مزایا و معایب گلدان های مختلف مواد و گونه های گیاهی مناسب

- Mar 24, 2018-

مزایا و معایب

از گلدان های مختلف مواد و گونه های گیاهی مناسب

گلدان رزوه ای، گلدان ها، گلدان های چینی چندان متفاوت نیستند و همه آنها برای استفاده راحت هستند. با این حال، به عنوان یک گلخانه حرفه ای، آن را هنوز هم مناسب ترین ظرف را انتخاب کنید.

1. گلدان گل رز: قیمت پایین، وزن سبک، به راحتی شکسته نمی شود. اما نفوذ ناپذیر، هوادهی.

حوضه پورتلند: دکوراسیون زیبا، فضای عالی در کلاس. با این حال، آب نفوذ ناپذیر و هوادهی نیست. این به اندازه کافی سنگین است که به آسانی شکستن است.

3.Pots: نفوذ پذیر، تنفس و مناسب برای رشد گیاه، اما به طور کلی ساده است، به راحتی شکسته.

گلدان های گل رز از مواد فیبر گیاهی قابل تجزیه هستند. گلدان گل محافظ زیست محیطی همه مواد مشابه است. آنها هر دو مزایای وزن سبک در گلدان های چوبی گل و مزایای رنگ های روشن و بسیاری از سبک های گلدان گل پلاستیکی دارند. گلدان های گل دارای نفوذپذیری هوا مناسب، گلهای آسمانی و رشد علفی و گلدانهای چینی هستند که از ظاهر زرق و برق دار و ظاهری شایسته برخوردارند. گلدان های گل سازگار با محیط زیست می توانند به طور طبیعی در خاک خاک سپرده شوند و محیط زیست را آلوده نکنند و از نسل های آینده بهره مند شوند. علاوه بر این، گلدان محافظت از محیط زیست دارای مقدار زیادی آب است و آرزوی زیبا از "گاهی اوقات آبیاری و به راحتی در حال رشد گل"، و به ویژه مناسب برای کشت ارکیده و سایر گیاهان است.

blob.png

حوضه چینی این نوع گلدان در تنفس و نفوذپذیری آب بسیار ضعیف است، اما با توجه به ساخت ظریف آن، با لعاب های رنگی مختلف رنگ می شود و برخی از آنها با تصاویر زیبا و یا الگوهای دلپذیر رنگ می شوند، بعضی از آنها با رینگهای طلایی رنگ شده است و آنها به زیبایی تزئین شده است نقش محیط، اغلب به عنوان مجموعه ای از گلدان (گلدان های چینی قرار داده شده در گلدان گلدان کوچک) استفاده می شود. اگر برای کشت گل ها استفاده می شود، فقط می توانید برخی از گیاهان را که به آب و رطوبت مقاوم هستند، مانند بامبو زینتی کوتوله، گیاهان Araceae، سرخس، چمن بامبو، آویز بامبو و غیره انتخاب کنید. یا با یک خاک تنفس بر روی خط، لیلی من، میلان، ارکیده های ببر باله در چنین گلدان، خوب بلند! به آنچه گیاهان را دوست دارید نگاه کنید. اکثر آنها را می توان کاشت. گلدان های بزرگ نهال های کوچک را رشد نمی دهند.

گلدان های طبیعی بنفش این نوع حوضه در ایکسینگ، استان جیانگسو تولید می شود، از این رو آن نیز به نام حوضه Yixing نامیده می شود. در حال حاضر محصولات مشابهی در هبی، هنان و دیگر استانها وجود دارد. این حوضه زیبا و زیبا است. این مناسب برای اتاق نشیمن و مبلمان خانگی است. متاسفانه عملکرد نفوذ پذیری هوا و نفوذ آب بسیار خوب نیست. این یک پرواز در پماد است.