تنظیم کنندگان می گویند تورم عظیم در چین وجود ندارد

- Feb 17, 2020-

رگولاتورها می گویند تورم عظیم در چین وجود ندارد

شماری از تنظیم کننده ها در یک کنفرانس مطبوعاتی از مکانیسم پیشگیری و کنترل مشترک شورای امور خارجه در مورد عفونت کروناویروس و بیماری همه گیر پنومونی گفتند که پیش نیازهای حفظ سیاست پولی سالم تغییر نکرده است و چین تورمی در مقیاس بزرگ را تجربه نخواهد کرد. . در همین حال ، باید به تأثیر عینی بیماری همه گیر توجه شود و تحمل نظارت وام غیر عملی نیز بطور مناسب افزایش یابد. علاوه بر این ، وضعیت تراز پرداخت به دلیل اثرات کوتاه مدت مانند وضعیت اپیدمی به راحتی تغییر نخواهد کرد. در آینده ، تراز پرداختی چین همچنان پایه و شرایطی برای ادامه تراز اساسی خواهد داشت.


image به طور صحیح تحمل نظارتی وام های غیر عامل را بهبود بخشید.

با توجه به فشار تورمی ، فن Yifei ، معاون فرماندار بانک مردم چین گفت: اکنون که از سرگیری کار و تولید هنوز لازم است ، هم طرف تقاضا و هم جنبه های دیگر فشارهایی را بر ثبات قیمت وارد کرده اند. "اما پیش فرض حفظ سیاست پولی صحیح تغییر نکرده است. اقدامات لازم برای تنظیم به موقع این موضوعات انجام خواهد شد. من معتقدم چین هرگز تورم در مقیاس بزرگ را تجربه نخواهد کرد."


لیانگ تائو ، نایب رئیس کمیسیون تنظیم مقررات بانکی و بیمه چین ، گفت که CBRC به عنوان یک مقام نظارتی ، رویکردی واقع بینانه در مورد بانک ها در مناطقی که تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار گرفته اند ، خواهد گرفت ، از تاثیر عینی این بیماری همه گیر گرفته و به طور مناسب استفاده می کند. تحمل نظارتی را برای تحقق اهداف نظارتی افزایش دهید. به یک دوره فیض خاص اختصاص دهید یا برخی اقدامات انعطاف پذیر را در مورد اقدامات نظارتی انجام دهید.


فن یونفی اظهار داشت: قدم بعدی تعدیل تحمل وامهای غیرحضوری بانکهای تجاری یا انجام برخی تعدیلات است. من معتقدم با تلاش ، مشکل وام های غیر عامل به درستی برطرف می شود. به طور کلی ، نسبت وام های غیر عامل در چین کم است ، و یک اتاق بزرگ برای تعدیل وجود دارد. من معتقدم که می توانیم به درستی با این مشکل کنار بیاییم.

image

چی لیانگتائو گفت که گام بعدی افزایش حمایت از اعتبار و سرمایه گذاری در از سرگیری تولید در مناطق کلیدی خواهد بود. به مؤسسات مالی راهنمایی کنید تا بیشتر اعتبار اعتباری شرکت ها را برای از سرگیری کار و تولید ، افزایش بیشتر وام های اعتباری شرکت ها و وام های میان مدت و بلند مدت راهنمایی کرده و هزینه های تأمین مالی را در سطح معقول حفظ کنند. با توجه به نیاز سرمایه برای خرید مواد اولیه و تجهیزات که ممکن است شرکتها هنگام از سرگیری تولید و شروع مجدد تولید با آن روبرو شوند ، افزایش حمایت وام برای سرمایه در گردش منطقی است. برای راهنمایی مؤسسات برای ایفای نقش باتوم برای ارزیابی عملکرد ، روشهای مناسبی را برای حمایت از تولید از سر گرفته شده و از سر گرفته شده از مناطق کلیدی مانند تولید ، شرکتهای کوچک و خرد و شرکتهای خصوصی در سیستم شاخص ارزیابی در نظر بگیرید ، یا منطقی وزن را ارزیابی کنید. برای تحریک فروشگاه های چمن و خط مقدم انگیزه افراد بازرگان.


مانده تراز پرداخت و ادامه ترازنامه اساسی


ژوان چانگ ننگ ، معاون مدیر امور خارجه دولت صرافی ، در مورد انتظارات تراز پرداخت ، گفت: در سال های اخیر ، تراز پرداخت چین یک تراز اساسی را حفظ کرده است و این نشان دهنده بهینه سازی منطقی سطح عمیق اقتصادی است ساختار و اثرات پایبندی چین به اصلاحات و گشودن. به دلیل اثرات کوتاه مدت مانند بیماری همه گیر پنومونی تاج ، وضعیت تراز پرداخت به راحتی تغییر نخواهد کرد.


"تأثیر اپیدمی موقتی و محدود است. در آینده ، تراز پرداخت بین المللی چین هنوز هم پایه و شرایطی برای ادامه تعادل اساسی خواهد داشت." ژوان Changneng تأکید کرد که اول ، حساب جاری انتظار می رود مازاد کمی را حفظ کند. زنجیره صنعت تولید چین کامل است ، تحول و به روز رسانی شتاب می یابد ، و رقابت بین المللی محصولات مرتبط هنوز هم قوی است. ساختار سرمایه گذاری در خارج از کشور چین به بهینه سازی خود ادامه داده است ، درآمد سرمایه گذاری خارجی افزایش یافته است و انتظار می رود درآمد سرمایه گذاری به تدریج بهبود یابد. image


دوم ، جریان سرمایه مرزی چین همچنان براساس عملیات پایدار خواهد بود. تأثیر کوتاه مدت این بیماری همه گیر اصول توسعه بلندمدت خوب و با کیفیت اقتصاد را تغییر نخواهد داد. انتظار می رود که سرمایه گذاری مستقیم همچنان دارای مازاد باشد. درجه بازشدگی مالی به طور پیوسته افزایش می یابد ، و برای سرمایه گذاران خارجی جذاب تر خواهد بود ، این کمک می کند تا منابع مالی تحت سرمایه گذاری اوراق بهادار حفظ شود. ورود خالص؛ در سال های اخیر ، شناور دو طرفه نرخ ارز RMB در پرورش انتظارات منطقی از بازار نقش داشته است و معاملات ارزی شرکتهای چینی ، اشخاص و سایر اشخاص بازار منطقی تر شده است.


Xuan Changneng گفت که به طور کلی ، در یک محیط پیچیده و متغیر خارجی ، تراز پرداخت بین المللی چین می تواند به تعادل اساسی برسد که این نشان دهنده سازگاری شدید سیستم مالی است ، و همچنین نشان می دهد که اساس تعادل داخلی و خارجی و ثبات ما است. اقتصاد پایدار است. در آینده ما توانایی و اطمینان را در کنار آمدن با تأثیر عوامل مختلف مزاحمت داخلی و خارجی و حفظ تعادل و ثبات اساسی تراز پرداخت بین المللی داریم.