ماده و ویژگی های گلدان های معمول در باغبانی

- Sep 27, 2017-

در گلدان گل انواع مواد 8,9 از انواع به همان اندازه که وجود دارد:


اول، گلدان سرامیکی اول. این رده شامل سفال, ظروف حوضه, حوضه های گل با لعاب کاشی حوضه بنفش حوضه شن و ماسه، حوضه های شنی شبه بنفش و غيره.


اگر مرتب شده بر اساس breathability، آن را باید گل حوضه > سفال > بنفش حوضه شن و ماسه > حوضه های شنی شبه ارغوانی > با لعاب کاشی حوضه > حوضه چینی.


آنها اجزای مختلف خود نیز عمومی تولید مواد اولیه هستند که عمدتا گلدان رس و شن و ماسه، نوع ذرات درشت از ذرات درشت علاوه بر بخشی از نتایج شن و ماسه است; و بنفش به عنوان سفال سفال ویژه، استفاده از تخصص Yixing منطقه ای از خاک رس با کیفیت بالا از کار اخراج شدند، می توان گفت که منطقه جغرافیایی محصول؛ و ظروف مواد اولیه اجزاء اصلی کائولن، کوارتز، فلدسپار و غيره هستند.


دمای احتراق اساسا است دستور فوق، کاشی و در دمای 800 تا 1000 درجه شن شبه بنفش و بنفش گلدان 1000-1200 درجه، حوضه ظروف نیاز بالاترین دمای 1200-1300 درجه، البته، این فقط قانون کلی و در حال حاضر فن آوری سرامیک بیشتر پیشرفته دمای محصولات تمام شده اما بالاتر دمای بافت محصول نهایی دقیق تر است.


گلدان (از جمله سیاه سفال و سفال قرمز و حوضه کاشی و گلدان گل و دیگر بازار نامیده می شود): از طریق مقایسه داده های چند من فکر می کنم گل حوضه واقع سفال است تنفس است بسیار خوب، بسیار مناسب گیاهان Raising نفوذ پذیر است، بسیاری از دوستان گل سفال ویژه به دنبال معشوق گیاهان کاشته خواهد شد. گلدان است که به طور کلی خاکستری و سیاه و سفید، بسیاری از مردم اشتباه گرفته شود تفاوت رنگ بین دو گلدان است چگونه آن است یک چیز، در واقع، کمی تغییر در روند تولید روش خنک کننده پس از شلیک های مختلف وجود دارد. حوضه قرمز یک خنک کننده طبیعی، سیاه حوضه آب خنک کننده است. طبیعی است زیرا Fe2O3 به قرمز، که عنصر آهن در حوضه به Fe2O3، اکسیده خنک کننده از کوره گردش هوا، اکسیژن کافی، بنابراین گلدان قرمز خواهد شد. اگر سوزش کامل، به کوره دائما آب، آب به سرعت تبدیل به بخار آب برای جلوگیری از جریان هوا، گلدان سبز می خواهد چون feo از سبز، طوری که کوره به شکل یک محیط عاری از اکسیژن، گلدان Fe2O3 به feo از، کاهش خواهد یافت و خاکستری. حوضه های سیاه و سفید در حوضه قرمز آنتی اکسیدان و جذب آب و فرسایش های جوی و دیگر جنبه های عملکرد برتر است، قوی تر، مقاومت در برابر قلیایی، دوام و قوی. اما حالا می بینید به دلیل مشکل عملیاتی حوضه سیاه کمتر است.


سفال توسط-A.Davey-فلیکر


سفال های سیاه و سفید تصویر منبع تعیین میزان مد آب را مشاهده کنید


قرمز توسط wideeyedwonders فلیکر گلدان


با گلدان تزئینی توسط-skjdksfkssdflkfsld-فلیکر


اگر چه در حال حاضر آنلاین محبوب خرید، تدارکات توسعه یافته اما در سفال آنلاین انتخاب عاقلانه نیست علاوه بر ذکر، پیک وحشیانه ميزان شکستن نیست که حمل و نقل این است به اندازه کافی برای خرید چند گلدان و می خواهید برای خرید سفال دوستان یا بیشتر در جریان محلی می گویند استروژن بازار آن تبدیل، شاید وجود داشته باشد برداشت خوب.


