زندگی خانوادگی لینگن

- May 24, 2018-


زندگی خانوادگی با فردیت و درجه حرارت شعر مردم و تخیل مردم دور را انجام می دهد. در عین حال، یک مکان عالی برای تجربه تاریخ و فرهنگ یک شهر در عمق است. در سال های اخیر، در Xiguan، در Dongshan، و در روستاهای باستانی، خانواده اش با ویژگی های Lingnan منحصر به فرد بی سر و صدا رشد کرده است. ورود سرمایه خصوصی موجب تخریب یک خانه قدیمی، ویران و منزوی شده است؛ اصلاح طلبان احساسات و استقامت دارند. این آسان و دشوار نیست امیدهای بیشتری وجود دارد.

در کنار خانه غربی دروازه موزه لیوان، خانه ای به نام "Guanyu Huawu" وجود دارد. آداب و رسوم سنتی Xiguan، شبکه چوبی پنجره های مانچواری، پاسیو توخالی، دیوار آجری سبز، جاده Ma Shi، و غیره جذاب Lingnan. جیانگ Xiaohui، بنیانگذار "بنیانگذار ساکن"، بیش از 20 سال در گوانگژو زندگی کرده است. از جوانی او، جیانگ Xiaohui به خصوص دوست قدیمی خانه پر از نشانه های تاریخی، مانند اگر او می تواند در مورد روح شهر از طریق خانه قدیمی صحبت می کنند.

blob.png

جیانگ Xiaohui معتقد است که مناطق تاریخی در گوانگژو غنی از منابع گردشگری فرهنگی است و باید فعالانه محافظت و به طور موثر احیا شود.


"Guanyu" در مقابل پارک دریاچه لیانگوان و دو خانه مسکونی در Yongqingfang، Enning Road واقع شده است. دوره ساخت و ساز 11 ماه است و سرمایه گذاری بیش از 4 میلیون یوان است. "ملافه در شهر، قانونی شدن تبدیل به بزرگترین مانع". جیانگ Xiaohui قبل از ورود به صنعت در خانه، یک بررسی دقیق صنعت انجام داد و متوجه شد که بسیاری از خانه ها در شهر گوانگژو نمی توانست مجوز کسب و کار را بدست آورند چرا که آنها "تغییر محل اقامت و کسب و کار" را انجام نمی دادند، که منجر به یک سری از مشکلات . به همین ترتیب، "اصلاح کننده مسکونی" همچنین به جیانگ شیائوجی مشکل زد.


ساختمان های مسکونی در ناحیه قدیمی Xiguan قدیمی بسیار دشوار بود. جیانگ Xiaohui و همکاران او به محله برای 3 ماه متوالی به پیدا کردن یک خانه و در نهایت انتخاب محل اقامت در منطقه Lai Chi Wan. جیانگ شیائووی یادآور شد: "برای اجاره این خانه، باران را برای ملاقات با صاحبخانه فرستادیم و یک شب به خانه رفتیم تا پروندهای را برای کسب و کار فعال کنیم. در نهایت صداقت و تعهد ما نیز او را تحت تأثیر قرار داد. او موافقت کرد که من را اجاره کند و ده ساله بود. پیش شرط اجاره این است که من همچنین روند قانونی «تغییر محل اقامت و کسب و کار» را تکمیل خواهم کرد. بنابراین، جیانگ Xiaohui طرح کسب و کار برای ارزش و اهمیت فعال سازی بلوک های تاریخی ساخته شده است، و در تعدادی از موارد از خیابان ها و رهبران مرتبط در منطقه Liwan بازدید کرد، و در نهایت به حمایت از. ، "روش اقامت برای تغییر کسب و کار" را تکمیل کرد.

blob.png

جیانگ Xiaohui گفت: "دلیل اینکه ما در زندگی و تغییر کسب و کار باقی مانده است از یک طرف به دلیل درخواست مالک، از سوی دیگر، برای قانونی است، که بیشتر برای ارتقاء ورود سرمایه است." تغییر کسب و کار نیز ایجاد شرکت من است. یکی از شرایط اساسی است. "


ساختمان تاریخی به جهان ستارگان تبدیل شده است


به منظور اجازه مشتریان به تجربه خوب، پارچه کتانی، دستمال سفره و سایر پارچه کتانی در تمام اتاق های فروشگاه به طور انحصاری توسط هتل ستاره استفاده می شود و جیانگ Xiaohui تصمیم بزرگ خود را برای آزاد کردن دفتر در یانگگینگفانگ تصمیم گرفت. چمن، تجهیزات حرفه ای را خریداری کرد، کسی را پیدا کرد که جایگزین ملافه های همه اتاق ها در دو فروشگاه را برای اطمینان از پاکیزگی تمام کتانی در مغازه پیدا کند.


