گزارش پژوهش زباله روستایی: 80% از زباله های آشپزخانه

- Apr 13, 2018-

گزارش پژوهش زباله روستایی: 80% از زباله های آشپزخانه

    در سال های اخیر دولت های محلی تا تلاش در جهت بهبود و مدیریت محیط زیست روستایی را در حالی که به شدت در حال توسعه اقتصاد پا شده است. با این حال، هنوز هم وجود دارد مشکلات از قبیل عدم ساخت و ساز از امکانات دفع زباله و مکانیزم ناقص پردازش زباله روستایی. زباله های روستایی اطراف آب خاک و هوای آلوده محیط زندگی روستاییان را از بین می برد و ایمنی آب آشامیدنی و بهداشتی روستاییان تاثیر می گذارد.

تابستان امسال یک تیم تحقیقاتی از 10 معلمان و دانش آموزان از مدرسه منابع و محیط زیست از دانشگاه کشاورزی چینگدائو Laiwu وارد و انجام بررسی یک ماهه در وضعیت روستایی دفع زباله در منطقه Laiwu Xueye. در سپتامبر 13, تیم تحقیقاتی رسما گزارش پژوهش به ارائه مرجع مفید برای درمان ضایعات روستایی در سراسر کشور منتشر شد.

بر اساس گزارش، هدف اصلی این بررسی روستاییان روستا امتداد دریاچه Xueye در منطقه توریستی Xueye Laiwu شهر و گردشگران است که برای دیدار بود. روش بررسی عمدتا بررسی پرسشنامه و انجام مصاحبه و ادبیات بود. ابلاغ اعضای تیم تحقیقات با ساکنان محلی برای درک ساکنان اصلی انواع زباله, روش درمان, دانش دستياران خود خطرات و مشاوره در ساخت و ساز محلی حفاظت از محیط زیست.

گزارش تحقیقات نشان می دهد که زباله های محلی در برف می تواند به چهار دسته تقسیم: زباله های آشپزخانه و مواد زائد کشاورزی و نخاله ساختمانی و زباله های دیگر. در میان آنها، نسبت به زباله های آشپزخانه بر اساس مواد غذایی که تحت سلطه توسط برگ سبزی و میوه پوست, است افزایش مقدار زباله. حدود 80 درصد از زباله های روستایی بیولوژیکی از زباله های آلی است. علاوه بر این، افزایش در زباله های خانگی تولید می شود بزرگترین افزایش در زباله زباله خود اختصاص داده. ارزان، آسان برای استفاده از محصولات صنعتی به طور گسترده ای در تولید و زندگي روستايي منجر به مقدار زیادی مواد زائد است که دشوار است به تنزل می کند. به ویژه توسعه اقتصادی صنعت گردشگری داخلی به شدت توسعه صنعت غذا محلی منجر به افزایش تقاضا برای سفالی منجر به مقدار زیادی زباله سفید شده است.

درجه خود بهبود زباله توسط کشاورزان بسیار بالا است و تنها 35.25 درصد روستاییان گفت: آنها را به سطل زباله. این درجه اول توجه به این واقعیت که روستاییان روستایی دریافت کمتر تبلیغ و آموزش در این زمینه و به شکل فعال آگاهی از بازیافت دشوار است. در مرحله دوم، نوع زباله تولید شده توسط خانواده های پیچیده، از جمله انواع زباله های آشپزخانه و مواد زائد کشاورزی، و غیره است. کشاورزان هنوز به راحتی از هم جدا و جمع آوری منابع موجود را بازیافت بالا نیست.

در طول تحقیقات، اعضای تیم آموخته از طریق پرسشنامه و مصاحبه که روستاییان دانش کافی از زباله های خطرناک را لازم نیست. میان انواع شایع تر از ضایعات، ضایعات باتری تمام شده مواد مخدر و کیف بطری سموم رایج پسماندهای خطرناک هستند. بسیاری از روستاییان معتقدند که باتری استفاده می شود مانند زباله های عادی خطرات خاص ندارد. از نظر روش های درمان اساسا هیچ تفاوتی با دفع زباله های معمولی وجود ندارد. هنوز هم است مبتنی بر اختیار در سایت های تعیین شده و دور انداخته در خواهد شد و حتی وسیله برای دفن خود وجود دارد. تقریبا هیچ درمان خاص است. برای دفع این نوع ماده کشور مورد نیاز طبقه بندی روشن است و شهرستان باید دستگاه ویژه مجموعه است که جمع آوری شده توسط وزارت بهداشت و به نقطه حرفه ای اختیار فرستاده اند. به دلیل مدیریت نامناسب و ساخت دولت مجموعه نامناسب و بازیابی زباله های خطرناک است شده تنظیم نشده در نقاط جمع آوری زباله در روستاها و شهرهای کوچک.

