گل در دفتر از بین می رود بسیار سریع، چه باید بکنید؟

- Jun 05, 2018-

گل در دفتر از بین می رود بسیار سریع، چه باید بکنید؟

در جامعه مدرن، آرایش گل به عنوان یک هنر نسبتا زیبایی تبدیل به سرگرمی برای بیشتر و بیشتر مردم است. شیائو بیان دارای چندین دوست در اطراف او بوده است که در کلاس هنر گل تحصیل کرده اند. در واقع، نه تنها می تواند آرایش گل را به خانه زیبا تر و حیاتی تر، بلکه می تواند زیبایی شناسی و صبر و شکیبایی را نیز افزایش دهد. اما تنظیم گل نه موضوع قرار دادن گل در بطری است. شما باید به جزئیات زیادی توجه کنید. شما نباید فقط به جابجایی توجه داشته باشید، بلکه باید به راه هایی برای طولانی شدن زندگی گل ها فکر کنید. در غیر این صورت، گل ها به زودی خشک می شوند و خشک می شوند. چطور می توانیم زندگی ترشی گل را گسترش دهیم؟


اول، گل های تازه را انتخاب کنید

اگر میخواهید گلها را در دستان خود نگهداری کنید، هنگام انتخاب گلها باید دقیقا متوجه شوید: اگر آب گلدان است و ساقهها و برگها زرد با مخاط است، این گل به اندازه کافی تازه نیست. لطفا رها کن شما باید گلهایی را انتخاب کنید که دارای ساقه و برگ های نسبتا پاک هستند و سپس رشد و وضعیت گل را مشاهده کنید. گلهای واقعا سبز همیشه یک هوای تازه را نشان می دهند. دولت قدرتمند است و گلبرگها از رضایت برخوردارند.


دوم، ما باید یک کار خوب انجام دهیم

هنگامی که گل ها به خانه می آیند، باید آنها را به موقع مرتب کنید. هنگام برداشتن ماهی مرکب، برش ها به ترتیب به کانال های 45 درجه ای متوقف می شوند تا از باکتری ریشه های گل از آسیب رساندن به گل جلوگیری شود. منطقه جذب آب نیز می تواند بزرگ شود و لوله های جذب آب می توانند صاف نگه داشته شوند. طول می کشد. بعضی از مواد گل رز چوب مانند هیدرنژای چوبی، آلوهای مومی و غیره می توانند از انتهای اپیدرم جدا شوند یا به صورت متقاطع برش داده شوند و یا با یک چکش در انتهای 3-4 سانتی متر به حداکثر رساندن سطح جذب آب برسند.

علاوه بر این، برای شاخه های شکوفا که شامل بسیاری از آبمیوه ها مانند پوینستیا هستند، آنها نباید بلافاصله پس از برش وارد آب شوند، اما سطح برش را به شعله شمع و یا یک الکل الکل بریزید و بخورید و بخورید. سپس ضد عفونی کنید و از آنها استفاده کنید. شستشو با آب تمیز، و در نهایت آب را وارد کنید تا از ناپدید شدن آن به دلیل از دست دادن آب زیاد جلوگیری شود؛ اگر گل است که شیر تولید نمی کند، آن را در آب بریزید تا از ورود هوا به انتهای ساقه از طریق برش جلوگیری شود، مسدود کردن ورودی ساقه آب مورد نیاز؛ نخود فرنگی شاخه ها را در شاخه ها قطع نکنید. گل داودی بهترین استفاده برای جایگزینی ساقه ها با دست است.

blob.png

سوم، ما باید فورا عفونت را بکشیم و از بین ببریم

اضافه کردن اسید استیک، اسید سیتریک یا سفید کننده به آب می تواند رشد باکتری ها را مهار کند، اما غلظت نباید بیش از حد باشد. استفاده از نمک، الکل، آلوم، نعناع، روغن و غیره در برش همچنین می تواند رشد باکتری ها را مهار و طول عمر گل ها را افزایش دهد، اما به یاد داشته باشید تنها یکی از این ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر این، باید برش گل ها را ضد عفونی کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شاخه های گل در آب غوطه ور نخواهند بود. روش های معمول استفاده از پودر آب گرم، آتش، نمک، سرکه، اسید یا اسید قلیایی است. روش چسباندن این است که 2-3 سانتی متر از انتهای ماهی مرکب را به آب جوش آورده و حدود 2 دقیقه آن را پاشید. بلافاصله آن را به آب سرد فرو ببرید و آن را داخل گلدان قرار دهید. به طور کلی، مناسب برای گل با ساقه های نرم و شاخه های، مانند گل لاله ها و گل ساعتی است. روش سوزاندن استفاده از یک الکل کوچک در برش و قرار دادن آن در شعله برای سوختن است. هنگامی که برش نزدیک به چسبناک باشد، گلدان را وارد کنید، اما این روش فقط برای گیاهان چوبی و یا گیاهان خشن و سفت مانند گیاهان زیتون، آلو، گل صد تومانی، گل داودی یا گل صدف استفاده می شود.


چهارم، می توان مقدار مناسب قرص ها را در آب اضافه کرد

قرار دادن یک نیم قرص پودر آسپیرین یا ویتامین C یا یک مقدار مناسب اسید بوریک، گوگرد و یا 0.1٪ نمک جدول در 500 گرم آب، باعث افزایش طول دوره گلدهی می شود. اما به یاد داشته باشید که بدون توجه به آنچه شما اضافه می کنید، آب در بطری یک بار هر دو روز تغییر می کند و شما باید برگ های را پاک کنید. برگ هایی که در آب فرو می ریزند، باید کاملا حذف شوند، زیرا برگ های فاسد آب را آلوده می کنند و مانع از جذب آب جذب ساقه می شوند. همچنین مواد مغذی را در آب غیر ضروری برای مصرف می کند.

blob.png

پنجم، برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید، دور از میوه های بالغ

بعد از اینکه بطری آب به گل بریده شود، آن را در نور مستقیم خورشید قرار ندهید یا آن را به منبع گرما نزدیک کنید. در غیر این صورت، گل به لطف آسان خواهد بود. علاوه بر این، میوه ها و سبزیجات رسیده نباید در نزدیکی میوه های بالغ قرار بگیرند، زیرا میوه ها و سبزیجات رسیده مقدار زیادی از اتیلن را آزاد می کنند که منجر به کاهش گل ها مانند گل رز، نعناع، نارسیس، فریزیا، نیل، ستارگان و دیگر گازها می شود به میوه بسیار حساس است.

blob.png

ششم، اقدامات اضطراری می تواند انجام شود

اگر گل خانواده شما متأسفانه در حال حاضر کم آب باشد، می توانید برخی از اقدامات اولیه را نیز انجام دهید. هنگامی که ماهی مرکب شروع به خرد شدن می کند، پایان ماهی مرکب را 3 تا 6 سانتیمتر برش داده و سپس آن را در یک ظرف پر از آب سرد قرار دهید تا فقط سر گل را افشا کنید. حدود 1 تا 2 ساعت بازسازی خواهد شد، این روش مخصوصا برای رزها مناسب است.