پس از اتمام، کارمندان باید ملافه را بردارند و 15 دقیقه به عقب بر روی اتاق لمینیت در کنار میدان یونگینگ می کشند. این جعبه های پارچه را در طبقه دوم قرار دهید، آنها را بشویید و آنها را خشک کنید. آن را به پشت بام طبقه بالا از سمت دریاچه Liwan که در آن خشک شده است. هنوز به پایان نرسیده است. پس از خشک شدن، باید آن را به اتو کشی اتاق یونگینگ برای اتو کردن و تاشو منتقل کنید. در نهایت، آن را به فروشگاه در Lake Liwan کشیده شده است. این فرآیند بسیار کارآمد است و تمام بازرگانان حاضر به اصرار نیستند.


"تخت ها باید دارای کیفیت باشند. آنچه واقعا انجام می دهید مسئولیت مهمانان شماست. جیانگ Xiaohui اصرار دارد: "دوره خود را حفظ و زندگی می کنند بر اساس این اساس است" من نگرش من به انجام این کار است. "


جیانگ Xiaohui از استان هونان بود. به منظور بهتر تفسیر فرهنگ Xiguan و ادغام با دکوراسیون مدرن خانه، او نیز شخصا از آقای He Yongming، برنده جایزه IF طراحی طراحی آلمان، برای او طراحی شده است. بنابراین، او شعر نقاشی شعر چای را ارائه داد. "زندگی Xiguan قدیمی است اصلی است. علاوه بر این،" به منظور ارائه صلح در ذهن برای صاحبان و برای عملیات و حفاظت در آینده، پس از تبدیل ملک، همچنین نیاز به یک سری از مشکلات مانند آتش سوزی و قانون و نظم. جیانگ Xiaohui به خبرنگاران گفت: راه بازسازی دشوار است.


یوان تینگ خانه


موزه مبلمان قدیمی داستان مهمانخانه


روستای لیلونگ، در شمال بانک Daochoukou، Juxing خیابان، خیابان Fangcun، District Liwan، مشهور است به تاریخ خود را نزدیک به 130 سال است. این نیز به عنوان "Village Yanjia" شناخته می شود. "یوان تینگ" در روستای "جولونگ" قدم زدن در دو ساختمان تاریخی برجسته قرار دارد. در میان آنها، یوان تینگ شماره 5 حیاط، خانه بازرگان مشهور "جیو ووچن"، "موزه سابق"، یک موزه "زندگی" با شش اتاق است. یوان تینگ 12 فضای رویداد عمومی است که اوقات فراغت، سرگرمی و خرید را ادغام می کند.


هان چونگ، بنیانگذار یوان تینگ، به خبرنگاران گفت که انتخاب رختخواب و صبحانه در روستای جولون، نه تنها به این دلیل است که کامل ترین ساختمان های مسکونی در سلسله چینگ را حفظ می کند، بلکه مکان ای برای نمایش و تجربه بهتر مبلمان قدیمی . .


پیاده روی به Yuanting، Shaanxi Chang'an کابینه، Shanxi معبد صندلی، Yuncheng کابینه ... قطعه ای از مبلمان قدیمی با حس غریب به نظر می رسد، و تعامل با Lingnan، Qingzhuan، و Chaozhou تخت. برخورد. این "عتیقه های قدیمی" نه تنها مبلمان، بلکه می تواند به طور معمول توسط مهمانان مورد استفاده قرار گیرد. اساتید این مبلمان قدیمی، زوج های هاروی و یو Xiaobo هستند که موزه هنر و زندگی را در خانه Weibo تأسیس کردند. در اصل، آنها در سراسر کشور سفر کرده و بیش از 30 سال صرف نجات و بازسازی بیش از 3000 قطعه از مبلمان باستانی که دچار سوء تفاهم شده و حتی سوخته شده اند.