تحقیقات نشان می دهد که کیفیت آب دریاچه تا حد زیادی پس از ممنوعیت ماهی در دریاچه Xueye بهبود یافته است. در حال حاضر، دریاچه Xueye دریاچه منبع آب برای استفاده های خانگی در منطقه شهری شهر Laiwu که تا حد زیادی برطرف وضعیت کمبود آب در مناطق شهری است. از کیفیت فعلی آب دریاچه پوشیده از برف و ساخت مناطق اطراف آن، شده است بسیار بزرگ در مقایسه با قبل از. ساخت و ساز اطراف آن نیز در واقع می تواند نیازهای سفر گردشگران را تامین کند. گردشگری است که در سفر کسب و کار طولانی مدت در هنگ کنگ، شانگهای و دیگر مناطق توسعه اقتصادی گفت که منطقه Xueye باید ساخت کلی نقطه دیدنی افزایش و تقویت احداث پروژه ها خدمات، مانند ساخت مراکز خرید بزرگ است. گردشگری پیشنهاد شده که آن باید ساخته می شود به یک جاذبه توریستی است که اجازه می دهد تا گردشگران را بدون نگرانی.

تیم بررسی بازديد و مشاهدات در نقطه خوش منظره و زیبا و مبادلات با گردشگران در بر داشت که ساخت زیرساخت های حفاظت از محیط زیست در نقطه خوش منظره و زیبا هنوز به بهبود یافته است. تمام واحد در مناطق اطراف آن باید تقویت آموزش ایدئولوژیک در حفاظت از محیط زیست و اجرای حفاظت از محیط زیست را افزایش می دهد. سطل زباله و دیگر پیکربندی تجهیزات بازیافت زباله نیز نیاز به افزایش در تعداد، طبقه بندی کامل تر است، محل باید توزیع مناسب تر است. مشکل دیگر احداث هتل و رستوران اطراف دریاچه است. ساختمان ترین غذا به طور مستقیم در مجاورت دریاچه هستند و هیچ آشکار گیاهان درمان. فاضلاب های تولید شده توسط این شرکت ها پذیرایی بدون درمان مرخص شد.

گزارش پژوهش اشاره کرد که تحت توسعه حکومت محلی و روستایی ضايعات مکانیزم اصولی خاص شکل گرفته است، اما هنوز کامل نیست. به منظور تقویت کنترل منبع زباله طبقه بندی و اجرای دقیق تر بازیافت سیستم لازم است. به عنوان مثال، ایجاد سایت دفع زباله و یا پیاده سازی خانواده ها برای جمع آوری زباله روستای حمل زباله برای پردازش متمرکز.

گروه تحقیقاتی معتقد است که وجوه اصلی مشکلات مدیریت زباله روستایی. توصیه می شود که دولت مصرانه از دولت های محلی شامل زباله های روستایی هزینه های درمان در بودجه خود را. "هیچ تضمینی وجود ندارد که پول در دسترس باشد اما مطلقا هیچ پولی به خوبی وجود دارد وجود دارد." دولت های محلی از یک چشم انداز دراز مدت هزینه درمان زباله های روستایی در بودجه خود بايد شامل. نسبت را می توان ساخته شده است. بهتر است به تنظیم نسبت حداقل و سرمایه گذاری در مناطق روستایی است. صندوق ویژه برای محیط زیست اداره حفاظت طولانی مدت برای مدیریت زباله روستایی را تضمین می کند.

این گزارش نشان می دهد که آنها توان که ادارات دولتی مربوطه مکانیسم نظارت های پیشگیرانه مرتبط تدوین و فرموله باید. روستاها و شهرهای کوچک نیز باید توانایی خود را برای نوآوری و اقدامات فعال توسعه. به عنوان مثال، پیاده سازی سیستم مسئولیت عضو حزب هر عضو بخش بهداشت محیط که روستاییان در منطقه به طور مشترک مشکلات بهداشتی در منطقه قرارداد. پس از بروز مشکل اعضای حزب باید مسئولیت های مربوطه و بر اساس تضمین اجرای موثر آلودگی و حفاظت از محیط زیست، را بازی کامل به نقش نمونه اعضای حزب.