صخره های Yongshu تازه از آب های زیر زمینی را کشف و ناو هواپیمابر و ماهیگیران به دریا را تضمین زندگی جامد فرو نمی رفتن.

- Jul 13, 2018-

صخره های Yongshu آب های زیر زمینی تازه کشف،

و هواپیما حامل غرق بود

و ماهیگیران به دریا را

تضمین زندگی جامد

دلیل اساسی برای مشکل در جزایر Nansha مدیریت برای مدت طولانی است که آن را به خارج از کشور حالت تعلیق است. این جزیره فاقد پايه مادى برای زندگی. حتی اگر صخره های جزیره نسبتا بزرگ، امنیت زندگی پرسنل رزیدنت فوق الذکر باید توسط حمل و نقل از راه دور محافظت می شود. هزینه این شیوه زندگی بدون شک بالا است. تازه, محققان اکتشاف زمین شناسی چین خبر خوب شنیده و شرب از منابع آب زیرزمینی در نزدیکی صخره های Yongshu در چین یافت.


صخره های Yongshu 750 مایل دریایی از سرزمین اصلی چین معادل 1389 کیلومتر است و فاصله دور نیست. در اصل، فقط ریف مرجانی کوچک با حجم تنها 0.6 کیلومتر مربع است. با این حال، پس از تلاش های چین برای پس گرفتن زمین و زمین منطقه صخره Yongshu به 2.8 کیلومتر مربع, سوم بزرگترین جزیره در جزایر Nansha شدن گسترش یافته است. بر روی این صخره های جزیره کشورمان در باند فرودگاه و امکانات اولیه زندگی نموده است. در 2017، ده افسران و مردان ارتش آزادی بخش خلق مستقر در جزیره برای اولین بار.


اگر چه افسران و سربازان مستقر در صخره های Yongshu وجود دارد، شرایط زندگی خود را بدون شک بسیار دشوار است. نیاز به مواد غذایی در این جزیره به سرزمین اصلی توسط حمل و نقل. آب آشامیدنی عمدتا نمک زدایی آب دریا بستگی دارد و این شرایط برای تامین منابع مادى برای ماهیگیران که در دریا ماهیگیری را ندارد. به منظور حل مشکل ماده زنده در جزیره چین هیچ تلاشی برای حل منابع آب شیرین در ابتدای احیاء در امان است.


برای این منظور، اوایل سال 2016، نظامی فرستاده تیم مهندسی نظامی و کارشناسان فنی به این تیم را به صخره Yongshu به شناسایی منابع آبهای زیرزمینی منجر شود. تیم اکتشاف 27 تشخیص نقاط حفاری نظرسنجی در 0.6 کیلومتر مربع Yongshu ریف جزیره مرتب. پس از تحقیق و پژوهش، 11 امتیاز در 27 امتیاز با آبهای زیرزمینی یافت می شد.


این تازه کشف شده groundwaters نه تنها مقدار زیادی آب ذخیره سازی، اما همچنین کیفیت آب خوب است و می تواند به طور کامل برآورده استاندارد نوشیدن مستقیم. کشف این groundwaters حل مشکل استفاده از آب های داخلی در این جزیره. علاوه بر این، با تکیه بر ماهیت عالی مردم چین است که به رشد سبزیجات را فراموش نکنید، امنیت مادی این جزیره نیز حل شد.

در حال حاضر، چین دریاچه ذخیره آب شیرین در صخره Yongshu به نیازهای اساسی جزیره ساخته شده است. با این منابع آب شیرین زندگی افسران و سربازان در جزیره نه تنها می تواند بهبود بخشد. علاوه بر این، ماهیگیران که در دریا ماهیگیری نیز در جزیره به جلوگیری از خطر و یا ارائه منابع مواد زندگی در شرایط سخت دریا تکیه می کنند. این بسیار مهم برای تقویت کنترل چین بیش از جزایر Nansha است.