ثبات، حتی از همان اندازه ذرات کاشت کاشت

- Sep 11, 2017-

زمینی مستطیل تبدیل به جریان اصلی بازار

زمینی مستطیل شکل با بازار به ترویج و توسعه نوع زمینی مستطیل تبدیل شده است بسیار زیادی، زمینی مستطیل شکل نه تنها جایگزین کشاورزی اصلی قدیمی است مهم ترین چیز است که آن اثر توزیع یکنواخت است. طوری که اثر ضعیف محصولات زراعی برداشت محصول را تحت تاثیر قرار مورد کشت ناهموار محصولات خود نگران نباشید.

بذر افشان مستطیل شکل دانه پیرامونشان به طور مساوی توزیع شده در توطئه های کاشت می کند. مدل های معمول پخش سانتریفوژ که از جعبه بذر و کاشت چرخ ساخته شده است. دانه از جعبه بذر برای کاشت چرخ حمل و نقل و علتش تحت عمل نیروی گریز از مرکز. پخش برنامه های 8 تا 12 متر. همچنین پودر یا گرانول کود و آهک و مواد دیگر می تواند کاشت، کاشت دستگاه نیز در هواپیما های کشاورزی استفاده می تواند نصب شود.

 

1. کشاورزی الزامات فنی: موقع کاشت با توجه به شرایط کاشت، کاشت عمق فشار فاصله و دیگر شاخص ثبات کاشت، کاشت اندازه ذرات مشابه، یکسان است.

2. عملکرد مورد نیاز از زمینی مستطیل: خط با مفاد توزیع دانه بذر کاشت دانه، یکنواخت در لایه خاک مرطوب و پوشیده از خاک مرطوب، همان، کاشت بذر میزان آسیب کم; در ماشین دریل نیز مستلزم خط فاصله، همان تعداد دانه در ماشین در تقاضای همچنین نیاز به تعداد دانه در هر سوراخ برابر، دانه سوراخ خیلی پراکنده است. برای دقت زمینی مستطیل شکل, به هر دانه و دانه آن نزدیکی فاصله همان نیاز دارد.

روش صحیح نگهداری بذر افشان مستطیل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدت طولانی

پس از استفاده در زمینی مستطیل به توجه به حفاظت از کار باید ذخیره شده در خشک و تهویه مناسب انبار و یا برای جلوگیری از باز کردن ذخیره سازی ریخته. باید ذخیره شده در روی چنگک گذاردن پشتیبانی باید نه به طور مستقیم و تماس با ما برای اجتناب از اثر بعدی استفاده از رطوبت زمین. انجام کار تعمیر و نگهداری روزانه زمینی مستطیلی عمر آن را افزایش می دهد.

زمینی مستطیل شکل در ذخیره سازی طولانی مدت در فصل بعدی قبل از شروع کاشت، باید انجام تعمیر و نگهداری اولیه دستگاه در وضعیت خوب تکنولوژی. بخش های کار خاک پاک و تمیز آنها را با کره یا ضایعات روغن برای جلوگیری از زنگ زدگی.

مستطیل شکل بذر افشان تک تراشه سرعت و یکپارچه سازی بسیار بالا و در شرایط استفاده از دستگاه و قیمت بسیار خوب است در پس مبتنی بر میکروکنترلر C51 بذر افشان مستطیل توسعه نظارت برنامه در مستطیل شکل بذر افشان تلقيح قیف ریشه مربوط به دو طرف نصب شد لوله انتشار مادون قرمز و مادون قرمز لوله های دریافت دستگاه انتقال سیگنال در قسمت داخلی ثابت نصب شده است و دستگاه دریافت سیگنال بر روی میله فشار نصب شده است.

زمان دانه زمینی مستطیل شکل با duckbill کاهش یافته است، اشعه مادون قرمز ساطع شده توسط لوله انتشار مادون قرمز به طور موقت مسدود شده, و لوله پذیرش مادون قرمز می فرستد از سیگنال پالس به علت کوتاه دریافت اشعه مادون قرمز و دریافت سیگنال از طریق گیرنده نصب شده بر روی میله فشار صدای زنگ نشان می دهد که دانه قرار می گیرند، شما همچنین می توانید نصب دو جفت دسترسی - دستگاه گیرنده در زمینی مستطیل به بهبود دقت و نظارت.