"من توسط آنچه Weibos انجام داده و در عشق با این مبلمان باستانی افتاده بود شوکه شدم. من می خواستم داستان های پشت سر آنها را به افراد بیشتری پخش کنم، بنابراین آنها را با دو بنیانگذار دیگر اجاره دادم. دو ساختمان تاریخی در لانگ جیگان بخش کوچکی از مبلمان عتیقه Weibos را خریدند. "


فعال سازی ساختمان های تاریخی نمی تواند "درست مثل آن" باشد


با توجه به حافظه هان چانگ، روند برنده شدن دو ساختمان تاریخی نسبتا صاف بود. "بیش از یک دهه پیش، برخی از توسعه دهندگان برخی از خانه را اینجا خرید. در طول این دوره، آنها تعمیرات انجام داده اند. دولت منطقه لیوان جمع شده است حفاظت از این ساختمان های تاریخی در لانگ دهکده نیز بسیار مهم است، بنابراین ساختمان خود به خوبی حفظ شده است و ما کمتر تغییر کرده ایم. "


با وجودی که تنها یک دوره کوتاه مدت از سه ماه استفاده شده است، نوسازی ساختمان های تاریخی یوان تینگ همچنان محتاط و متمرکز بر تعمیرات و طراحی داخلی است. "از آنجایی که ساختمان های قدیمی نمی توانند به شیوه ای بزرگ تغییر کنند، ما عمدتا برخی از تقویت های دیوار و ضد آب کردن سقف ها را انجام می دهیم و با توجه به این واقعیت که خانه اش به مردم نیاز دارد، زمان بیشتری را صرف روی زهکشی، دفع فاضلاب و آتش سوزی می کنیم . مشکل این است که با زمین برخورد کند. برای جلوگیری از رطوبت، خانه قدیمی Lingnan خواهد شد شن و ماسه عمیق در زیر زمین برای جذب رطوبت. هنگامی که زمین طولانی است، سقوط خواهد کرد. بنابراین زمین باید دوباره پر شود. "


در عین حال، به منظور جلوگیری از آسیب های ثانویه ثانویه به ساختمان های تاریخی، سیمهای داخل ساختمان، تمام خطوط یانگ هستند. هان چونگ به خبرنگاران گفت: "اگر سوراخ در دیوار مانند دکوراسیون مدرن را جاسازی کنید، آسیب جبران ناپذیری به خود ساختمان خواهد بود."


هان چونگ فکر می کند که فعال سازی این ساختمان های تاریخی، احترام به ساختمان های تاریخی است. در جریان عملیات تجاری، مسئولیت و تعهدات بیشتری برای ادامه نگهداری دارند. بیش از حد تجاری سازی نیز آسیب به ساختمان های تاریخی خود است.


Dongshan B & B


برخی از پیچ و تاب های قدیمی در هنگام بازسازی ساختمان های قدیمی مواجه شده اند


Dongshan B & B، واقع در خیابان Hengshuihou No. 12، Road Donghuan، یکی از اولین خانواده های خانوادگی در منطقه Xinhepu است. این یک ویلای سه طبقه در دوره جمهوری چین بود. در اصل یک خانواده قدیمی Yi در Taishan بود. خانه یان Xiaoming، رئیس موسسه دیگر، معرفی کرد: "در سال 2015، خانه را اجاره کردیم. ما در اصل می خواستیم یک مکان برای شرکت ارتباطات فرهنگی ما برای ارائه خدمات به عنوان مکان ملاقات برای دوستان پیدا کنیم. چند اتاق باقی مانده اغلب برای سرگرم کردن دوستان به صورت رایگان استفاده می شود. بسیار محبوب بود که به یک دایره از دوستان فرستاده شود و ایده ی تختخواب و صبحانه متولد شد. "


"در آن زمان، کیفیت خانه بسیار فقیر بود. علاوه بر طبقه، ما تقریبا تغییر کرده ایم. این بازسازی کل ساختمان بود. ساختار فولاد داخلی برای تقویت خانه قدیمی مورد استفاده قرار گرفت و سرمایه گذاری در دکوراسیون حدود 2 میلیون یوان بود. اجاره ماهانه خانه این بود که هنوز ده ها هزار یوان نیاز دارد. »دکوراسیون آسان نیست و فقط یک یا دو هفته پس از شروع آن توسط اداره شهرستان متوقف شد. از آن درخواست شد که از اداره مدیریت و اداره برنامه ریزی برای درخواست ثبت نام درخواست شود. در اصل، اگر چه این خانه یک ساختمان تاریخی ذکر نشده است، لازم است که با اشاره به ساختمان های تاریخی نیز مدیریت شود، زیرا درون بلوک های تاریخی و فرهنگی قرار دارد.


