سبزیجات نیز می تواند برای شکوفه گل (سبزیجات متداول مشترک با گیاهان استفاده شود) در دوره بعد تعداد زیادی گل سنبل ها، مانند تجاوز، گل کلم، تربچه، و غیره می توانند استخراج شوند. در یک محیط خاص، از طریق رشد طبیعی، جامعه گیاه وحشی و روستایی شکل می گیرد و محصولات کشاورزی یک و دو ساله با توانایی خود پخش و مقاومت قوی مانند کلزا، گل کلم، آفتابگردان خوراکی و غیره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. عادت های این گونه ها باید با شرایط محیطی مانند نور، دما، رطوبت و غیره سازگار باشد. صرفه جویی در هزینه ها و نگهداری و مدیریت گسترده ای دارد.