راهنمای طراحی طبیعی حیاط

- May 26, 2018-

راهنمای طراحی بادگیر طبیعی

بالکن نه تنها جایی است که ساکنان نور را دریافت می کنند، هوای تازه را جذب می کنند، ورزش در خارج از منزل، ساعت ها، لباس های سرد و خشک. اگر آن را به خوبی قرار داده است، آن را نیز می تواند به یک باغ کمی دلپذیر تبدیل شود به طوری که مردم می توانند از دوست داشتنی ترین طبیعت لذت ببرند و هوا تازه و گل را نفس گیرند. بنابراین، اجازه دهید که بالکن کوچک به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد و زیبایی شود تا یک فضای آزاد و زیبای منحصر به فرد در خانه شود.

blob.png

برای بالکن بیرونی، طراحی باغ را می توان از لحاظ عملکرد، نمای ساختمان ها و اشکال بیان، طبقه بندی کرد، که در آن برخی از طرح های باغی با طرح های جدید بالکن های متفاوتی وجود دارد. سه نوع باغ بالکن، ژاپنی، چینی و غربی وجود دارد.

طراحی سبک بالکن باغ ژاپنی با استفاده از چوب طبیعی و سنگ به عنوان مواد، سبک ساده و آرام است، می تواند متنوعی از سبک طراحی خانه، و طراحی چینی و یا غربی سبک بالکن باغ به طور کلی باید با سبک دکوراسیون داخلی هماهنگ شده است. به طور کلی، ساکنان باید طراحی باغ بالکن با توجه به سبک داخلی را انتخاب کنید تا این دو را تقسیم نکنید. طرح باغبانی بالکن ژاپنی بر اساس ایده یک حیاط منظر خشک به سبک ژاپنی است. مواد مورد استفاده سنگ ریزه طبیعی و مواد سنگی است. رنگ های ظریف و زیبا، به مردم احساس سادگی، آرامش و آزادی می دهند. باغ چینی بالکن طراحی شده است به عناصر طراحی rockery، بونسای، و فانوس اصلی هستند، و مناظر طبیعی در یک مکان متمرکز شده است. باغ های بالایی به سبک غربی با چشمه ها، جداول و صندلی های تعطیلات، و غیره طراحی شده اند. بیشتر گیاهان سبز با دقت کمرنگ شده و برای ایجاد گل های مختلف استفاده می شوند. فضای رمانتیک و ظریف. هر یک از سه سبک دارای ویژگی های خاص خود است.

برای شهروندان شهری، به استثنای افراد ساکن طبقه اول، لذت بردن از باغ های کوچک در فضای باز در طبقه های دیگر دشوار است. احساس تبدیل بالکن ها به باغ های غربی سبک نه تنها فضای داخلی را گسترش می دهد، بلکه همچنین به رویاهای باغ و شهرت و اوقات فراغت ملاقات می کند. نشستن در باغ و نوشیدن بعد از ظهر چای، احساس فوق العاده ای می کند.

blob.png

باغ های بالکان به سبک غربی بسیار ساده تر از باغ های سبک چینی و ژاپنی هستند. عناصر اصلی طرح عبارتند از گیاهان گلدان های مختلف، جداول در فضای باز و صندلی، صندلی های ساحلی، و کف های چوب نگهدارنده. داربست های چوبی را می توان در بالای بالکن ساخت که اجازه می دهد تا از فضای کوه نوردی برای صعود از گیاهان استفاده شود. زیر داربست، مجموعه ای از جداول و صندلی چای بعد از ظهر می تواند قرار داده شود. قفسه های آهن یا چوب چند لایه در گوشه ها و گل های مختلف قرار می گیرند و گیاهان سبز روی آن قرار می گیرند تا به مکان آرام تبدیل شوند. در یک روز سرد، یک کتاب و یک فنجان چای می تواند یک بعد از ظهر را بکشند. البته، همچنین می توانید یک گهواره ی سوپ خوری بر روی بالکن قرار دهید. هنگامی که شما علاقه مند هستید، لذت بردن از "Qianqiu" نشستن و بازی کردن است.


برخلاف رنگ های ساده، آرام و ظریف سبک های چینی و ژاپنی، باغ های بالکن به سبک غرب به اهمیت استفاده از رنگ اهمیت می دهند. گل های گیاهی نیز بر ثروت و فضیلت تأکید دارند. بنابراین، در انتخاب مبلمان باغبانی بالکن، ما باید رنگ تم از کل باغ را مشاهده کنید، اگر باغ بالکن به طور عمده سبز، و سپس شما می توانید با استفاده از مجموعه ای از مبلمان در فضای باز درخشان را در نظر بگیرید؛ اگر باغ بالکن توسط گلها، گلها و گیاهان پرطرفدار غالب باشد رنگ در حال حاضر بسیار غنی است، بنابراین شما می توانید رنگ های ساده و کم کلید را انتخاب کنید، مانند جداول و صندلی های فرفورژه، صندلی های چوبی و چوبی یا صندلی های چوبی، انتخاب خوب . در محدوده رنگ های روشن، اینکه آیا چای نوشیدن، صحبت کردن در مورد آسمان و یا خیره شدن، حالت بهتر خواهد بود.

