چه نوع گیاهان برای هر اتاق مناسب هستند

- Apr 03, 2018-

چه نوع گیاه برای هر اتاق مناسب است

1. اتاق مطالعه: این مکان برای خواندن، نوشتن و گاهی اوقات به عنوان یک مکان برای پذیرایی مهمانان خدمت می کند. دکوراسیون سبز مطالعه باید روشن، تازه و ظریف باشد. طرح گیاه نباید بیش از حد چشمگیر باشد، اما باید گیاهانی را که خیره کننده در رنگ هستند انتخاب کنند و موقعیت های عمومی تر مانند Xilin، Ivy و Zhubi را در گوشه ها یا بالای کتابخانه حلق آویز کنند.

blob.png

2. فایرفاکس: دکوراسیون این محل باید مردم را به یک احساس روشن، به مردم درک متفاوت، فضای سالن بسیار محدود است، فقط یک راهرو راهرو وجود دارد، شما می توانید انتخاب کنید به تنظیمات و یا بستن به گیاهان ستون مانند آهن برزیل، برگ ارکیده و غیره؛ اغلب از گیاهان عنکبوتی، سرخس و دیگر گیاهان استفاده می کنند.


3. اتاق نشیمن: محل اصلی زندگی روزمره، مرکز فعالیتهای خانوادگی است. پیکربندی گیاه باید بر نکات کلیدی تأکید داشته باشد و نباید گیج شود. گیاهان با تیغه های بزرگتر و گیاهان بزرگتر مانند مارابا، آهن برزیل و هالک می توانند انتخاب شوند. یا انگورها، از قبیل D. oleifera، شاخه های گراز و زمرد ها.

blob.png

4، اتاق خواب: عملکرد اصلی خواب و استراحت، تزئین دکوراسیون نیز بسیار مهم است، انتخاب گیاهان به کوچک، سبز نور بهتر است، می تواند بر روی میز قرار می گیرد، چند قفسه اسپرسو، Monstera، سرخس و به زودی. اگر فضا اجازه می دهد، می توان آن را در گیاهان مدل سازی زمین مانند قلب Xilin، آهن برزیل، درخت چتر و غیره قرار داد.