لیو Qiangdong اغلب "حکم طلا" در مراسم افتتاحیه نمایشگاه اقتصادی و تجاری Langfang منفجر

- May 28, 2018-

لیو Qiangdong اغلب "حکم طلا" را در

مراسم افتتاحیه

نمایشگاه اقتصادی و تجاری Langfang

لیو Qiangdong گفت که "در اینجا، در هبی، مقام رسمی من، رئیس روستای افتخاری روستای Pingshi Stone Village در شهرستان چیپینگ، استان هبی، چین است." لیو Qiangdong، که همچنین دارای هویت مهم است. در ابتدا در 28 نوامبر سال گذشته، لیو Qiangdong به عنوان "مدیر روستای معروف" روستای Pingshi در Chiping شهرستان استخدام شد تا همه روستاییان را از فقر محروم کند.

blob.png

"لیو Cunzhuan" سخنرانی خود را در Pingxiang سنگ دهکده آغاز شد. به گفته وی، 234 خانوار در روستای Pingshi Stone Village با تعداد زیاد خانواده های فقیر وجود دارد. بسیاری از درختان گردو وحشی وجود دارد که در مناطق کوهستانی صدها سال تشکیل شده است. در گذشته، روستاییان هر ساله پیاده روی می کردند. بازگشت یک پوند پسته وحشی به قیمت فقط 8 یوان فروخته می شود که باعث تلف شدن منابع می شود و در حال حاضر گردو وحشی که توسط روستاییان برداشت می شود توسط هواپیماهای بدون سرنشین حمل می شود و اکنون می تواند به قیمت 36 یوان پوند فروخته شود. "این یک نمونه بسیار ساده میکروسکوپی است." لیو Qiangdong گفت: "ما همچنین یک پروژه مرغ در حال اجرا در ووی شهرستان، استان هبی، در سال گذشته، بیش از 1،000 خانواده فقیر در ووی شهرستان از فقر فرار کرده است."

"ما همچنین در لانگفانگ سرمایه گذاری زیادی می کنیم. اولین پروژه تکمیل شده است. از آغاز ساخت تا تکمیل عملیات، ما تنها یک دوره کوتاه 10 ماهه استفاده کردیم. "لیو Qiangdong گفت:" این نیز سرمایه گذاری Jingdong در مناطق مختلف و ساخت و ساز پروژه ایجاد کرده است. سریع ترین سرعت بدین معنی است که محیط کسب و کار شهر لانگ فنگ و دولت استان هبی، حمایت از شرکت ها و کارایی ما می توان گفت که اولین کلاس در جهان است. "

blob.png

لیو Qiangdong معرفی کرد که جینگ دونگ در آغاز سال گذشته اعلام کرد که از چهار سال استفاده می کند تا کامیون های سوخت را در کشور با کامیون های الکتریکی جایگزین کند. قبل از جشنواره بهار سال گذشته، تقریبا تمام کامیون های پکن توسط کامیون های الکتریکی جایگزین شدند. در این سخنرانی، لیو Qiangdong وعده داده است که در عرض یک سال، تمام کامیون ها (JD. شرق) که وارد هبی شد باید با کامیون های الکتریکی جایگزین شوند.

"Jingdong جایی که در آینده می آید؟ اقتصاد ما کجاست؟ من شخصا معتقدم که همه چیز هوشمند است. "لیو Qiangdong معتقد است که در عرض 10 سال، اکثر مردم و اغلب اوقات از ایجاد تمدن مادی به تمدن معنوی تبدیل خواهد شد. ایجاد "امروز همه ما انسانها، ساده، مکانیکی، سنگین و خطرناک هستند یا اینکه همه انسانهای آینده تمایل به انجام کار ندارند، به زودی روبات ها خواهند بود، با هوش مصنوعی کار خواهند کرد."

blob.png

"شهر لانگ فنگ، از جمله استان هبی، در همان خط شروع با هر شهرستان در جهان و هر منطقه دیگر ایستاده است. تا زمانی که ما این موج اقتصادی جدید را بپذیریم، به شدت بر این باورم که استان لانگ فنگ و استان هبی می توانند پرواز کنند. بزرگتر، دورتر پرواز ". در پایان سخنان، لیو Qiangdong پیام به توسعه هبی ارسال.