یاس باید مانند این نگهداری شود

- Mar 26, 2018-

یاسمین باید مانند این باشد

جنس یاس گرم و مرطوب است، و آن را در محیط خوبی تهویه و نیمه منفی رشد می کند. خاک مناسب برای خاک های شنی کمی اسیدی است که حاوی مقادیر زیادی از هوموس است. اکثر گونه ها سرد، خشکسالی، مقاومت در برابر یخ، کرم های خشمی و زمین قلیایی هستند. هنگامی که درجه حرارت زمستان کمتر از 3 درجه سانتیگراد است، شاخه ها و برگ ها به آسیب یخ زده آسیب می رسند و اگر به مدت طولانی ادامه پیدا کنند، می میرند. انگورهای شفاف بسیار مقاوم و مقاوم به خشکسالی هستند. یاس می تواند به عنوان چای یا طب چینی استفاده شود. یاسمن از منطقه جیانگنای چین و منطقه غربی تشکیل شده است.

نکات حفاظت:

اول، محیط زیست و نور: سلام جنس سلام، گرم، مرطوب، تهویه و تنفس، نیاز به مقدار زیادی نور. لرزش یاسین، یاسین گلدان جنوبی را می توان در زمستان، شمال در پاییز و زمستان به کارهای گرم کار می کند، به سمت اتاق به سمت جنوب حرکت می کند. هنگامی که نور قوی است، شاخه ها قوی هستند، برگ های سبز تیره، گل های متعدد و معطر هستند، و کمبود نور خورشید کمتر و معطرتر است.


دوم، رطوبت: یاسمن به خشکی تحمل نمی کند، بلکه از آب، فصل بارانی، تخلیه به موقع آب حوضه، یا برگ ها مستعد زرد شدن است. در روزهای گرم تابستان آفتابی، لازم است دو بار در روز، یک بار در صبح و در شب آب بخورید، و در صورت بروز برگ برگ ها، آب را در برگ ها به منظور رشد رشد اسپری کنید.


سوم، خاک: کشت خاک یاسمن به خاک بارور شنی و نیمه شن و ماسه بهتر است، در مقدار pH 6 تا 6.5 از کمی کاشت خاک اسیدی، سپس ریشه ها متراکم، رشد قوی، مانند کیفیت خاک چسبنده کمبود ماتریکس، باروری کم و تهویه مناسب، سیستم ریشه کمتر است، گیاهان کوتاه هستند، ساقه ها و برگ های بلند بلند، گل ها کوچک و کوچک هستند.


چهارم، بارور شدن: فصل گرمسیری فصل رشد یاسمن است، کود آلی و کود پتاسیم فسفری مانند پودر کیک بادام زمینی، گوشت های استخوانی، سوپ فسفات کلسیم و کود چند عاملی اعمال می شود که دو بار در ماه استفاده می شود. یاسمن در طول دوره رشد تابستان اغلب سفت و محکم نیست اما گلدهی می کند. دلیل اصلی این است که کود نیتروژن بیش از حد اعمال می شود، که منجر به رشد پایه و برگ می شود. در این مورد لازم است کود و آب را کنترل کنید، کود فسفر و پتاسیم را افزایش دهید و بارداری جوانه های گل را افزایش دهید. در عین حال، توجه به جاشین نقل مکان کرد به مکان آفتابی، به خوبی تهویه.


5. هرس: یاسمین در تابستان به سرعت رشد می کند و باید به موقع زده شود. آلوهای یاسمن Potted و 10 سانتی متر تا 15 سانتیمتر در پایه نگهداری می شود. این باعث می شود که شاخه های قوی تر برسد. اگر رشد بسیار مؤثر است، باید 10 سانتیمتر رشد کرد. شاخه دوم بیشتر گلدار و جمع و جور است. پس از ناپدید شدن گل، ماهی مرکب باید در زمان قطع مصرف مواد مغذی کاهش یابد و همچنین می تواند رشد شاخه های جدید را افزایش دهد که منجر به شاخه های متراکم، شاخه های متعدد و گلدهی بیشتر می شود.


6. کنترل آفات: آفات حشرات اغلب در لارو یاس، حشرات مقیاس و عنکبوت قرمز یافت می شود. آنها از ماه ژوئیه تا سپتامبر شدیدتر هستند. اغلب آنها جوانه می خورند. آنها می توانند با پودر جهانی یا آب معدنی آب 200 بار اسپری شوند و هر نیمه یک ماهه اسپری شوند. یک بار، یعنی، باید وجود داشته باشد هیچ آفات و بیماری ها باید اسپری شود، به طوری که پیشگیری از اولین، زمان اسپری آفتابی است در 9 و 4 بعد از ظهر مناسب است، بدون خورشید گرم در ظهر برای جلوگیری از اسپری.


هفت گلدهی نگهدارنده: در هنگام گل دهی آب گلدان ها را بر روی گل ها اسپری نکنید، برای جلوگیری از زود رسیدن گل و عطر ناپدید می شود، گلدان گل یاس باید از باران به پناهگاه منتقل شود.


