مینی کلاسیک کلاسیک کلاسیک 4 با چوب کمربند BK-8112

مینی کلاسیک کلاسیک کلاسیک 4 با چوب کمربند BK-8112

توضیحات کلاسیک کلاسیک Indoor کلاسیک 4 با تخته چوبی BK-8112 کلاسیک سبک مواد طبیعی گل گلدان - هدایای عالی برای خانواده و دوستان که عاشق گیاهان مکمل با شست سبز و یا نگه داشتن آن را در خانه خود. آنها برای اضافه کردن یک خط تیره طراحی مجدد کلاسیک مناسب هستند ...
چت کن

جزئیات محصول

توضیحات مجموعه کلاسیک کلاسیک Indoor کلاسیک 4 با تخته چوبی BK-8112

مورد شماره. اندازه مورد وزن مورد PC / CTN NW GW
BK-8112

400 12

4.8

5.41
  • کلاسیک سبک مواد طبیعی گل گلدان - هدایای عالی برای خانواده و دوستان که دوست دارند گیاهان مکمل با شست سبز و یا نگه داشتن آن را در خانه خود. آنها برای اضافه کردن یک تکه طرح طراوت کلاسیک به خانه شما مناسب است.

  • Beautiful & Elegant - ساده و شفاف ریز و درشت معاصر با زیبایی گلدان گیلاس زیبا و جذاب زیبا است.

  • بهترین مواد - ساخته شده از مواد طبیعی (مانند: پودر بامبو، نی، فلفل، شکر قهوه پوسته آجیل) و پخته شده در دماهای بالا. بنابراین آنها آسان نیست به شکستن و می تواند شما را برای یک مدت طولانی (3 ~ 5years) همراه است، زیرا آنها با دوام است.

    imageimage

  • بهترین ترکیب - این اندازه ناز و ترکیبی نسبتا جامع می تواند اثر بصری دلخواه خود را به ارمغان بیاورد و همچنین می تواند یک دنیای پری برای شما ایجاد کند، زمانی که این موارد به خوبی در یک باغ مینی باغ یا در یک باغچه کار می کنند.

  • برنامه های کاربردی گسترده - لوازم باغبانی مناسب برای باغبانی تزئینی، میز، قفسه کتاب، میز ناهار خوری، اتاق نشیمن، اتاق میزبان و در همه جا. دکوراسیون مینیاتور دکوراسیون را می توان در هر باغ کوچک، خانه عروسکی، دکوراسیون گیاه اعمال کرد.

imageimage

یادداشت:
تزئینات و گیاهان گنجانده نشده است.
رنگ ممکن است متفاوت باشد زیرا آنها محصولات دست ساز هستند. (طبق Panton Color)
لطفا اجازه اندازه گیری انحراف را به دلیل اندازه گیری دستی داشته باشید.

سوال:


سوال: آیا آنها دارای حفره های زهکشی هستند؟

پاسخ: این گلدان دارای یک سوراخ تخلیه است.  

imageimageHot Tags: مینی کلاسیک کلاسیک مینی کاتر 4 با هیئت مدیره چوبی bk-8112، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like