روش نگهداری از Bouquet Valentine's Day؟

- Aug 16, 2018-

روش نگهداری از دسته گل ولنتاین


فردا روز ولنتاین است هنگامی که گلها را می گیرید، چگونه به این گل ها احترام می گذارید؟


بعد، من چند راه برای حفظ این گل معرفی می کنم، به طوری که این گل های دوست داشتنی به زودی می میرند.


روش نگهداری از دسته گل ولنتاین

چگونه برای حفظ دسته گل روز ولنتاین را دریافت کرد

blob.png

1. روش برش آب شاخه های گل را در آب قرار می دهد و آنها را قطع می کند تا برش ها در هنگام خروج از بدن مادر در تماس با هوا قرار نگیرند، اما باید توجه داشت که سر گل باید در معرض سطح آب باشد .


2. روش عملیات حرارتی دو روش درمان گرما وجود دارد: روش غوطه وری و روش سوزاندن. روش غوطه وری این است که انتهای شاخه گل گل گیاهی را در آب جوش 10 ثانیه یا آب گرم به مدت 2 دقیقه غوطه ور کنید و سپس آن را به داخل بطری بردارید که می تواند به عنوان یک برش انفارکت خدمت کند. جلوگیری از ریختگی مایع بافت گل، در نتیجه طول دوره گلدهی را افزایش می دهد. روش سوختگی این است که انتهای شاخه گل گل چوب را روی شعله را برای 2-3 دقیقه قرار دهید و سپس شاخه گل خورده را به یک الکل کوچک بریزید و آن را به مدت 1 دقیقه خیس کنید، سپس آن را به بطری بمالید و آن را بشویید آن را به بطری بافت لوله شاخه گلدهی از مسدود شدن جلوگیری می شود و قطع شاخه گل از باکتری ها جلوگیری می شود به طوری که گل به طور مداوم با آب تامین می شود.

blob.png

روش نگهداری دسته گل روز ولنتاین 3، درمان فیزیکی برش، برش برش در یک براق هنگام برش شاخه گل است تا سطح جذب آب شاخه گل را افزایش دهد؛ دوم این است که شعبه شاخه ای از شاخه ها و ساقه ها را بشکنیم، به طور مستقیم به وسیله دست برای برش شکسته شکسته، و بافت لوله شاخه گل خورده نابود نمی شود؛ سوم این است که سطح طولی شکسته را به چند قسمت تقسیم کنید و سنگ کوچک را برای باز شدن برش قرار دهید؛ چهارم این است که به آرامی قسمت انتهایی شاخه گل را حدود 3 سانتیمتر بپوشانید تا جذب آب را افزایش دهید. منطقه، گسترش زندگی گل. در شرایط عادی، توصیه می شود برای استفاده از روش برش و برش متقاطع برای چمن و گل های چوبی استفاده شود و باید از روش برش و بریدن گل های چوب استفاده شود.


4 افزایش میزان تغذیه ظرف سبز می تواند قند، ویتامین ها، هورمون رشد، مسکن های پزشکی و غیره را اضافه کند، می تواند زمان نگهداری گل را افزایش دهد، اما همچنین می تواند دوره گلدهی را گسترش دهد، اما باید مناسب باشد.


روش نگهداری پس از قرار دادن گلدان

blob.png

1. آب پاک باید هنگام استفاده از آب تمیز شود. در صورت استفاده از آب شیر، باید قبل و بعد از مصرف روز و شب قرار گیرد.


2 عمق آب متوسط باید بیش از برش باشد، سطح آب و هوا باید بزرگترین سطح تماس باشد. عمق آب ظرف مخزن باید در ارتفاع برش برش گلوله خیس شود تا اطمینان حاصل شود که برش شاخه گل بتواند آب را در زمان جذب کند. عمق آب ظرف بطری باید در قسمت وسیعی از بدن بطری باشد زیرا سطح آب و سطح تماس هوا بزرگترین هستند. منجر به حرکت صاف شاخه های گل، کاهش عفونت های باکتریایی می شود.


3. اغلب آب هر فصل بهار و تابستان را تغییر دهید هر 1-2 روز تغییر آب، هر 2-3 روز در فصل پاییز و زمستان آب را تغییر دهید (برای جلوگیری از خراب شدن آب بطری، می توانید مقدار کمی نمک و سایر مواد نگهدارنده را قرار دهید). هنگام تغییر آب، گلها و برگ های باقیمانده را حذف کنید، شاخه گل را به درستی برش دهید، برش ها را جایگزین کنید، و آب بر روی گل ها اسپری کنید.


4. قرار دادن در یک تابستان مناسب باید از نور مستقیم مستقیم خورشید جلوگیری کند، زمستان باید کمی دورتر از گرما باشد، در غیر اینصورت تنفس شاخه های گل و تبخیر آب را تسریع می کند، باعث می شود که گلها به راحتی خشک شوند.


چگونه برای حفظ گل دسته ای خود را برای روز ولنتاین بکشید و عطر عاشق جهان را پر کنید