به طور کلی، باغ بالکن چینی به طور عمده با عناصر مانند rockery و بونسای طراحی شده است، با تأکید بر هماهنگی بین علوم انسانی و طبیعت و تأکید بر ساخت نقاشی های شاعرانه. طرح کلی باغ چینی بالکن می تواند بر اساس سبک باغ جیانانان باشد که شامل مفاهیم و تکنیک های طراحی منظر حیاط مدرن مدرن است. در فضای بالکن نه چندان بزرگ، از طریق تقسیم منطقی فضا و هنر منظره باغی کلاسیک، استفاده هوشمندانه از صحنه ها و تکنیک های دیگر، جذابیت باغ های کلاسیک دیوارها و کاشی و باران و موزها را ایجاد می کند.


باغ بالایی چینی از مواد طبیعی مانند تخته سنگ، سنگ اهک و چوب جامد ساخته شده است. در بالای بالکن، شما می توانید از روش "حلق آویز" در معماری سنتی چینی استفاده کنید. دیوارها را می توان از آجرهای آبی روشن ساخت. اگر چشم انداز خارجی در یک جهت بالکن ایده آل نیست، می توان آن را با یک پنجره چینی چینی تزئین کرد، زمین با سنگریزه های سیاه و سفید پوشانده شده و شایع ترین لوتوس و بامبو در باغ های جنوبی رودخانه یانگ تسه در گوشه کاشته می شود. مخفیانه تولید شد. باغ چینی به منظور معرفی آبریزها تأکید دارد. اگر محوطه بالکن به اندازه کافی بزرگ (بیش از 10 متر مربع) باشد، در نظر بگیرید ساخت یک دره ماهی را با سنگریزه در گوشه بالکن. مناظر طبیعی جهان را به بالکن معرفی کنید و از کوارتزیت یا چوب جامد استفاده کنید. یک پل کوچک ساخته شده در استخر، با آب لیلی سبز در استخر و کوی هوشمند، مانند یک نقاشی. اگر فضای بالکن محدود است، می توانید یک آبریز محلی را، مانند یک دستگاه جریان آب ساخته شده از سنگ و بامبو، در نظر بگیرید و گیاهان مرطوب اطراف مانند بامبو لوتوس می توانند یک نمای زیبا ایجاد نمایند.

طراحی باغ بالکن ژاپنی یکی از محبوب ترین طرح های باغ است. اکثر آنها از مواد طبیعی ساخته شده اند. عناصر لازم عبارتند از ماسه، چوب باقی مانده و خزه برای ایجاد خلق و خوی طبیعی. رنگ های ظریف و زیبا، به مردم احساس سادگی و آرامش می دهند. برای ایجاد فضایی از منظره خشک خشک ژاپنی، ما باید با دکوراسیون زمین شروع کنیم. برای تمیز کردن زمین با سنگ ریزه ریز، یک مسیر سنگی ناهموار و نامنظم در وسط سنگ اسلب استفاده شده است، که نشان می دهد مسیر زندگی پیچیده ای است. سپس نرده های بالکن را تغییر دهید یا حصار چوبی را ببندید و سعی کنید گیاهان مگس را در ورودی بالکن و داخل زمین بگذارید. فریزرهای ساده می توانند تمام فضای را با زین عقب نشینی به پایان برسانند و به مردم کمک کنند تا روحشان را از بین ببرند. اگر فضای بالکن به اندازه کافی بزرگ (بیش از 7 متر مربع) باشد، کاشت بامبو یا تکه کوچک را در زیر دیوار در انتهای مسیر سنگی در نظر بگیرید. اگر فضای محدود است، می توان از گیاهان بونسای مرتب و مرتب استفاده کرد.


در گوشه ای از باغ، شما می توانید برخی از فانوس سنگ، که می تواند باغ بالکن خود را مرموز و جذاب را اضافه کنید. سپس، برخی از سبدهای حلق آویز را در نزدیکی فانوس های سنگ قرار دهید تا جذابیت گیاهان را افزایش دهید. در شب آرام، فانوس سنگ می تواند باغ را پر از احساسات و مردم را از دنیای ذن دور کند.


اگر فضای بالکن به ویژه کوچک باشد، برای مثال فقط 3-5 متر مربع، آیا می تواند یک باغ ژاپنی باشد؟ پاسخ این است که هیچ مشکلی نیست، اما با در نظر گرفتن این که بالکن همچنین باید برخی از توابع زندگی را در نظر بگیرد، در نظر گرفتن تمرکز منظر باغ ژاپنی در گوشه دیوار، با استفاده از سنگ گچ محلی، گیاهان و حتی ویژگی های آب برای ایجاد یک فضای که در آن مردم می توانند نفوذ خود را از بین ببرد. محل.