یان Xiaoming گفت: "برای بازسازی ساختمان های قدیمی تاریخی، ما در ابتدا نمی دانستیم چه روش هایی باید انجام شود. برای اتمام تمام فرایندها، دو ماه طول کشید و تمام تعمیرات تا هفت تا هشت ماه به تعویق افتاد."


در حال حاضر شما می توانید ویژگی های قوی Lingnan احساس هنگامی که شما وارد Dongshan Bund. انواع سبکهای Dongshan مانند گل های پنجره ای آهن، گرمسنگ ها، چینی های باستانی و کاشی وجود دارد، و بسیاری از چوب های چوبی و پنجره های منچوری که از Xiguan مشخص هستند وجود دارد. یان Xiaoming گفت که مفهوم طراحی بیمارستان دیگر در واقع ترکیبی از ویژگی های Dongshan و Xiguan است.


تعداد زیادی از خانه های ییلاقی و ویلا در منطقه Dongshan وجود دارد که به خوبی نگهداری می شوند و پایه خوبی برای فعال سازی و بهره برداری هستند. با توجه به آمار ناقص، در حدود دوازده خانه خانوادگی در منطقه Dongshan و دو یا سه خانه در خانه های تک خانواده وجود دارد.


سرمایه گذاری بیشتری را برای مشارکت در فعال ساختن ساختمان های قدیمی تر تشویق کنید


خبرنگار تعدادی از خانواده های خانوادگی را در Dongshankou بازدید کرد. بسیاری از اپراتورهای خانوادگی بر این باورند که صنعت خانه داری هنوز در منطقه "خاکستری" در گوانگژو قرار دارد. از یک سو، بسیاری از ساختمان های قدیمی قدیمی عمدتا مسکونی هستند. هنگامی که آنها برای مجوز کسب و کار درخواست می کنند، آنها با مشکلات مواجه هستند که با استفاده واقعی و ماهیت خانه سازگار نیستند. آنها فقط می توانند در قالب شرکت یا میزبانی هتل ظاهر شوند؛ از سوی دیگر، وضعیت اموال در سلسله چینگ نیست، مقامات امنیتی عمومی عمدتا آن را به عنوان یک صنعت گردشگری برای نظارت تعریف کردند، و نظارت و حفاظت از آتش سوزی شناور نیز یک نقص بود. یان Xiaoming، شخص مسئول بیمارستان های دیگر، گفت که اپراتورهای هتل بسیار مایل به همکاری با الزامات بخش های مربوطه و به طور قانونی کار می کنند. فقط زمانی که قانونی می شود، اپراتورهای هتل جرأت می کنند وارد عمل شوند؛ فقط اگر سیاست ها و مقررات روشن باشد، سرمایه های خصوصی بیشتری در نگهداری و احیای ساختمان های قدیمی سنتی درگیر خواهند شد.


مردم در این صنعت معتقدند که این هتل یک صنعت جدید است. مشکلات موجود و توسعه کسب و کار هتل اجتناب ناپذیر است. با توجه به ساختمان های تاریخی و قدیمی درگیر در آثار فرهنگی، برنامه ریزی، امنیت عمومی و مدیریت شهری و سایر ادارات. با توجه به شرایط سیاست های نامشخص، امکان تشکیل یک گروه کاری متشکل از ادارات دولتی برای فعال کردن و استفاده از ساختمان های قدیمی و تشویق افراد و سرمایه های خصوصی برای شرکت در استفاده فعالانه از ساختمان های قدیمی وجود دارد.


"افراد خصوصی نیاز به راهنمایی، تشویق و کمک دارند. ما نمی توانیم قوانین و مقررات بیشماری را در تبدیل و استفاده کنیم. ما در حال حاضر هتل کمی بی مزه است. ما همچنین می خواهیم گسترش یابد و ما بر اساس عدم اطمینان در سیاست ها و مقررات و کمبود بودجه مانده ایم. "یان Xiaoming همچنین معتقد است که Dongshan و Xiguan خود کارت های کسب و کار برای گردشگری فرهنگی در گوانگژو هستند. آنها باید شرایط برای گردشگران بیشتری را وارد کنید به شهر قدیمی و قدردانی از فرهنگ معتبر Lingnan.


