اگر حشرات کوچک در خانه وجود دارد؟ چگونه آنها را در گلدانها از بین ببریم

- Mar 27, 2018-

اگر حشرات کوچک در خانه وجود داشته باشند؟ چگونه آنها را در گلدان ها ریشه کن کنیم

بسیاری از حشرات پروازی کوچک در خانواده وجود دارند، به ویژه افرادی که مایل به پرورش گل هستند. اغلب حشرات پروازی در گلدان ها در خانه وجود دارد و آنها به خانه می روند. اگر چه این حشرات کوچک نجس نیستند، آنها در داخل و خارج از خانه پرواز می کنند و بسیار آزار دهنده هستند.

بسیاری از حشرات پروازی کوچک در خانواده وجود دارند، به ویژه افرادی که مایل به پرورش گل هستند. اغلب حشرات پروازی در گلدان ها در خانه وجود دارد و آنها به خانه می روند. اگر چه این حشرات کوچک نجس نیستند، آنها در داخل و خارج از خانه پرواز می کنند. آزار دهنده است. چگونه می توان این حشرات کوچک را نابود کرد؟ آیا می توانید آفت کش ها را استفاده کنید؟ اگر هیچ سموم دفع آفات وجود نداشته باشد، چه نکات ویژه ای میتواند حذف شود؟

چگونه می توان حشرات پرواز کوچک را در منزل من ریشه کن کرد؟ هنگام انجام موارد زیر، حشرات به آرامی ناپدید می شوند. مهمترین چیز این است که خشک شود

1، نشان می دهد که شما به طور مرتب تمیز زباله، عادت های زندگی خوب را توسعه می دهد. هنگام تمیز کردن سبزیجات، همیشه باید خانه را تمیز نگه داریم، به خصوص آشپزخانه باید تمیز نگه داشته شود؛ هنگام خوردن میوه هنگام خوردن میوه، هنگام مصرف آب، می توانید از برخی حشره کش ها در برخی از گوشه های خانه نیز اسپری کنید توجه به سطل زباله ها را بررسی کنید.

2، توجه داشته باشید که حمام را خشک و تهویه نگه دارید، تخلیه فاضلاب های فاضلاب با چیزهایی متصل می شود، اگر لوله زیر استخر خانگی شما مستحکم باشد، بهتر است که به یک منحنی، به طور منظم با آب جوش یا رطوبت 84 تخلیه فاضلاب، تخم مرغ را بکشید این حشره بسیار خشونت آمیز است، تا کمی از حشره کش ها تماشا کند که آن را برای کشتن اسپری کرده است.

       

راه های دیگر برای از بین بردن حشرات پرواز کوچک:

1. برای داروهایی مثل آفت کش ها روی میز نگاه کنید.

2، تهویه در طول روز.

3، برای مدت طولانی میوه ها را در خانه قرار ندهید.

4، خرید لامپ پشه، بسیار مفید است.

5، یک به یک برای دیدن درزهای کف، هیچ آفات موریانه وجود ندارد.

6، آشپزخانه برنج را چک کنید، درست است؟ حشرات برنج بالغ.

7. آیا در خانه یک گیاه آبزی وجود دارد؟ اگر چنین است، آب را به طور مرتب تغییر دهید تا مطمئن شوید که آب در گلدان تمیز است.

8، غذا را در یخچال قرار ندهید، بطور غیرمعمول قرار ندهید.

9، توصیه می شود از روش سنتی چینی استفاده از حشره کش ها، مهره باتل، صد، Chuanxiongzi، میوه ولفبر استفاده شود.

10. مهمترین چیز این است که خشک شود.

11. به طور منظم از آب جوشانده شده یا رطوبت های تخلیه 84 تخلیه استفاده کنید تا تخم ها کاملا تخلیه شوند.