بهبود حالت و کاهش درد، سعی کنید از درمان های باغبانی

- Jun 22, 2018-

بهبود خلق و خو و کاهش درد، سعی کنید درمان باغبانی!

در حال حاضر، موسسات مراقبت های بهداشتی بیشتر و بیشتر از بیمارستان ها به خانه های مراقبت های سالمندان به بیمارستان های روانپزشکی، از درمان های باغبانی استفاده می کنند و از فعالیت های باغبانی به عنوان وسیله ای برای درمان بیماران استفاده می کنند.

blob.png

درمان باغبانی: از فعالیت های باغبانی برای درمان اختلالات استفاده کنید.

انسانها بخشی از طبیعت هستند و ارتباط با طبیعت را از دست می دهند. تنش و اضطراب و افسردگی رخ خواهد داد. برقراری ارتباط با طبیعت به مردم اجازه می دهد که به معنای زندگی دوباره فکر کنند تا از طبیعت و ترس از زندگی بترسند.

درمان باغبانی واقعا می تواند سرعت ضربان قلب را کاهش دهد، حالت روحی را بهبود می بخشد، درد را تسکین می دهد و به بیماران بهبود می یابد.

درمان های باغبانی در چند سال گذشته پس از پایان جنگ ایالات متحده و ویتنام بوجود آمده است. جانبازان آمریکایی که در میدان جنگ آسیب دیدند، به دلیل شخصیت و ارزش های تحریف شده، به طور کامل قادر به بازگشت به جامعه عادی نبودند.

blob.png

در طول درمان این جانبازان، پزشکان آمریکایی از انواع درمانها، از جمله موسیقی درمانی، روان درمانی و غیره استفاده کردند. هنگامی که این درمان ها به طور موثر عمل نکرد، پزشکان درمان های باغبانی را برای بازیابی آموزش زخمی و حرفه ای، با نتایج غیر منتظره ارائه دادند.

متخصصان دریافته اند افرادی که از افسردگی رنج می برند فعالیت های باغبانی ساده ای را انجام می دهند و باعث تخریب عرق می شوند تا توازن دوپامین و سروتونین را افزایش دهند و علائم افسردگی را بهبود بخشد.

از طریق نظارت و تحقیق درازمدت، دانشمندان علوم پزشکی بر این باورند که کار باغبانی در واقع فعالیت سلامت جسمی و روانی است که می تواند احساسات مردم را تنظیم و مردم را به آرامش و آسایش مادی تبدیل کند. آنها اشاره کردند که مردم در باغبانی خود سبز می شوند و می توانند تنش عصبی را از بین ببرند و به اثرات درمانی دست یابند.

blob.png

بعضی از پزشکان اجازه می دهند بیماران روحیه ای از طبیعت عبور کنند تا احساساتشان را تثبیت کنند. این ساده ترین نوع درمان باغبانی است. بعدها، آن را به بازسازی آموزش زخمی و حرفه ای معرفی شد. این درمان باغبانی را با ترکیبات جدیدی به وجود آورد و بیمار را در عملیات باغبانی بهبود بخشید.