بیانیه کارشناس


گوانگژو تختخواب و صبحانه در مراحل اولیه توسعه است


B & B در گوانگژو، در مقایسه با رشد چشمگیر صنعت هتل در ژجیانگ و پکن، هنوز در مرحله اولیه توسعه و اکتشاف قرار دارد.


در اوت 2017، اداره گردشگری گوانگژو در پاسخ خود به پیشنهاد CPPCC اعلام کرد که در حال حاضر، گوانگژو B & B عمدتا از حومه شهر است و مسکن ساکنان برای انجام اقامت و پذیرش استفاده می شود. چندین خوابگاه در شهر وجود دارد که از ساختمان های قدیمی تغییر کرده است.


در پاسخ Peng Qing، معاون سابق موسسه گردشگری دانشگاه Sun Yat-sen در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت که خانه های تاریخی در گوانگژو عقب مانده از آن ها در ژجیانگ و پکن هستند. این نتیجه توسعه ویژگی های بازار خود گوانگژو است. اول از همه، کل صنعت مسکن در گوانگژو بسیار توسعه یافته است و وضعیت عرضه بیش از حد را ارائه می دهد. در چنین شرایطی، هتل به طور طبیعی تنها یکی از گزینه های بسیاری است. دوم، بیشتر این ساختمان های تاریخی در گوانگژو در شهر قدیمی متمرکز شده است. خانه های قدیمی خود قدیمی هستند، محیط اطراف آن به طور کلی است و خانه ها به شکل کلی هستند. خانه های قدیمی زیادی وجود ندارد که بتوانند خانه ها را به هتل های بوتیک تبدیل کنند.


پنگ چینگ معتقد است که "بازار گردشگری گوانگژو تحت تاثیر مشتریان تجاری قرار دارد و مصرف اقامت کسب و کار مهمانان عمدتا هتل های تجاری است. تقاضا برای هتل و مسکن نسبتا کم است. از منظر عرضه و تقاضا، درآمد سرمایه گذاری ساختمان های قدیمی بازسازی شده در مناطق شهری گوانگژو یافت می شود. این مزیت واضح نیست و این نیز دلیل اصلی پایین بودن شور و شوق برای سرمایه گذاری در B & B در شهر گوانگژو است. البته، در مناطقی که منابع سودمند هستند، سرمایه گذاری B & B دارای شور و شوق زیادی است و از نقطه نظر عملی فعلی نیز بهتر عمل می کند. این ثابت می کند که میزان احتیاط در سرمایه گذاری گوانجو به صورت کورکورانه دنبال نمی شود. "


پنگ چینگ در پاسخ به برخی از مشکلات مواجه شده در توسعه تخت خواب و صبحانه حاضر، معتقد است که برای توسعه دهنده تخت خواب و صبحانه، "باید تجربیات موفقیت و عدم موفقیت قبیله و صبحانه را خلاصه کند، توجه به مسکن اساسی عملکرد به همراه احساسات، و ارائه توابع اقامتی برای مشتریان. نمی توان از دست رفته، این اساس بستر و صبحانه است، می تواند اصلی از نیازهای اساسی به خاطر احساس نادیده گرفته شده است.در همان زمان، میراث از ویژگی های فرهنگی Guangfu ، ویژگی های محصول خود، موقعیت دقیق نیازهای بخش های بازار و فرهنگ اصلی، روح تخت خواب و صبحانه، باید تقویت شود. سرمایه گذاری اولیه علمی، کنترل موثر هزینه ها و مدیریت خوب در دوره بعدی، عملکرد اساسی توسعه و بهره برداری از هتل است. "


پاسخ وزارت


کسب و کار تختخواب و صبحانه قوانینی برای پیروی دارد


برای صنعت صبحانه و صبحانه برای توسعه بلند مدت، ابتدا باید یک سیستم مدیریت صحیح داشته باشیم. استان ژجیانگ رهبر دفتر روستایی و مشارکت چند بخشه در تشکیل "مقررات مدیریت زراعت و صبحانه استان ژجیانگ" شد. اداره امنیت عمومی ولایتی "مقررات موقت مدیریت ایمنی اجناس B & B (خانه های روغنی) در استان ژجیانگ" را تأسیس کرد تا اپراتورهای هتل ها بتوانند از مقررات استفاده کنند. قوانین پیروی می کنند.