مقدمه گل

یاسمن

یاسمن بسیار هیالر است. با حفاظت خوب، گل یاسمن را می توان سه بار در سال باز کرد. اگر کود نبود، مواد مغذی کافی نیست، پس از باز کردن گل، دیگر شکوفا نخواهد شد. اگر مدیریت در جای خود باشد، می تواند از پایان ماه مه تا آغاز نوامبر باز باشد. کلید تسلط بر هرس، نور خورشید و کود است.


چگونه به شکوفایی بیشتر، لطفا این کار را انجام دهید. کل اتاق بسیار معطر است.


برای ایجاد گل یاس گل یاس، اقدامات زیر را انجام دهید:


1. بریدن یاسمین پرورش گلدهی در 6-3 سال است و پس از آن، سالیان سال از بین می رود. قبل از کاشت جشنواره بهار، شاخه های سال گذشته می توانند به طور مناسب برش داده شوند و پایه 10 تا 15 سانتیمتر را باقی بگذارند، به طوری که اکثریت شاخه های جدیدی از قبیل شاخه های جدید بسیار پر رونق هستند، قلب هنگام رشد تا 10 سانتیمتر، شاخه های ثانویه را ترویج می دهد، سپس گلدهی بسیاری و نوع جمع و جور، ارزش زینتی بالا. توجه: هرس باید در یک روز آفتابی انجام شود، می تواند با برگ های کمرنگ ترکیب شود، شاخه های بیمار برداشته می شود، و گیاهان را می توان برای رشد و جوانه زدن تسهیل کرد.


2. باروری. یاسین گیاهی است که چندین بار در سال برداشت شده است، جوانه های متعدد زایشی دارد و دوره گلدهی سالانه دارد. بنابراين، نياز به مقدار زياد کود جهت حفظ باروري کافي در خاک گلدان دارد. این یک تضمین مهم برای گلدهی یاسمن است. پودر یاسمن کود آلی را بهتر کرده است، اما بهترین استفاده از دفع مجرای انسانی، یا مدفوع انسانی و ادرار با مخلوط اردک مرغ، کود خوک، کیک لوبیا، کیک (همه باید پخته شود) بهتر است. زمان باروری بهتر است زمانی که خاک گلدان فقط سفید باشد و ترکهای کوچکی خشک فقط در اطراف سطح دیوار حوضه ظاهر می شوند. هنگامی که شاخه ها شروع به جوانه زدن می کنند، کود را رقیق می کنند (مدفوع، آب 1: 9) می توان یک بار در هر 7 روز ریخت. هنگامی که گل دهی سریع است، غلظت کود ممکن است افزایش یابد. ریختن یک بار در هر 3 روز. هنگامی که دسته دوم و سوم گل باز می شود، به دلیل درجه حرارت مناسب، گل دهی و رشد شدید می تواند یک یا دو بار در روز استفاده شود. به تدریج کود و آب را پس از آن کنترل می کند تا از رشد گیاهان جلوگیری کند و بافت منحصر به فرد است و از طریق زمستان دشوار است.


یاسمین می تواند روغن یاسمن را در تابستان خشک کند. گل تابستان و پاییز، خشک برای استفاده. با Xin، Gan، Cool، سم زدایی از حرارت، اثر مرطوب.


همچنین می تواند به عنوان چای یاسمن استفاده شود. با توجه به خواص جذب منحصر به فرد چای و خواص spitting یاسمن، چای یاسمن از طریق یک سری فرآیندهای تکنولوژیکی پردازش می تواند نه تنها طعم چای طبیعی چای طبیعی را حفظ کند، بلکه عطر تازه و معطر گل یاس را نیز حفظ می کند. بنابراین، این بهترین نوشیدنی های طبیعی طبیعی مدرن در چین و حتی در جهان است. اسانس یاس، عطر یاسمن و غیره

یاسمن تمیز، غنی و روشن است. زبان گل آن وفادار، احترام، خالص، خالص، روستایی، نفیس و جذاب است. بسیاری از کشورها آن را یک گل عشق می دانند. مردان و زنان جوان یاسمن را برای ابراز عشق خود فرستادند. این نیز به عنوان یک گل دوستی، عبور از میان مردم است. تخم مرغ یاسمن را روی گردن مهمان قرار دهید تا آن را به سینه خود بچسبانید، احترام و دوستی را نشان دهید، تبدیل به گرمی و مهمان نوازی شوید.


زبان گل یاسمن کارکردی است، شما من هستید، زیرا عطر و طعم آن جذاب است، و بسیاری از مردم به عنوان یک تزئین به او نگاه می کنند. در مراسم عروسی و دیگر موارد مهمی، آن نیز گل مناسب تزئینی است. این نیز اغلب در دسته های عروسی استفاده می شود. چای یاسین چای بسیار متمرکز است. با این حال، گل واقعی که در این نوع چای استفاده می شود گل دیگری است که بسیار شبیه گونه یاسین است. ظاهر واضح آن را دشوار می توان تصور کرد که او چنین گل شیرین و ملایم دارد. همانطور که گل آن را می گوید عطری "عملکردی" می یابد. بنابراین، از زمان های قدیم، یکی از اصلی ترین مواد خام در عطرهای مختلف است.