دور کلاسیک کوچک گلدان، BK-7099

شرح دور کلاسیک کوچک گلدان، BK-7099: نام تجاری: بایکه BK 7099 طراحی جدید 2018 especilally نقطه به افرادی که کشاورزان کوچک رو به رشد است. کمی بزرگتر از BK 7100 است. این مواد طبیعی (پودر بامبو کاه نی قهوه پوسته و پوسته آجیل) که می تواند ساخته شده است...
چت کن

جزئیات محصول

شرح دور کلاسیک کوچک گلدان، BK-7099

مورد شمارهوزن مورداندازه موردعدد کارتنN.W(KGS)G.W(KGS)
BK-7099156Φ117 * 112 میلی متر487.498

نام تجاری: بایکه

BK-7099 طراحی جدید 2018 especilally نقطه به افرادی که کشاورزان کوچک رو به رشد است. کمی بزرگتر از BK 7100 است.

imageimage

imageimage

این ساخته شده است توسط مواد طبیعی (پودر بامبو کاه نی قهوه پوسته و پوسته آجیل) که می تواند biodegrabled زمانی که آن را شکست. همانطور که دیدن تصاویر بالا در حال حاضر پنج مواد اولیه.

imageimage

image

جز پنج رنگ اساسی مشتریان می تواند هر رنگی که دوست دارند بر اساس رنگ پنتون را انتخاب کنید.  اگر می خواهید به گلدان های رنگارنگ ما را معمولا انتخاب پودر بامبو به عنوان مواد.

imageimage

اگر مشتریان فکر تک رنگ خسته کننده به آنها کاغذ عکس برگردان آن را زیباتر می توانید. در حال حاضر seveal مقالات مختلف عکس برگردان برای آنها برای انتخاب آنها نیز طرح های خود را می توانید.

image

مختلف از گلدان پلاستیکی آن است که به محیط زیست دوستانه است.  و در مقایسه با گلدان ceremic قیمت آن بیشتر competable است.

به اندازه کافی کوچک و طول می کشد تا حد محل، شما می توانید آن را در ذرت از جدول اتاق کار قسمت افقی لبه پنجره بالکن، ect قرار داده. به deorate زندگی خود را.Hot Tags: گرد کوچک کلاسیک دیگ، bk 7099 چین تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like