بنفش حوضه شن و ماسه: بالا گفته شده است بنفش حوضه شن و ماسه است محصول خاص جغرافیایی آن ساختار متراکم نزدیک ساخته است، استحکام پوسته بزرگ، شکسته و یا سنگ ریز بافت ذرات کوچک نفوذپذیری، نفوذ پذیری هستند خوب است. قیمت بالا است، صرف بیشتر مردم به شبکه های مینگ و بونسای و دیگر ارزش های گل استفاده می شود.


گلدان های بنفش آمده از شبکه


ظروف حوضه مدرن ترین استفاده از گلدان گل, ممکن است چون غنی از لعاب، زیبا تر بهتر دکوراسیون است خانواده اصلی این است که زیباسازی محیط خوب، رنگ، شکل گلدان تنها تنها گل ارشد دوستان مراقبت و انتخاب است. در واقع، بافت حوضه چینی خیلی متراکم است، نفوذ پذیری و نفوذ پذیری ضعیف و مؤثر بر ریشه تنفس هستند، دوستان گل منعکس شده در سفال کاشته شده رشد گیاهان از سفال به آرامی. برخی سلام گیاهان مانند مرطوب ## تارو لیلی جنينهاي # # میلیون جوان و غيره با کشت گلدان چینی بهتر است. در حال حاضر بسیاری از ظروف بزرگ سایز گلدان به گلدان استفاده می شود، بدون سوراخ, تابع دکوراسیون خالص وجود دارد.


دیگ چینی توسط جان بونهام-فلیکر


دوم، گلدان پلاستیکی. گلدان پلاستیکی به دلیل وزن سبک و شکل و نوع رنگ، قیمت است که نه بالا و تولید سریع، مناسب برای تولید مقیاس بزرگ صنعتی که در گلدان فعلی بازار سهم بزرگی را اشغال. ما اغلب به دیدن رزین گلدان و گلدان های پلاستیکی از مواد سطح آنها اساسا تفاوت دارد، الگوی پلاستیکی بیشتر، و برخی از انواع تثبیت کننده، چرا که من از این جنبه عمیق نه مطالعه عوامل پرکننده های گریس، و غیره، درمان اضافه کنید گفت: چیز خوبی نیست. بازار گلدان پلاستیکی نامیده می شد و آنها یک پلاستیک کم قرار دادن برخی از مواد بازیافت شده یا مواد اولیه ارزان برای انجام گلدان گلدان پلاستیکی به نام فکر می کنم. رزین گل گلدان صدا بسیار بالا پایان شبیه، بنابراین برخی از مواد جدید و برخی از خواص فیزیکی گلدان پلاستیکی, به آنها رزین گلدان نامیده می شدند. تفاوت بین دو نوع از گلدان در بازار از ظاهر و حسی به شرح زیر است:


گلدان پلاستیکی گل اول قیمت نخواهد بود بسیار بالا به طور کلی به چند دلار کمی بزرگتر نیز دوازده قطعه. گلدان های پلاستیکی نسبت به رزین گلدان به طور کلی تا وزن و احساس سبک تر، خرج کردن تا بافت بیشتر شکننده، هیچ انعطاف پذیری، آسان به پیری، باز هوا به طور کلی 1-2 سال وجود دارد قدرتی (تنگنا در شکسته)، و آسان برای رایت


گلدان پلاستیکی گل توسط کوین Dombrowski--فلیکر


رزین گلدان معمولا در قيمت ده دلار به دهها قطعه بین اندازه بزرگ صدها قطعه است. این نوع از گلدان تا احساس سنگین تر و برخی از گلدان رزین درجه انعطاف پذیری، بنابراین بیش از گلدان های پلاستیکی قرار می گیرند، از گلدان گل پلاستیکی متوسط عملکرد ضد پیری خوب است و وابسته به سخت و یا شکننده و احساس نمی کند گلدان پلاستیک، رزین گلدان سخت تر برای سوزاندن است.


رزین گل گلدان توسط Adem Djemil-فلیکر


سوم، مواد گلدان


سنگ گلدان، زیرا مواد طبیعی ساخته شده از گلدان نیز جذابیت های طبیعی تر است. سنگ گل گلدان کوچک حجم نقطه کوچک، شما می توانید میز برای لذت بردن از سایز بزرگ مناسب برای خانواده بیشتر گلدان، در فضای باز محیط بزرگتر ساخته، بیش از حد دست و پا گیر قرار داده است. حوضه سنگ نیز بافت بیش از حد متراکم، نفوذ ناپذیر، تنفس، و رشد خوب است.


