اقدامات محوطه سازی برای نجات پس از طوفان

- Aug 13, 2019-

اقدامات محوطه سازی برای نجات پس از طوفان

حمل و نقل موقت "لیکیما" بر محوطه سازی این شهر تأثیر زیادی داشته و باعث ریزش درختان و شکسته شدن شاخه ها شده است. بسیاری از شهروندان احساس پشیمانی می کنند. طبق قانون رشد درختان ، مدت مجاز برای احیای درختان افتاده 5-7 روز است. اقدامات به موقع و علمی کلید اصلی بقای درختان است. به منظور تقویت مؤثر در رفع نابسامانی ، تدابیر ویژه ای برای محوطه سازی پس از فاجعه طوفان تدوین شده است تا بتوانند کمک های علمی پس از فاجعه انجام دهند. برای مرجع


اول ، طبقه بندی و دفع درخت


1. درختان تازه کاشته شده با آسیب ریشه سبک می توانند به طور مستقیم اصلاح شوند ، با خاک تکمیل و ثابت شوند.


2. برای درختانی که ریشه یا شاخه های شکسته مانند ریشه های شکسته و شاخه های شکسته دارند ، ریشه ها و شاخه های آسیب دیده باید بریده شده و سپس عمل صحیح ، خاک و رفع آن انجام شود.


3. درختانی که ریشه اصلی آنها شکسته شده است باید قبل از درست شدن هرس شوند و درختان بلند با آسیب شدید ریشه می توانند ابتدا قطع شوند ، سپس تقویت شوند ، خاک شوند و ثابت شوند.


4- در مورد درختان بلندتر یا گونه های درخت پر ارزش ، مانند در دو طرف جاده ، پارک ها ، مناطق مسکونی و سایر مکان های مهم و گونه های درخت ، پشتیبانی از براکت قابل نصب است.


5- برای کلیه شاخه های شکسته و شکسته ، از جمله شاخه های شکسته و شکسته ، برای جلوگیری از آلودگی آفات و بیماری ها ، باید به موقع برش خورده و از برش ، وازلین ، رنگ ، آسفالت ، ملات سیمانی کاربندازیم یا باکتری های مختلط در برش استفاده کنید. گلهای زرد Linghuang به عنوان ماده پوشش برای آب بندی استفاده می شود.


6. نواحی اطراف درختان سیلاب و فضای سبز را تخلیه کنید ، سطح آب را کاهش داده و از برگ و ریشه گیاهان اطمینان حاصل کنید. هنگامی که مقدار آب خاک مناسب باشد ، خاک اطراف درختان و گیاهان سبز شخم زده می شود و به موقع خاک می شود تا نفوذپذیری ریشه ها را افزایش داده و رشد را احیا کند.


دوم ، تصحیح اقدامات فنی


1. قبل از شروع حق آماده شوید.


(1) الزامات پیرایش: درختان افتاده از راست خارج می شوند. برای نگه داشتن روحیه ترمیم زخم ، اعمال زخم ها و ترویج بهبود زخم لازم است که شاخه های سه سطح را نگه دارید ، شاخه های باقیمانده را برش دهید ، میله های شکاف را برش دهید ، شاخه ها و برگ ها را بریده و شاخه ها و برگ ها را جدا کنید و زخم ها را به موقع برش دهید.


(2) محافظت از ریشه. از سیستم ریشه محافظت کنید ، آسیب سیستم ریشه را به حداقل برسانید و برگها را با 150 برابر مهار تعرق اسپری کنید.


2 ، سوراخ کنید.


حفره ها را باید در درختان معکوس حفر کرد و فضای درختان را نیز به جا نمی گذاشت.


3 ، راست


مردم یا ماشین آلات درختان افتاده را جمع می کنند و از درختان پشتیبانی می کنند. هنگام بلند کردن دستی یا مکانیکی ، به قطعات بسته بندی شده توجه کنید تا از آسیب دیدن پوست جلوگیری شود ، هنگام بلند کردن به جهت توجه داشته باشید و از آسیب ثانویه سیستم ریشه خودداری کنید.


4 ، ثابت.


قاب آجیل یا استیل پشتیبانی می شود و تقویت می شود. پس از تثبیت ، از خط سریع تغذیه درخت درخت برای انجام دوباره پر کردن آب بدن درخت ، مکمل مواد مغذی و آب ، تقویت تعادل آب استفاده کرده و با کند کردن هرچه سریعتر نهال ها به خودی خود دست یابید.


5- خاک را کشت کرده و ریشه آن را بریزید.


محیط اطراف را تمیز کرده و مدیریت پس از حفاظت را تقویت کنید. هنگام آب دادن به آب ریشه ، سیستم ریشه با ماده ریشه زایی به همراه یک باکتری کش خاک همراه با یک ماده مغذی اضافه می شود و ریشه ها در فواصل 7-10 روز مورد استفاده مجدد قرار می گیرند که برای ریشه زایی گیاه مفید است.


6. کنترل آفات


برای جلوگیری از ابتلا به عفونت آفات و بیماری ها ، باید تمام شاخه های شکسته و شکسته از جمله شاخه های شکسته و شکاف خورده به موقع اصلاح شود. پس از طغیان ، نهال ها به راحتی توسط میکروب مورد حمله قرار می گیرند و می توان از آن برای مانکوزب ، تیو فانات ، کاربندازیم و شر استفاده کرد. قارچ کش و سایر قارچ کش ها برای جلوگیری از بیماری اسپری می کنند. برای گونه های جدید درختان باید به بروز کپک ، پوسیدگی ریشه ، بیماری زخم و سایر آفات مانند شته ها و کنه های عنکبوتی توجه شود.