نگه داشتن گل در تابستان، به یاد داشته باشید این امتیاز

- Aug 07, 2018-

نگه داشتن گل در تابستان، به یاد داشته باشید این امتیاز

دما در تابستان بسیار زیاد است، به خصوص در ظهر در دماهای بالا. دما معمولا بیشتر از 30 درجه است. از دست دادن آب و تعرق گل و گیاه بسیار سریع است. این آب گم شده و تبخیر شده همیشه توسط ریشه ها ارائه می شود. آبیاری، اختلاف دمای خاک و دمای آب شیر خیلی زیاد است و به نظر می رسد آب پس از آبیاری افزایش می یابد. درواقع خلاف این موضوع صحت دارد. از آنجایی که آن را به آب سرد ریخته می شود، هنگامی که درجه حرارت ناگهان افت می کند، ریشه ها در ریشه ها کوچک می شوند، که بر انتقال طبیعی نرمال و جذب طبیعی شاخه ها و برگ تاثیر می گذارد. بنابراین، آبیاری در تابستان باید در صبح و عصر انجام شود، در ظهر آب نیست.

تابستان سریعترین فصل رشد برای انواع گلهاست. تامین آب و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد گل باید تضمین شود. کود مایع نازک که می تواند یک بار در ماه طبخ شود، با آبیاری همراه است. توجه به خشکی و رطوبت خاک، کم آبی و خشکی شاخه ها و برگ ها آسان است، آب زیاد برای پرورش باکتری ها و ریشه ها آسان است، بنابراین خاک باید مرطوب و در تابستان غلیظ نباشد. برای اطمینان از رشد سالم گل ها و گیاهان.

در تابستان علاوه بر آب و هوای بارانی، تمام گلها باید از آفتاب صبح دور نگه داشته شوند، نور در فضای باز می تواند به درستی محافظت شود، اتاق را می توان روی آینه پنجره یا بالکن گذاشت، خورشید به درستی بر روی پنجره سایه گذاشته می شود ، شما می توانید پرده های نازک و موارد دیگر آویزان کنید. به این ترتیب، گل می تواند از نور پراکنده لذت ببرد، از خورشید نمی شود.

بسیاری از خانواده ها در تابستان تهویه مطبوع دارند، اما در یک اتاق تهویه مطبوع، برای رشد گل مناسب نیست، زیرا اتاق تهویه مطبوع بسیار خشک است، برگ های گل ها و گیاهان زرد و خشک است، بعضی از گلها مانند مرطوب هستند، مانند: ارکیده، آزیالها و غیره، بنابراین گلهای داخل سالن در تابستان باید از تهویه مطبوع دور باشند (به استثنای شرایط خاص)، پنجرههای باز برای تهویه، اغلب آب را در اطراف گلها خنک نگه میدارند پایین، رطوبت محیط را افزایش می دهد.