گلدان سنگی را از شبکه می آیند


گلدان های چوبی و به خصوص سیاهههای مربوط، کشت گیاهان اثر تزئینی بسیار ساده و طبیعی، بسیار خوب است و همچنین کاشت با چوب به شیار کاشت، جعبه، و غیره، اما به دلیل سست بافت چوب دراز مدت دوش های لقاح و سپس, آبیاری حوضه های چوبی را می توان برای تعداد بسیار محدودی از سال استفاده می شود.گلدان شیشه ای بطری های شیشه ای به نام، استوانه شیشه ای عمدتا مورد استفاده برای میکرو چشم انداز دقیق تر و ظروف هیدروپونیک گیاهان در واقع رشد ریشه گیاه یا در تاریکی، مواد مغذی غنی سست تنفس ماتریس رشد بهترین، اما در حال حاضر بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند این فرم هیدروپونیک، احساس پاک و شفاف، آفات و بیماری ها هستند کمتر است، اگر آب آموزش، زیر آب نیز چند ماهی کوچک بالا می برد. هیدروپونیک است عمدتا برخی سلام آبکی گیاهان مانند: ## تارو # میلیون جوان # سبز تربچه # تابوت چمن # تارو جرثقیل سفید و غیره. میکرو-چشم در حال حاضر بسیاری از مردم مانند اینچ مربع فضا فراگیر احساس، اما می دولت گیاه را برای مدت طولانی حفظ، نیاز به مقدار زیادی از تجربه کاشت است، آسان نیست.


گلدان، سیمان که سبک نوردیک خانه دکوراسیون محبوب تر پس از گلدان پی است. باد شمال اروپا است شناخته شده برای سادگی، رنگ بیشتر خاکستر سیاه و سفید و رنگ برخی از فلزات و چوب، توجه به خطوط ساده و شسته و رفته است. گلدان ساخته شده از سیمان خاکستری، راست، خطوط بسیار قوی سبک صنعتی و کاشته شده در گیاه پر جنب و جوش مانند برگ پیانو # یا # برگ بازی بسیار خوب است. چگالی سیمان حوضه شبیه به سفال breathability و زهکشی خوب است تنها نگرانی که آیا ترکیب سیمان ریشه گیاه تاثیر بد شک فعلی باعث می شود من واقع استفاده کرده اند، اما هنوز برخی می گویند افرادی که گیاه خود را اصول بود هم در حوضه سیمان است.


سیمان گلدان آمده از شبکه


کارخانه فیبر گلدان، ظهور از گلدان گل محیط زیست در سال های اخیر استفاده نی است، شلتوك و پوسته بادام زمینی و دیگر محصول زباله، پس از خرد کردن، اضافه کردن چسب های سازگار با محیط زیست، مخلوط کردن پس از فشرده سازی قالب تجزیه گلدان.


کارخانه فیبر گلدان گل انتخاب خوبی است، قیمت آن بالا است، کمی بالاتر از گلدان پلاستیکی، ضخامت دیوار و وزن و بافت شبیه به گلدان های پلاستیکی هستند و، رنگ و شکل متنوع تر است. این ویژگی های زیست محیطی کاملا تجزیه را می توان علاوه بر نفوذپذیری آن نیز بهتر است، منجر به رشد گیاه است. فعلی کارخانه فیبر گلدان نسبتا کوچک مشخصات به طور کلی استفاده 3، 4 سال بدون مشکل، اندازه بزرگتر از گلدان گل, آبیاری بیشتر مستعد ابتلا به شکستن و تغییر شکل وضعیت هنوز به توسعه و بهینه سازی شود.


منبع عکس گلدان گل فیبر گیاهی تعیین میزان مد آب را ببینید


از طریق معرفی انواع گلدان های بالا ما می توانیم نتیجه گیری: سفال بنفش گلدان، گلدان های چوبی گلدانهای سیمان و کارخانه فیبر گلدان نفوذ پذیر است تنفس بهتر، مناسب برای کاشت دقیق تر رطوبت مورد نیاز، ترس از غرقاب، گیاهان و گیاهان مقاوم در برابر خشکسالی گوشت; و برای سلام آب گیاهان و گیاهان آبزی مرطوب ساخته گلدان گلدان پلاستیکی گلدان سنگ و گلدان شیشه ای مناسب تر هستند. خوب، گلدان گل مورد موجودی های بزرگ، درک گلدان مختلف امیدوار برای کمک به شما انتخاب گلدان مورد علاقه گیاهان خود را نگه دارید.