گوانگژو به عنوان یک شهر فرهنگی با سابقه بیش از 2000 سال، ساختمان های تاریخی زیادی دارد و دیگر خانه های قدیمی است که می تواند از بسیاری جهات برای فعال سازی و استفاده استفاده شود. در سال جاری، گوانگژو نیز به عنوان یکی از اولین شهرهای دلخواه برای حفاظت و بهره برداری از ساختمان های تاریخی در کشور ذکر شده است. همچنین "برنامه کار خلبان حفاظت و بهره برداری ساختمان تاریخی گوانگژو" را صادر کرد که پیشنهاد کرد که "تشویق ساختمان های تاریخی برای تبدیل شدن به خانواده های خانوادگی، کافه ها و غیره، یارانه های تامین مالی تحقیقاتی". اقدامات مربوط به پاداش. "


با توجه به مشکل ساختمانی تاریخی "اصلاحات مسکونی"، خبرنگار متوجه شد که در "اداره کل عمومی شهرداری گوانگژو درباره کاهش بیشتر شرایط شرایط تجاری اصلی"، محل اقامت و محل کسب و کار متعلق به محل سکونت اصلاح شد و برنامه های آنها ساخته شده است. افرادی که در صنایع مربوط به غیر آلودگی و غیر امنیتی مشغول به کار هستند، می توانند به دولت محلی یا سازمان های فرستاده شده خود، کمیته روستایی (محله) و سایر ادارات اعطا شده توسط استفاده از اثبات ثبت نام تجاری اعزام شوند. علاوه بر این، با توجه به "اداره کل عمومی دولتی شهرداری گوانگژو در مورد نظرات مختلف در مورد بهینه سازی محیط دسترسی به بازار"، در هنگام ثبت نام متقاضیان اقامت تجاری (سایت های عامل) علاوه بر شرایط منفی لیست، یک سیستم تعهد خود اعلام شده بیشتر پیاده سازی شده است روند تأیید ثبت نام بهینه شده است. شخص مربوطه مسئول کمیسیون برنامه ریزی زمین و منابع دولتی اعلام کرد که ساختمان تاریخی استفاده و استفاده آن را برای ثبت نام صنعتی و تجاری تغییر داده است. اداره زمین و برنامه ریزی با دفتر صنعتی و تجاری شهر همکاری می کند تا به بررسی اقدامات بهینه سازی در ارتباط با ارتقای حفاظت و بهره برداری از ساختمان های تاریخی ادامه دهد.


اداره گردشگری شهری گوانگژو همچنین اظهار داشت که تحقیق و تدوین دستورالعمل های مربوط به ساخت بستر و صبحانه و استانداردهای خدماتی مطابق با توسعه خانه های اشغالی و برنامه ریزی برای شرکت در تدوین استانداردهای "تختخواب و صبحانه" استانداردهای خدمات "و" استانداردهای مدیریت ایمنی B & B Inns ". تقویت نظارت و استاندارد سازی عملیات کسب و کار صبحانه و صبحانه در جنبه های مدیریت امنیت عمومی، ایمنی آتشسوزی، بهداشت مواد غذایی، حفاظت از محیط زیست، کیفیت خدمات و ساخت سیستم، و بهبود کیفیت مدیریت هتل و خدمات.


علاوه بر این، با توجه به توسعه صنعت مسکن، این نیز شامل وظایف اداری مانند مقررات ملی، ساخت و ساز مسکن، فرهنگ، امنیت عمومی، حفاظت از آتش، کشاورزی، نظارت بر مواد غذایی و مواد مخدر و برنامه ریزی برای تقویت برنامه ریزی، زمین، فرهنگ، امنیت عمومی، کشاورزی، و نظارت بر مواد غذایی و دارویی. سایر ادارات هماهنگی و برقراری ارتباط با یکدیگر را برای تشکیل یک توافق نامه فراهم می کنند. هنگامی که شرایط رسیده است، "مقررات گردشگری گوانگژو" به زودی بازبینی خواهد شد تا اشکال جدید کسب و کار مانند صنعت هتل را به حوزه مدیریت اضافه کند.