مورد استفاده برای نگهداری زیبا شاخه گل

- Sep 11, 2017-

گلدان با مدت زمان طولانی، وجود خواهد داشت بسیاری از لکه ها بر روی دیوار، چیزهای کثیف که گلدان کریستال است روشن، به طور جدی تاثیر زینتی. حذف این لکه ها به تنهایی آن دشوار است.

تمیز کردن گلدان اول استفاده از آب برای مرطوب دیواره بطری و سپس مقدار حق نمک در انگشت، با توجه به دیوار در گلدان با نمک پاک را. نمک

با اسکراب به تدریج حل کردن و آبکشی با آب تمیز می تواند سپس شما را پیدا خواهد کرد، گلدان دیوار و کریستال به عنوان افراد.

گاهی پایین گلدان بسیاری چیزهای کثیف داشته چون بطری کوچک و عمیق دست دشوار برای رسیدن به, حتی با ابزار تمیز کردن، حذف این لکه های سمج آن دشوار است، این بار "84 ضد عفونی کننده." استفاده کنید ابتدا در بطری با اضافه کردن مقدار کمی از آب سپس مقدار درست "ضدعفونی 84"، مقدار از چه مقدار بسته به موقعیت نقطه اضافه کنید. پس از یک ساعت قرار دادن پارچه پیچیده در اطراف چوب کوچک را در بطری، به آرامی مالش پایین بطری، شما را پیدا خواهد کرد آن لکه ها بسیار خیره, آن آسان است برای تمیز کردن آغاز.

گلدان گلدان نوع ظروف سرامیکی یا شیشه ساخته شده است. گلدان گلدان از مواد گران قیمت مانند کریستال ساخته شده است.

طوری که گیاهان همچنان فعال و زیبا مورد استفاده برای نگهداری زیبا شاخه گل، پایین گلدان معمولا، پر از آب.

مدرن دکوراسیون خانه، فقط عملی است. طراحان بیشتر و بیشتر به ذهن هوش عملکرد برنامه های کاربردی صفحه اصلی در دکوراسیون خانه عادی زیبا خواهد شد.

گلدان سرامیکی آیتم های شکننده و نگهداری سرامیک عمدتا برای جلوگیری از عوامل آسیب های خارجی هستند. اصطلاح خارجی عوامل مخرب، عوامل طبیعی و عوامل انسانی و عوامل غیر منتظره وجود دارد. عوامل طبیعی و عمدتا اشاره دارد به درجه حرارت، نور، گرد و غبار، و غیره، گلدان سرامیکی هنوز در درجه حرارت بالا نور, به خصوص نازک بطری های شیشه و سرامیک. گلدان سرامیکی گرد و غبار جمع شده اند، استفاده از یک پارچه نرم برای پاک کردن، مثل کودک مراقبت از پوست های جوان به عنوان دقت. محل آن را به جلوگیری از آزادسازی. تقدیر را خاموش دست حلقه و دیگر اشیاء سخت مراقب باشید از ابتدا لعاب یا دست کشیدن لبه در امتداد. ظروف را مراقبت از دست ها یک دست دیگر برای نگه داشتن بدن، فقط یکی را به دهان دستگاه برداشت دست انجام.

سفال و ظروف مختلف، سفال با گل سوخته است. ظروف از پرسلن پودر سنگ، تکان دهنده به خمیر به قالب ساخته شده از ساخته شده است. همان دما سوخته از سفال و ظروف، ظروف سختی به قوی تر.

دکو گلدان سفال ساخته شده پس از نقاشی بر سطح و سپس decals و سرانجام اسپری پوشش برای محافظت از گل، که آسان به سقوط نیست. تولید سرامیک با ابرهای سفید را استفاده می شود، روشن سرامیک سفید جنین و سپس لعاب، رنگ، کل فرایند باید دو بار پخته سوزاندن است. گلدان سرامیکی سطح نور است اسپری به رنگ مات و برخی از اسپری نیم لاک است.

گلدان سرامیک درجه حرارت بالا با سرامیک ساخته شده، درجه حرارت بیش از 800 درجه می رسد، سختی خاص، ترد صدا وجود دارد. گلدان سرامیکی با حرارت بالا الگوی است در لعاب قبل از دست نقاشی، رنگ پر است. گلدان سرامیکی در دمای بالا و متوسط و دمای پایین تفاوت آشکار است جذب آب، چسب نواری با حرارت جذب آب گلدان سرامیکی گلدان سرامیکی کمتر از 0.2%، محصول به تمیز خواهد شد آسان است نه بسيار بو بدون لعاب ترک و پدیده محلی نشت. گلدان سرامیکی کم و متوسط درجه حرارت مقدار جذب آب بالاتر از این استاندارد است.